فروشگاه آنلاین

سشوار چرخشی

قیمت سشوار چرخشی

سشوار چرخشی در انواع مختلف با قیمت های بسیار مناسب

لیست قیمت سشوار چرخشی اورجینال

قیمت سشوار چرخشی

قیمت سشوار چرخشی

هوا از دسته یک Fil d گرم می شود و راند می شود. J 23، 1974 ابزار نظافت به بیرون از طریق یک مجرای ثابت. هوا از مجرا از طریق یک شکاف [21] Appl 435730 خارج می شود که از نزدیک ترین انتهای مجرای دورتر از دسته تا مجاور دستگیره امتداد دارد.

اسلات 52 ایالات متحده. Cl. ..-132/9 در اندازه محدود شد است به طوری که h hot r l es th n- [51] Int. Cl A45d 20/00 duit و در سراسر یک زاویه محدود هدایت می‌شود. 310/50; 34/97، 91 بر فراز مجرای. برس ها به صورت چرخشی با موتور داخل دسته ارتباط برقرار می کنند.

تعدادی از سوراخ‌ها [56] منابع مرجع Cit d در مجاورت جایی که موها به برس می‌پیوندند ارائه شده‌اند، بنابراین ایالات متحده ثبت اختراع می‌کند که هوای گرمی که از شکاف در مجرا جریان می‌یابد می‌تواند عمدتاً از طریق سوراخ‌های openg ifi i خارج شود. نمایندگی سشوار چرخشی

در مقابل شکاف قرار می گیرد. یک سوئیچ روی دسته اجازه می دهد 36l3257 10/1971 YZShiike 34/91 برای تغییر جهت چرخش یا برای خاموش کردن 3:702:616 11/1972 Mercer 21:11::I III: 132/9 چرخش کاملاً دستگاه شامل بیش از – سوئیچ بار 3,730, l90 5/1973 که چرخش برس را هنگامی که موی فورد 132/1 1 در آن گیر می کند متوقف می کند. یک دکمه تنظیم مجدد قابل دسترسی نیز برای سوئیچ اضافه بار ارائه شد است.

معرفی سشوار چرخشی


3 ادعا، 5 شکل ترسیمی سشوار با برس چرخشی این اختراع مربوط به حوزه وسایل خشک کن و برس مو می باشد.
, هنر قبلی هنر قبلی تعدادی از وسایل خشک کرد مو و برس زد مو را افشا می کند. مورد علاقه در این زمینه ایالات متحده است. Pat.”
پتنت های ذکر شد در بالا تعدادی از دستگاه های مفید در حالت داد به مو را پوشش می دهند.

برخی از اختراعات به نحوی استفاده از برس ها، شانه ها یا مواردی از این قبیل را که می توان از طریق آنها هوای گرم عبور داد، آشکار می کند. برخی از پتنت ها دستگاهی را برای جریان هوای گرم به داخل یا اطراف بیگودی ها نشان می دهند. قیمت سشوار پرومکس
شماره پت ایالات متحده 3,459,199 ابزاری را نشان می دهد که دارای یک تنظیم کننده سرعت متغیر و یک سوئیچ معکوس برای کنترل جهت چرخش دندانه های دستگاه است اما ورود هوای گرم به موهایی را که در حال اذیت کرد یا خراشید شد هستند را فاش نمی کند.
پت ایالات متحده شماره 3,491,774 یک دستگاه آرایش مو را نشان می دهد که در آن هوای گرم از طریق دسته به یک درام چرخان کشید می شود. درام چرخان دارای سطح بیرونی متخلخل اصطکاکی است. این حق ثبت اختراع را فاش نمی کند، با این حال، مفهوم هدایت هوای گرم در برابر بخش خاصی از درام چرخان استفاده از یک کلید معکوس برای کنترل جهت چرخش درام، ارائه تنظیم کننده سرعت متغیر تهیه برس موهای بلند در قسمت بیرونی درام یا ارائه یک کلید اضافه بار قابل تنظیم مجدد.

خشک کن وبرس چرخشی


بسیار مطلوب خواهد بود اگر ترکیبی از دستگاه خشک کن مو و برس چرخشی موجود باشد که در آن هوای گرم خارج شد توسط دستگاه به گونه ای هدایت شود که بخش بیشتری از هوای گرم برای خشک کرد قسمتی از مو که توسط دستگاه در تماس است استفاده شود. برس چرخان اگر چنین ابزاری دارای ابزاری برای معکوس کردن جهت چرخش برس و تغییر سرعت چرخش برس باشد، سود بیشتری خواهد داشت.

اگر برس دارای یک برش اضافه بار باشد که چرخش برس را در پاسخ به مقاومت بالا در برابر چرخش که ممکن است زمانی که مو در موهای برس در هم می‌پیچد رخ دهد، متوقف کند، سود بیشتری خواهد داشت. اگر چنین برس‌هایی با قسمت‌های برس قابل تعویض در دسترس باشند، باز هم سودمندتر خواهد بود تا اعضای مختلف یک خانواده بتوانند از لحاظ بهداشتی از همان دسته و بنابراین از فن و موتور بخاری یکسان استفاده کنند و در نتیجه هزینه دستگاه را برای خانواده کاهش دهند.
این و دیگر مزایای اختراع با اجرای اختراع حاضر قابل دستیابی است. نمایندگی سشوار اکسژن

خلاصه سشوار چرخشی


خلاصه اختراع این اختراع شامل یک وسیله خشک کن مو و برس چرخشی است. ابزار شامل یک دسته توخالی شامل یک بخاری یک فن و یک موتور است. مجرای غیرقابل چرخش به صورت طولی روی دسته نصب شد است تا جریان هوای گرم را از بخاری و فن دریافت کند.

مجرا دارای یک شکاف طولی است که در مجاورت انتهای آن از دستگیره شروع می شود و به شیار دستگیره ختم می شود. برای هدایت هوای گرم به سمت خارج از آن در یک زاویه محدود عمل می کند. یک برس که برای قرار گرفت بیرونی در اطراف مجرای لوله تنظیم شد است نیز بخشی از ابزار را تشکیل می دهد. این برس شامل یک لوله است که دارای موهای زائد است که از سطح استوانه‌ای خارجی آن امتداد می‌یابد، لوله علاوه بر آن دارای تعداد زیادی بازشو از طریق آن در مجاورت موها است، لوله به طور چرخشی در ارتباط است.

این اختراع یک ترکیب دوار برس و سشوار است. هوا گرم می شود و از دسته یک ابزار نظافت از طریق یک مجرای ثابت به بیرون هدایت می شود. هوا از مجرا از طریق شکافی خارج می شود که از نزدیک ترین انتهای مجرا از دسته تا مجاور دستگیره امتداد دارد. اندازه شکاف محدود است به طوری که هوای گرم از مجرا خارج شد. و در یک زاویه محدود هدایت می شود.

توضیحات سشوار

برس های لوله ای قابل تعویض ارائه شد است که روی مجرا قرار می گیرند. برس ها به صورت چرخشی با موتور داخل دسته ارتباط برقرار می کنند. تعدادی سوراخ در مجاورت محل اتصال موها به برس تعبیه شد است تا هوای داغی که از شکاف در مجرای مجرای جریان دارد بتواند عمدتاً از طریق سوراخ های روبروی شکاف به بیرون جریان یابد. سوئیچ روی دسته امکان تغییر جهت چرخش یا قطع کامل چرخش را فراهم می کند. این ابزار دارای یک سوئیچ اضافه بار است که چرخش برس را هنگامی که مو در آن گیر می کند متوقف می کند. یک دکمه تنظیم مجدد قابل دسترسی نیز برای سوئیچ اضافه بار ارائه شد است. قیمت رنگ مو مردانه

سشوار چگونه کار می کند؟

بسیاری از افراد با روال روزانه شست خشک کرد و حالت داد به موهای خود آشنا هستند. اگرچه اگر زمان کافی به موها داد شود. در نهایت به خودی خود خشک می‌شوند، اما بیشتر مردم برای تسریع این روند به سراغ سشوار می‌روند. در حالی که علم ممکن است ارتباط بین سرهای خیس و سرماخوردگی را رد کرده باشد، نشستن با موهای پر از موهای خیس، به خصوص در زمستان، هنوز جالب نیست.

سشوارها که به عنوان سشوار نیز شناخته می شوند، برای اولین بار در دهه 1920 فروخته شدند. در ابتدا استفاده از آنها بسیار خطرناک بود — صدها نفر وقتی سشوار خود را در سینک و وان پر از آب انداختند دچار برق گرفتگی شدند.

با این حال، امروزه به دلیل ظهور قطع کننده های مدار خطای زمین (GFCI) این احتمال وجود ندارد. از سال 1991، تمام سشوارهای قابل حمل توسط قانون فدرال ایالات متحده ملزم به محافظت از شما در برابر برق گرفتگی شده است، در صورتی که به طور تصادفی یک سشوار در آب در حالی که به برق وصل است، بیفتید [منبع: CSPC]. این موضوع چه سشوار روشن یا خاموش باشد صدق می کند. GFCI پلاگین پلاریزه و بزرگ‌تری است که در بسیاری از لوازم مصرفی پیدا می‌کنید.

هنگامی که آنها به برق وصل می شوند، GFCI ها میزان جریانی را که از یک شکاف پریز دیواری از طریق یک مدار الکتریکی عبور می کند و به شکاف دیگر می رود نظارت می کنند. اگر آنها نشتی در جریان را احساس کنند، مدار را قطع می کنند. (برای جزئیات به نحوه عملکرد یک پریز GFCI مراجعه کنید).
اطلاعات بیشتر درباره این نوشتار مبدأبرای اطلاعات ترجمه بیشتر، نوشتار مبدأ لازم است.

اگر سشوار را در حالی که به برق متصل نیست در آب بیندازید چه اتفاقی می افتد؟

شما در معرض خطر برق گرفتگی نیستید، زیرا هیچ منبع جریانی وجود ندارد، اما مطمئناً اگر تمام اجزای سشوار خیس شوند، می توانید به سشوار آسیب بزنید. بنابراین، به برق وصل باشد یا نباشد، ایده بدی است که آن را در وان بیندازید. نمایندگی اینترنتی محصولات پرومکس

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که آن اجزای داخل یک سشوار چیست که به شما اجازه می دهد هوای گرم را بدون سوزان پوست سرتان به موهایتان برسانید؟

اصول اولیه سشوار

چگونه یک سشوار در وهله اول چنین وزش شدید هوا ایجاد می کند؟ این مدل از یک فن کوچک که شبیه یک توربین هیدرولیک است (یعنی چرخ آب) استفاده می کند. برخلاف چرخ آب که از انرژی بالقوه آب جاری برای تولید نیرو استفاده می کند، فن در سشوار از انرژی الکتریکی برای تولید جریان هوا استفاده می کند.

موتور کوچک در واقع در داخل فن قرار می گیرد که محکم به نوک موتور متصل است. وقتی برق موتور را تامین می کنید. موتور و فن متصل شد هر دو می چرخند. حرکت گریز از مرکز تیغه های فن هوا را از طریق ورودی های کوچک گرد هوا در محفظه جانبی سشوار به داخل می کشد. این سوراخ ها توسط یک صفحه ایمنی پوشان شد اند که از مکیده شد اشیاء دیگر (مانند تارهای مو) نیز جلوگیری می کند. سپس هوا در بشکه سشوار به سمت پایین دمیده می شود.

انواع سشوار

اکثر سشوارها (از جمله این سشوار) دارای تنظیمات جریان هوای بالا و پایین هستند. این مورد را در دفترچه راهنمای سشوار به عنوان سرعت زیاد یا کم مشاهده خواهید کرد، زیرا تغییر جریان هوا مستلزم تعدیل سرعت چرخش موتور است. این کار بسیار ساده با تغییر جریان عبوری از قسمتی از مدار که موتور را تغذیه می کند، انجام می شود. وقتی برق کم است، موتور و فن به آرامی می چرخند. هوای کمتر از طریق سشوار راند می شود. با قدرت بیشتر، سرعت موتور افزایش می یابد. فن به سرعت می چرخد و هوای بیشتری را جذب می کند و جریان هوا را افزایش می دهد.

سشوارهای جدیدتر و گران‌تر دارای سیستم‌هایی هستند که فقط هوای گرم را تحویل نمی‌دهند، بلکه هوای گرم پر از یون را به شکل ذرات باردار می‌رسانند. شرکت‌هایی که از این فناوری استفاده می‌کنند. ادعا می‌کنند که قرار است به خشک شد سریع‌تر موها، از دست داد حالت استاتیک و سالم‌تر، صاف‌تر و براق‌تر شد مو کمک کند. می گویند می‌شود که کاهش استاتیک به مو کمک می‌کند تا موها قابل کنترل‌تر و کمتر مستعد جذب کثیفی و گرد و غبار باشند. ژنراتورهای یون می توانند در طرح های مختلف طراحی ظاهر شوند و در نقاط مختلفی در داخل سشوار قرار گیرند.قیمت لنز چشم بیوتی

هیتر سشوار

ایده اصلی پشت سشوار بسیار ساده است، اما تولید یک سشوار برای مصرف انبوه نیاز به تفکر سخت در مورد ویژگی های ایمنی دارد. تولیدکنندگان باید پیش‌بینی کنند که چگونه از سشوارشان ممکن است سوء استفاده شود. آنها سپس سعی می کنند محصولی را طراحی کنند که در انواع شرایط ایمن باشد.

علاوه بر قطع کننده های مدار خطای زمین که در صفحه اول با آنها آشنا شدیم، در اینجا برخی از ویژگی های ایمنی دیگر که معمولاً سشوارها دارند آورده شده است:

کلید قطع ایمنی – پوست سر شما می تواند در دمای بیش از 140 درجه فارنهایت (تقریبا 60 درجه سانتیگراد) بسوزد [منبع: Hardin]. برای اطمینان از اینکه هوای خارج شده از بشکه هرگز به این دما نزدیک نمی شود، سشوارها نوعی حسگر حرارتی دارند که مدار را قطع می کند و در صورت افزایش بیش از حد دما موتور را خاموش می کند. این سشوار و بسیاری دیگر به یک نوار دو فلزی ساده به عنوان کلید قطع کننده متکی هستند. قیمت برس گرد اکسیژن

دمای سشوار


نوار دو فلزی از ورقه های دو فلز ساخت شد است که هر دو هنگام گرم شد منبسط می شوند اما با سرعت های متفاوت. هنگامی که دمای داخل سشوار افزایش می یابد، نوار گرم می شود و خم می شود زیرا یکی از ورق های فلزی از دیگری بزرگتر شد است. هنگامی که به نقطه خاصی می رسد، کلیدی را خاموش می کند که برق سشوار را قطع می کند. (برای اطلاعات بیشتر در مورد نوارهای دو فلزی، به نحوه کار دماسنج ها مراجعه کنید).
فیوز حرارتی – برای محافظت بیشتر در برابر گرمای بیش از حد و آتش گرفت اغلب یک فیوز حرارتی در مدار المنت گرمایشی وجود دارد. اگر دما و جریان بیش از حد زیاد باشد، این فیوز منفجر می شود و مدار را قطع می کند.
عایق – بدون عایق بندی مناسب، قسمت بیرونی سشوار در لمس بسیار داغ می شود. اگر بعد از استفاده از بشکه آن را بگیرید، ممکن است دست شما را به شدت بسوزاند. برای جلوگیری از این امر، سشوارها دارای یک محافظ حرارتی از مواد عایق هستند که بشکه پلاستیکی را می پوشاند.
صفحه های محافظ وقتی هوا با چرخش تیغه های فن به داخل سشوار کشید می شود. سایر چیزهای خارج از سشوار نیز به سمت ورودی هوا کشید می شوند.

المنت سشوار چرخشی

به همین دلیل است که یک صفحه سیمی پیدا خواهید کرد که سوراخ های هوا را در دو طرف خشک کن پوشاند است. پس از مدتی که از سشوار استفاده کردید، مقدار زیادی پرز در قسمت بیرونی صفحه نمایش خواهید دید. اگر این سشوار در داخل سشوار جمع شود، توسط المنت حرارتی می‌سوزد یا حتی ممکن است خود موتور را مسدود کند. پرز بیش از حد می تواند جریان هوا را به داخل سشوار مسدود کند و با هوای کمتری که گرمای تولید شد توسط سیم پیچ نیکروم یا سایر انواع المنت گرمایشی ایجاد می شود. سشوار بیش از حد گرم می شود. سشوارهای جدیدتر فناوری خشک کن لباس را در خود جای داد یک صفحه پرز قابل جدا شدن که تمیز کردن آن آسان تر است.
گریل جلویی – انتهای بشکه سشوار توسط یک گریل ساخت شد از موادی پوشان شد است که می تواند گرمای حاصل از سشوار را تحمل کند. این صفحه نمایش باعث می شود کودکان کوچک (یا سایر افراد به ویژه کنجکاو) نتوانند انگشتان خود یا سایر اشیاء خود را در بشکه خشک کن، جایی که ممکن است در اثر تماس با عنصر گرمایش بسوزانند، بچسبانند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر لوازم خانگی که جنبه گرم و مبهم خود را نشان می‌دهند – چه با خشک کردن لباس‌ها، برشته کردن نان یا روشن کردن ماشینتان – موتور خود را در صفحه بعدی با یک سری پیوندهای جالب قرار دهید.سشوار چرخشی

نکاتی درباره مو

“آرایشگر خوب بودن به معنای اهمیت دادن به مردم و کمک به آنهاست که نه تنها آنچه را که بیرون وجود دارد، بلکه آنچه را که از درون زیباست ببینند. من می‌خواهم شما را پرورش دهم و به شما احترام بگذارم.” فلفل نکات زیر را ارائه می دهد تا به شما در رفع مشکلات موهایتان کمک کند.

انتخاب یک استایلیست:
مهم ترین نکته در انتخاب یک آرایشگر، فاکتور راحتی است. مدل دادن به مو باید یک همکاری بین شما و آرایشگرتان باشد، تعادل بین ورودی و تصمیم گیری هر فرد. یک استایلیست نباید مرعوب باشد یا نظرات خود را زیاده روی کند. این موهای شماست و شما بهتر از هرکسی آن را می دانید. با این حال، یک استایلیست نباید کاملاً منفعل یا راضی باشد تا برای 40 سال آینده همان سبک را به شما بدهد. آنها باید بتوانند با در نظر گرفتن سبک زندگی و ترجیحات شما، ایده هایی را برای سبک های جدید پیشنهاد دهند.

معرفی آرایش گر خوب

(بیشتر استایلیست های معتبر خوشحال می شوند که یکی را ارائه دهند). ابتدا تکالیف خود را انجام دهید: همانطور که مجله های ماهانه خود را مرور می کنید، نمونه هایی از مدل موی عالی را که ممکن است بخواهید امتحان کنید، حذف کنید. نمونه های خود را با خود بیاورید، تا شما و آرایشگر بتوانید در مورد اینکه چه چیزی موثر است، چه چیزی موثر نیست و چرا صحبت کنید. این یک آزمون عالی است برای اینکه ببینید چقدر با هم همکاری می کنند و چقدر احساس راحتی می کنید که ایده های خود را از بین ببرید.سشوار چرخشی

این سریع و آسان است که موهای خود را برای یک شب در شهر زیبا کنید. اگر مقداری اسپری مو به ریشه موهای خشک خود بزنید و فوراً آن را وارونه سشوار کنید، اندامی ظریف اما شیک خواهید داشت. یک ترفند عالی برای هر نوع مو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *