شلوار جین زنانه

فروش شلوار جین زنانه تبریز

فروش شلوار جین زنانه تبریز

فروش شلوار جین زنانه تبریز

خرید شلوار جین زنانه مام فیت و مام استایل

پر فروش ترین شلوار جین زنانه

درمیان این همه برندهای مختلف شلوار جین زنانه هستند تعدادی از برند های بزرگ که در میان دیگر برندها بیشتر خود نمایی میکنند و از نظر کیفیت و دوخت و برش شلوار بسیار عالی عستند.

قیمت این برندها به نسبت دیگر بندها کمی بالاتر بوده ولی چون از کیفیت پارچه و دوخت بسیار خوبی برخودار هستند دارای مشتریان مخصوص خود میباشند.

این شلوارها دارای تن خوری عالی داشته و اکثر خانمها و جوانانی که از این برندها استفاده کرده اند بسیار احساس رضایت را دارند.

یکی از این برندها که خواهان زیادی هم دارد برند RAIN میباشد. فروش شلوار جین زنانه تبریز

قیمت شلوار جین زنانه

روش شلوار جین زنانه تبریز

قیمت شلوار جین در فروشگاهای حضوری وغیر حضوری دارای تغییرات زیادی هستند و این تنوع قیمت به نسبت برند وکیفیت محصول ارزیابی میشود.

یکسری از برند ها واقعا دارای کیفیت بالای هستند وقیمت این شلوارها نیز کمی بالاتر از دیگر شلوارهای جین میباشد ولی ارزش خرید را دارد چرا که در هنگام استفاده هم دارای عمر زیادی هستند و هم در هنگام پوشید تن خوری خوبی دارند. خرید شلوار اسکینی جذب و چسبان

معرفی انواع شلوار جین زنانه

شلوارهای جین زنانه دارای تنوع زیادی هست که با توجه به قیمت و سلیقه شخصی خرید میشود.

 • شلوار جین زنانه بگ
 • شلوار جین زنانه نیم بگ
 • شلوار جین زنانه اسکینی (جذب)
 • شلوار جین بوت کات
 • شلوار چین دمپا
 • شلوار جین زنانه مام فیت استایل
 • شلوار جین زنانه مام فیت

شلوار لی زنانه مدل بگ

هنگام انتخاب و خرید شلوار های بگ زنانه، مهم آن است که جنس آن را در نظر بگیرید. در اینجا چند جنس شلوار به شما می گوییم که برای شلوارهای بگ و نیم و وایدزنانه به کار می روند :

پنبه : پنبه پارچه ای سبک و راحت است که برای شلوارهای بگ و نیم بگ زنانه به خوبی به کار می رود.

کتانی : کتانی پارچه ای سبک و خنک است که برای هوای گرم  بسیار مناسب است.

جین : جین پارچه ای بادوام و همه کاره است که می توان آن را با لباس های زیادی پوشید.

ریون : ریون پارچه ای نرم و ابریشمی است که به خوبی می پوشاند و برای شلوارهای گشاد مانند بگ و نیم بگ زنانه روان عالی است.

تناسب را بررسی کنید : شلوار بگ و نیم بگ زنانه باید به راحتی دور کمر و باسن قرار بگیرد، اما در پاها گشاد وآزاد باشد.

قد شلوار : شلوارهای بگ و نیم بگ زنانه دارای قد های مختلفی هستند، بنابراین قدی را انتخاب کنید که به خوبی با استایل و کفش شما سازگار باشد.

مدل‌های مختلف را امتحان کنید : شلوارهای بگ در مدل های بسیار زیادی وجود دارد، از شلوار های واید و قد 90 گرفته تا شلوار های جین نیم بگ زنانه وجود دارند. استایل های مختلف را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی برای تیپ بدنی شما بهتر است. فروش شلوار جین زنانه تبریز

شلوار جین زنانه نیم بگ

شلوار جین بگ به دلیل ماهیت آزاد بودن و گشاد بودن آن، امروزه اولین گزینه ی انتخاب برای بانوانی ست که علاقه ی چندانی به خرید شلوار جین جذب و چسبان ندارند یا در فصل بهار و تابستان با پوشیدن شلوار لی بگ زنانه احساس راحتی بیشتری می کنند.

اما پیش از این که بخواهید شلوار جین بگ را برای پوشیدن انتخاب کنید باید بدانید شلوار جین بگ چیست؟ شلوار نیم بگ زنانه چیست؟ شلوار تمام بگ با شلوار لی نیم بگ چه تفاوتی دارند و چگونه می توان آن ها را در استایل خود ست کرد؟

با شلوار بگ چه کفشی بپوشیم تا استایل ها را به هم نریزد؟ سوالات متداولی است که هنگام انتخاب و خرید شلوار نیم بگ دخترانه و یا شلوار بگ برای افراد پیش می آید از این رو بهتر است باید ها و نباید هایی که هنگام پوشیدن این شلوارها وجود دارد را رعایت کنیم، 10 مدل شلوار کارگو زنانه

معرفی شلوار زنانه جین مدل نیم بگ

یک مدل پر طرفدار از شلوار جین زنانه است که به شما کمک می کند تا استایل های شیک و خاصی را برای خود بسازید. تا جایی که می توان از شلوار لی نیم بگ در استایل های نیمه رسمی هم بهره ببرند. برای آشنایی بیشتر با سبک و مدل شلوار لی نیم بگ می توان گفت که شلوار نیم بگ زنانه مانند شلوار بگ از بالا گشاد و آزاد است البته میزان گشادی شلوار نیم بگ زنانه کمتر است و به شلوار راسته نزدیک تر است. شلوار لی نیم بگ زنانه مانند شلوار بگ و شلوار جین بگ یکی از مدل های محبوب این روزهاست. شلوار نیم بگ زنانه را نیز می توانید برای استایل های رسمی و اسپرت خود استفاده کنید.

تفاوت شلوار بگ و نیم بگ چیست؟

می خواهیم درباره تفاوت بگ و نیم بگ صحبت کنیم. با اینکه این دو مدل شلوار تفاوت زیادی باهم ندارند اما به راحتی می توانند استایل های متفاوت و شیکی را برای افراد ایجاد کنند البته به طور کلی سبک شلوار جین بگ و شلوار نیم بگ استایل افراد را به سمت مدل های کژوال آزاد سوق می دهد.

اما با این حال می توانید با انتخاب های متفاوت و سنجیده تر استایل های نیمه رسمی هم برای خود ایجاد کنید. در ادامه اگر بخواهیم شلوار نیم بگ زنانه را با شلوار تمام بگ زنانه مقایسه کنیم و تفاوت آن ها را بیان کنیم می توان تنها به برش شلوارها اشاره کرد. همانطور که در بالا گفتیم شلوار لی نیم بگ زنانه از بالا گشاد و آزاد است ولی نه به اندازه ی شلوار بگ زنانه و همچنین گفتیم که به شلوار راسته نزدیک تر است. فروش شلوار جین زنانه تبریز

این شلوارها با برشی مشابه شلوارهای راسته دوخته می شوند. در حالی که شلوارهای بگ براساس طرح شلوارهای گشاد برش خورده و دوخته می‌شوند.
پارچه های مختلفی با طرح و رنگ متنوع برای دوخت هر کدام از این شلوارها استفاده می شود مانند کتان، نخ و پنبه، جین، پلی استر و … . اما در خصوص شلوار بگ همانطور که قبلاً اشاره کردیم محبوب ترین آن ها شلوار جین بگ زنانه است و شلوار لی نیم بگ زنانه با هر پارچه ای محبوبیت خاص خودش را دارد.

استایل با شلوار نیم بگ و بگ چگونه است؟

ایده اولیه شلوارهای بگی به دهه 80 میلادی می رسد و که برگرفته از کیسه و گونی بود. مدل های اولیه این نوع شلوار دارای جیب های زیادی بود که در کشور انگلیس به بازار مد معرفی شد. ولی کم کم طراحی شلوار بگ به شلوارهای گشاد با کمرهای پایین تغییر یافت. بعدها با تغییر مد این شلوارها نیز تغییر ظاهر دادند و مدل های جدیدی از این شلوار به وجود آمد.آیا می دانید که امروزه این نوع تیپ برای استایل های خیابانی و هیپ هاپ بکار می رود؟اگر به دنبال یک استایل راحت، کژوال و خیابانی هستید می توانید از سایت لباس زنانه، خرید شلوار بگی خود را که نمونه ای از انواع شلوار هایی است که برای این استایل ها مناسب است را انجام دهید.

همچنین امروزه طرح های جدیدی از شلوار جین بگ زنانه را در فروشگاه لباس زنانه مشاهده می کنید که بسیاری از سلیبریتی ها و دختران جوان اهل مد به خوبی از آنها در استایلشان استفاده می کنند.  فروش شلوار جین زنانه تبریز

خرید شلوار جین بگ زنانه

خرید شلوار جین بگ زنانه و شلوار نیم بگ زنانه ممکن است کمی دشوار باشد و هنگام خرید به این فکر کنید که اگر بخواهید با استایل های مختلف آن را بپوشید چگونه می توانید شلوار جین بگ خود را ست کنید؟ برای پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که ابتدایی ترین کار در انتخاب هر لباسی مانند شلوار جین بگ زنانه باید اول از همه، سایز مناسب بدن خود را پیدا کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. حال که سایز خود را با توجه به اندام خود پیدا کردید باید بدانید برای هر استایلی چه شلواری مناسب است. سردرگم شدید؟ نگران نباشید. ما اینجا هستیم تا به شما در انتخاب شلوار بگ مناسب هر استایل کمک کنیم. با شلوار بگ چه کفشی بپوشیم؟ شلوار بگ چه رنگی خوبه؟ با شلوار نیم بگ چی بپوشیم؟ با ما همراه باشید.

شلوار بگ


◘ شلوار بگ یکی از مدل هایی است که اکثر افراد می توانند از آن ها استفاده کنند. با توجه به استایل هایی که می زنند می توانند تناسب و تعادل را ایجاد کنند. از این رو پوشیدن شلوار بگ برای افراد قد کوتاه مانعی ندارد.

اغلب تصور می کنند شلوار جین بگ باعث می شود تا کوتاهی قد آن ها نمود داشته باشد در صورتی که افراد قد کوتاه با پوشیدن شلوار جین بگ و یا شلوار لی نیم بگ به همراه یک لباس هم رنگ و یا نزدیک به شلوار بگ می توانند استایل خود را طوری نمایان کنند که قد بلندتر به نظر برسند. فروش شلوار جین زنانه تبریز

تیشرت با شلوار بگ


◘ تیشرت با شلوار بگ یک گزینه ی انتخابی بسیار خوبی برای استایل راحتی در منزل است. شما می توانید با پوشیدن شلوار بگی راحتی به همراه تاپ یا تیشرت کوتاه در منزل، یک استایل راحتی زیبا برای خود فراهم کنید که حتی در منزل هم شیک و در عین حال راحتی بپوشید.
◘ شلوار نیم بگ با چه کفشی ست میشه؟ شلوار لی نیم بگ یک انتخاب خوب برای استایل مجلسی شماست. زمانی که می خواهید به مهمانی بروید و در عین حال علاقه ای به پوشیدن شلوار یا لباس های تنگ و چسبان ندارید، شلوار نیم بگ بهترین گزینه است. این شلوارها به دلیل اینکه گشادی کمتری نسبت به شلوار بگ دارند استایل مجلسی تری هم نسبت به آن ها دارند. همچنین شما می توانید با انتخاب پارچه ی مجلسی شیک، یک شلوار نیم بگ مجلسی بسیار زیبا بدوزید و همراه صندل یا نیم بوت استایل جذابی برای خود بسازید. شلوار بوت کات

شلوار لی بگ زنانه جدید


◘ شلوار جین بگ زنانه، محبوب ترین شلوار بگ بین بانوان جوان و نوجوان یک انتخاب خوب برای افرادی که استایل هنری و خاص را می پسندند. شلوار لی بگ زنانه به دلیل این که در قسمت کمر دارای ساسون هستند زیبایی اندام را چند برابر می کنند. شما می توانید در قسمت پاها کمی شلوار را تا کنید و حالت پاکتی به آن بدهید.

با شلوار بگ چه لباسی بپوشیم؟

 با شلوار بگ چه بلوزی بپوشیم؟ شلوار جین بگ زنانه را می توانید با بلوزهایی از جنس الیاف طبیعی بپوشید تا هنری بودن استایل خود را چند برابر کنید. کفش خاص و منحصر به فرد هنری خود را فراموش نکنید. همچنین می توانید از کمربندهای جذابی که در بازار وجود دارد و در انواع مختلف تولید می شوند، با کمی خلاقیت یک مدل خاص را انتخاب کنید و همراه با اکسسوری های زیبا و خاص یک استایل هنری جذاب برای خود بسازید.
 شلوار جین بگ زنانه همانطور که گفته شد در رنگ های مختلفی دوخته می شود. درست است که رنگ اصلی پارچه ی جین به رنگ آبیست ولی امروزه رنگ های متنوعی مانند طوسی، زغالی، خاکستری و … برای شلوارهای جین استفاده می شوند

استایل شلوار نیک بگ

. شلوار جین بگ زنانه یا شلوار نیم بگ ذغالی کمرکش نیز می تواند یک استایل رسمی از شما بسازد. فرقی نمی کند شلوار شما شلوار جین بگ زنانه یا شلوار نیم بگ زنانه باشد، می توانید رنگ زغالی را با انواع لباس ها ست کنید. مانند مانتو چهارخانه در رنگ های خاکستری، یشمی یا قهوه ای و یا کت های صورتی یا سفید. شلوار جین بگ زنانه زغالی برای استایل های غیر رسمی نیز استفاده می شود. می توانید این شلوار را با یک بلوز سفید یا مشکی یا یک رنگ ملایم مانند صورتی همراه با کتانی مشکی یا خاکستری یا سفید ست کنید.
◘شلوار بگ با چه لباسی بپوشیم؟ شلوار جین بگ زنانه با رنگ های تیره می تواند علاوه بر استایل رسمی یک استایل اسپرت یا اصطلاحاً لَش برای افرادی که به این سبک لباس ها علاقه دارند بسازد. شما می توانید با پوشیدن لباس های اُوِر سایز مانند سوییشرت های بلند و گشاد جلو باز، هودی و تیشرت های ورزشی خیلی گشاد و بلند به همراه کلاه و کفش کتانی یک استایل لَش که بسیار راحت است و اغلب بین نوجوانان طرفدار دارد را ایجاد کنید. فروش شلوار جین زنانه تبریز

شلوار بگ را چگونه می توان ست کرد؟

شلوار جین بگ زنانه در اغلب استایل ها همانطور که گفته شد قابل استفاده است. اما اگر به طور کلی بخواهیم بررسی کنیم که چگونه باید شلوار جین بگ زنانه را ست کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• شلوار جین بگ را می توان با بلوزهای کوتاه که روی کمر جمع می شوند و حالت اسپرت دارند یا بلوزهای کراپ ست کرد. همچنین شومیزهای بلند یا شومیزهای چهارخانه نیز از ست های رسمی تر است. اگر هم می خواهید از تاپ یا پیراهن بلند استفاده کنید بهتر است برای زیباتر شدن قسمت انتهایی آن را درون شلوار خود بگذارید.
• شلوار لی بگ زنانه را همراه با کت همرنگ آن اگر ست کنید یک استایل زیبا و رسمی ساخته اید. همچنین بسته به مکان و موقعیت های مختلف می توانید از کت هایی با رنگ های سرد یا گرم یا رنگ های مکمل استفاده کنید. پوشیدن شلوار بگ به همراه کت همرنگ آن هم یکی از ست های جذابی ست که توصیه می کنیم حتماً یک بار آن را امتحان کنید.
• شلوار جین بگ خود را اگر می خواهید با مانتو بپوشید باید این مژده را به شما بدهیم که انتخاب درستی کردید چرا که شلوار جین بگ قابلیت ست شدن با انواع مانتوهای بلند و کوتاه، تیره یا روشن، رسمی یا غیر رسمی را دارد.
• خرید شلوار جین بگ زنانه این امکان را به شما می دهد تا انواع کفش هایی که در کمد خود دارید را بتوانید استفاده کنید. خصوصاً کتانی های مورد علاقتان که می تواند بهترین انتخاب برای شلوار جین بگ باشد.شلوار لی

شلوار بگ و نیم بگ برای چه اندامی مناسب هستند؟

در اینجا این سوال ها مطرح می شود: شلوار نیم بگ مناسب چه افرادی است؟ شلوار بگ مناسب چه اندامی است؟ آیا شلوار بگ برای افراد لاغر مناسب است؟ شلوار نیم بگ به چه افرادی میاد؟ آیا شلوار بگ برای افرادچاق مناسب است؟ شلوار جین بگ و شلوار نیم بگ زنانه اگر در مکان درست و با سایز و رنگ مناسب و لباس های هماهنگ پوشیده شود می تواند یک انتخاب خوب برای هر فردی با هر اندامی باشد. مهم نیست شما چاق هستید یا لاغر، قد بلند هستید یا کوتاه، مهم اینست که چگونه لباس خود را انتخاب می کنید. برای دانستن این موضوع با ما باشید.

مدل شلوار بگ ونیم بگ


* شلوار جین بگ و شلوار نیم بگ زنانه به دلیل مدل گشادی که دارند چاقی یا لاغری پاهای شما را نشان نمی دهد. پس این شلوارها می تواند برای افرادی که پاهای چاق یا خیلی لاغر دارند و دوست ندارند زیاد دیده شود، استفاده کنند. همچنین افرادی که اضافه وزن دارند یا چاق هستند می توانند از شلوار جین بگ با رنگ تیره و بدون طرح استفاده کنند تا اندام خود را ظریف تر نشان دهند. در مقابل افرادی که خیلی لاغر هستند می توانند با انتخاب شلوار جین بگ با رنگ روشن و طرح های چهارخونه کمی اندام خود را پُرتر نشان دهند.
* شلوار لی بگ زنانه و شلوار نیم بگ زنانه می تواند افرادی که قد بلند دارند خوش اندام تر نشان دهد. به شرطی که این شلوارها را با رنگ های روشن انتخاب کنید و از یک کمربند پهن نیز استفاده کنید. همچنین اگر شلوار لی بگ با کت یا بلوز به رنگ روشن استفاده شود بسیار زیباتر خواهد بود. در مقابل افرادی که قد کوتاهی دارند یا گمان می کنند که از قد کوتاهی برخوردار هستند هیچ نگران نباشند، چرا که آن ها هم می توانند از شلوار جین بگ و شلوار نیم بگ زنانه مورد علاقه خود استفاده کنند به شرطی که با مانتو یا کت های همرنگ شلوار خود انتخاب کنند تا قد آن ها کشیده تر دیده شود. فروش شلوار جین زنانه تبریز

همه آنچه که درباره شلوار بگ و نیم بگ باید بدانید

شلوار لی بگ زنانه و شلوار نیم بگ زنانه را تا اینجا مورد بررسی قرار دادیم. اما می خواهیم در این بخش از مقاله به چند نکته نهایی در خصوص پوشیدن شلوار جین بگ و شلوار نیم بگ زنانه اشاره کنیم. نکاتی مانند:
 طرح و رنگ شلوار را مناسب اندام خود انتخاب کنید.
 به هیچ وجه شلوار تمام بگ را با تیشرت یا مانتو گشاد نپوشید.
 استفاده از رنگ های خنثی بهترین انتخاب در این زمینه هستند.
 یک ایده خوب برای اینکه با شلوار بگ و نیم بگ بهتر به نظر برسید، این است که از کمربند استفاده کنید.

محل نگهداری شلوار

شلوار را باید در داخل کمد به طوری نگهداری کرد که به آن چین و چروک نیفتد. شلوارهای جین با توجه به پارچه ظخیمی که دارند نگهداری راحتی داشته و اتو کردن آن نیز بسیار راحت میباشد.

انواع شلوار جین جذب و اسکینی زنان

شلوار جین انواع مختلفی دارد که شلوار لی تنگ دخترانه  که آن را شلوار اسکینی زنانه هم میشناسیم، جزو اولین شلوار هایی است همه ما از آن برای ست کردن لباس های مان استفاده می کنیم.در واقع شلوار جین زنانه جذب جزو پر کاربرد ترین شلوار هایی است که در استایل خانم ها وجود دارد. این شلوار را می توانید در استایل های مختلفی با مانتو، پانچو، رویه و… استایل کنید.

اگر نگوییم شلوار جین جذب زنانه یا شلوار جین اسکینی دخترانه پر فروش ترین شلوار زنانه در سال است اما، جزو یکی از پر فروش ترین شلوارها در استایل خانم ها است. این شلوار ست پذیری بالایی دارد و مخصوصا در فصل سرد سال، مانند پاییز و زمستان، نعمتی می شود که می توان از آن در استایل با کت، با هودی، با پالتو با پافر از آن استفاده کرد.

 

شلوار جین زنانه اسکینی (جذب)

این شلوار که بیشتر خانم ها آن را دوست دارند و همیشه به صورت چسبان و تنگ میاشد.

شلوار زنانه جین دارای رنگ بندی بسیار متنوع میباشد و همچنین این شلوارها از مدل های مختلفی تولید میشوند

مزایای استفاده از شلوار جین

شلوار جین از جمله شلوار هایی به شمار می رود که محبوبیت زیادی در میان مردم و به خصوص جوانان امروزی دارد. به طوری که با پوشیدن این شلوار فرد شیک تر و جذاب تر به نظر می رسد. هم چنین تنوع مدل های آن سبب می شود که بتوان با هر استایلی آن را هماهنگ کرد این که چرا باید شلوار لی بپوشیم؟ سوالی است که باید به دنبال مزایای آن باشیم. زیرا با دانستن مزایای شلوار لی می توانیم چرایی آن را پیدا کنیم. در ادامه به دلایلی که افراد شلوار لی می پوشند، پرداخته ایم.چ

چرا شلوار جین بپوشیم؟

باید گفت که دلایل زیادی در پوشیدن شلوار جین نقش آفرینی می کنند که از جمله آن می توان به تنوع مدل ها و به روز بودن این لباس اشاره کرد. اما شلوارهای دیگری هم هستند که این ویژگی را دارند، ولی به اندازه شلوار جین محبوب نبوده و در طول زمان سفر نکرده اند. شلوارهای جین سالهای بسیار طولانی است که مهمان خانه های افراد است و از آن به عنوان لباس کار تا لباس مجللی برای مهمانی و دورهمی استفاده می شود. برای رسیدن به پاسخ این سوال که چرا شلوار جین تا این حد محبوب است و چرا استفاده از آن در اولویت خود بگذاریم، ادامه این مطلب را از دست ندهید.

بادوام بودن جنس

شلوار لی را به دلیل محکم و بادوام بودن، می‌ توان به مدت طولانی استفاده کرد. در زمان های قدیم از شلوار لی به عنوان لباس کار استفاده می کردند، زیرا مقاومت بالایی در برابر پارگی دارد. پارچه لی تنها پارچه ای به شمار می‌ رود که نسبت به سایر پارچه ها بادوام است.

شیک بودن

امروزه جوانان شیک پوش برای این که تیپ و ظاهر زیبایی داشته باشند، از شلوار لی استفاده می ‌کنند. تنوع انواع شلوار جین به قدری بالاست که می ‌توانید، طبق سلیقه خود شلوار لی را خریداری کنید که گل دوزی و نگین دوزی شده باشد.، از زاپ در آن استفاده شده باشد، چسبان و یا گشاد و راحت باشد و … . خرید شلوار جین می تواند تاثیر شایانی در شیم  و جذاب به نظر رسیدن شما داشته باشد.

راحت بودن

امروزه با وجود تنوع زیاد لباس ها و برند ها یافتن شلوار جین که راحت باشد، نسبت به قبل آسان ‌تر شده است. شلوار لی امکان شیک بودن و در عین حال احساس راحتی را به فرد می دهد، در حالی که لباس های دیگر کمتر از این ویژگی بهره می برند.

نگهداری آسان

همان طور که می دانید، شلوار لی نباید بعد از هر بار پوشید شسته شود، زیرا شست مکرر آن ها باعث خراب شدن بافت شلوار جین شده و ممکن است شلوار دچار پارگی شود. این مساله حتی در مورد بهترین شلوار جین هم صدق می کند. اگر می خواهید شلوار لی شما ماندگاری بالایی داشته باشد، پس باید از آن به طرز صحیح نگهداری کنید. برای شست و شوی شلوار لی نیازی به مایع شوینده خاصی ندارید، حتی می توان آن را با آب خالص با دست یا ماشین لباسشویی بشویید. در این صورت می توان گفت؛ نگهداری از شلوار لی کار بسیار آسانی است.

سازگاری با محیط

یکی از مزایای شلوار جین آن است که برای محل کار راحت ترین شلوار محسوب می شود. برای حفظ ظاهر در دفتر کار گزینه ایده آلی محسوب می شود و از طرفی حتی می توانید در مهمانی و مجالس هم از این جنس شلوار استفاده کنید. این شلوار ها به نوعی هستند که امکان پوشید با لباس های دیگر را دارند.

پنهان شدن لکه ها

شلوار لی مناسب افرادی است که دست و پای خود را در مجالس و مهمانی ها گم می کنند و باعث ریخته شد غذا و نوشیدنی روی آن ها می شوند.

شلوار لی برخلاف شلوار های دیگر قابلیت پنهان کرد لکه های ریخته شده را دارد و این لکه ها به راحتی از شلوار لی خارج می شوند. به همین دلیل شلوار جین طرفدار و محبوبیت زیادی در میان خریداران پیدا کرده است.

سبک های مختلف

از جمله دلایلی که باعث می شود افراد بسیاری اقدام به خرید شلوار جین کنند، آن است که شلوار لی دارای سبک های مختلفی می باشد و مردم می توانند از هر سبکی برای هر مراسم یا مناسبتی از این لباس خاص استفاده کنند. تنوع سبک ‌های شلوار لی زیاد بوده و از استاندارد ها فراتر می رود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *