فروشگاه آنلاین

نمایندگی برس چوبی

نمایندگی برس چوبی

نمایندگی برس چوبی در انواع بهترین مدل های موجود دربازار

برای خرید عمده با شماره تلفن 09219124140 تماس حاصل فرمائید

قیمت برس گرد اکسیژن

قیمت برس چوبی

قیمت برس چوبی

برس های حرفه ای برس ماساژ مو و پوست سر

همه کاره برای موهای بلند
برس ماساژ مو و سر از Marlies Möller مخصوصاً برای سشوار کشیدن موهای بلند و موهای صاف مناسب است. نوک های پلاستیکی نرم، ماساژ ملایم پوست سر را تضمین می کند. همه برس‌های Marlies Möller از چوب راش موم شده طبیعی ساخته شده‌اند – منحصراً منشأ اروپایی دارند – موهای / پین‌های مورد استفاده از موهای گراز وحشی، پین‌های نایلونی گرد (مثلاً روی برس‌های ماساژ) یا ترکیبی از هر دو ساخته شده‌اند، بسته به نوع آن. قلم مو.

لوازم جانبی برس پارویی بزرگ

برس پارویی بزرگ از مجموعه داگلاس موهای شما را به آرامی باز می کند و پوست سر را ماساژ آرام بخش می کند. برس مو به طور ویژه برای موهای بلند ساخته شده است، موهای بامبو به طور طبیعی ضد الکتریسیته ساکن هستند و دسته آن در دست احساس خوبی دارد. نمایندگی برس چوبی قیمت برس چوبی دکتر مورنینگ

پرفروش ترین برس چوبی

برس موی طبیعی گراز

جایزه محصول 100% مواد طبیعی، زیبایی تمیز، عاری از مواد شیمیایی، مناسب برای پوست های حساس
ناحیه کاربرد مو، پوست سر
سلامتی برای پوست سر: برس موی بلند منحنی ارگونومیک کاملاً در دست شما قرار می گیرد – حتی می توانید بدون آسیب رساندن به پوست سر یا ساختار مو، موهای نامنظم را مدیریت کنید. برس مو Wildschön متشکل از 100٪ موهای گراز وحشی غیر لغزنده است. استوک ساخته شده از چوب گلابی روغنی. برس با ابعاد 18.5 در 7.5 سانتی متر، اندازه مناسبی برای رام کردن سریع و موثر یال شما در حمام است. لوگوی ما عاشقانه با دست و با اتوی مارک دار اعمال می شود و می تواند از قلم مو به قلم مو کمی متفاوت باشد، همانطور که دانه و رنگ چوب می تواند متفاوت باشد.

برس مو با موهای گراز از TBC – برای موهای سالم و صاف. این برس دست و پا زدن با کیفیت بالا با موهای گراز و دسته چوب خاکستر ساخته شده است. این برس هنگام شانه زدن پوست سر را به آرامی ماساژ می دهد، جریان خون را به فولیکول های مو افزایش می دهد و روغن های طبیعی فولیکول ها را به طور یکنواخت از طریق موهای برس توزیع می کند. این به موهای شما درخشندگی کاملا طبیعی می دهد و سلامت پوست سر را تضمین می کند.

برس پارویی TBC Boar Bristle Paddle برای همه انواع مو مناسب است – به ویژه روی موهای خشک و/یا وز به خوبی کار می کند.

چوب بزرگ

بزرگ بامبو
برس کوسن بزرگ از مجموعه داگلاس موهای شما را به آرامی باز می کند و پوست سر را ماساژ آرام بخش می کند. موهای بامبو به طور طبیعی ضد الکتریسیته ساکن هستند و دسته آن احساس خوبی در دست دارد. نمایندگی برس چوبی

Mini Cushion Brush

برس کوچک بامبو
برس مینی کوسن از مجموعه داگلاس موهای شما را به آرامی باز می کند و پوست سر را ماساژ آرام بخش می کند. موهای بامبو به طور طبیعی ضد الکتریسیته ساکن هستند، دسته آن احساس خوبی در دست دارد و فرمت کوچک آن، برس مو را به همراهی ایده آل برای هنگام حرکت تبدیل می کند.

شانه مژه و ابرو

مژه ها و ابروهای خود را به حالت طبیعی در آورید!
شانه مژه و ابرو ایسادورا برای فرم دادن واقعی به ابروها و مژه های شما عالی است. این دو برس برای شانه کردن مژه ها و برس کشیدن ابروها به شکل دلخواه ایده آل هستند. همچنین می‌توان از شانه مژه برای از بین بردن توده‌های ریمل استفاده کرد تا ظاهر شما زیباتر شود و رنگ ابروی اعمال شده می‌تواند به طور یکنواخت برای نتیجه طبیعی‌تر پخش شود. برای دور چشم زیبای همه جانبه!

برس پاک کننده صورت صورتی

با برس پاک کننده صورت Face Spa از Chiara Ambra، پاکسازی عمیق منافذ پوست صورت هرگز آسان تر نبوده است. ابزار کاربردی در رنگ صورتی روشن از سیلیکون نرم ساخته شده است و دارای دو سطح مختلف است که برای نیازهای مختلف پوست مناسب است. اگر نوع پوست چرب یا پوست مختلط دارید و می‌خواهید یک پاکسازی ملایم و کامل داشته باشید.

نوک‌های سیلیکونی پهن در جلو، انتخاب مناسبی هستند. نوک های سیلیکونی در پشت ریزتر هستند و بنابراین برای تمیز کردن پوست های معمولی یا حتی حساس عالی هستند.

شانه دسته از چوب روغنی راش

جایزه محصول 100% مواد طبیعی، زیبایی تمیز، عاری از مواد شیمیایی، مناسب برای پوست های حساس
ناحیه کاربرد مو، پوست سر
با دسته بلند خود، شانه ما به‌ویژه در دست محکم می‌شود تا ضربه‌های کنترل‌شده‌ای را روی موهای شما وارد کند. به طور کلی، طول آن 18 سانتی متر است. به دلیل دندانه های درشت و طراح چوب طبیعی بار ساکن در موها شما و خطر آسیب به ساختار مو به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

که باعث می شود شانه ما همراهی عالی برای یکی از برس های ما ساخته شده از موهای طبیعی باشد. لوگوی ما عاشقانه با دست و با اتوی مارک دار اعمال می شود و می تواند از قلم مو به قلم مو کمی متفاوت باشد، همانطور که دانه و رنگ چوب می تواند متفاوت باشد.

برس دست و پا حرفه ای TBC

برس پارویی پرزدار محبوب TBC برای مراقبت بهینه از مو طراحی شد است. پوست سر شما را ماساژ داد. و تحریک می کند که باعث افزایش ترشح روغن های طبیعی می شود. موهای گراز سپس روغن های طبیعی را در سرتاسر موهای شما پخش می کند و مو و پوست سر شما را سالم تر و درخشان تر می کند.

برس گرد (5.5 سانتی متر)

جایزه محصول 100% مواد طبیعی، زیبایی تمیز، عاری از مواد شیمیایی، مناسب برای پوست های حساس نمایندگی برس چوبی
ناحیه کاربرد مو، پوست سر
برس گرد Wildschön ساخت شد از موهای طبیعی وحشی و چوب راش برای سشوار کشید و حالت داد به موهای شما ایده آل است. پرزها در 14 ردیف دور محور قرار گرفت اند که قطر آن 2.4 سانتی متر است. قطر بیرونی این نسخه کوچکتر از برس گرد ما 5.5 سانتی متر است. با طول کل 21.5 سانتی متر، به خوبی در دست جا می گیرد. لوگوی ما عاشقانه با دست و با اتوی مارک دار اعمال می شود و می تواند از قلم مو به قلم مو کمی متفاوت باشد، همانطور که دانه و رنگ چوب می تواند متفاوت باشد. نمایندگی برس چوبی

برس موی طبیعی از چوب راش و افرا

برس موی زیبا و طبیعی. قلم مو از درخت افرا در حالی که “مو” از توس ساخت شد است. این برس روی موها و پوست سر شما بسیار ملایم است و در عین حال برس زد و ماساژ موثر پوست سر را ارائه می دهد.

برس مو پنوماتیک خار مدل بزرگ

متریال چوب
نوع محصول براش
انواع مو انواع مو، موهای بدون حجم
برس مو پنوماتیک، بالشتک هوا ساخت شد از لاتکس طبیعی خالص. نصب شد بر روی دندانه های نایلونی خالص ضد الکتریسیته ساکن. استحکام بهتری با کاردستی با ریشه مو دارد. دسته چوبی بوبینگا. محصول 100% طبیعی. طول کل 22 سانتی متر. ساخت فرانسه. همراه با کیف پارچه جهت حمل و نقل فروخت می شود.

برس مو پنوماتیک برای کیف دستی (با کیف) روی یک بالشتک بادی ساخت شد از لاتکس طبیعی خالص. موهای گراز خالص، ضد الکتریسیته ساکن. استحکام بهتری با کاردستی با ریشه مو دارد. دسته چوبی بوبینگا. محصول 100% طبیعی. طول کل 13 سانتی متر. ساخت فرانسه. همراه با کیف پارچ جهت حمل و نقل فروخت می شود. نمایندگی برس چوبی

برس پارویی از چوب راش و افرا

برس موی زیبا و طبیعی. قلم مو از درخت افرا در حالی که “مو” از توس ساخت شد است. این برس روی موها و پوست سر شما بسیار ملایم است و در عین حال برس زد و ماساژ موثر پوست سر را ارائه می دهد.

برس طبیعی موی اسب

برس کمی سفت تر ساخت شد از موی ریز اسب برای نوزادانی با موهای ضخیم مناسب است. موهای کامل و فرهای سرسخت را می توان با برس موی اسب رام کرد. استفاده از آن همچنین برای برداشتن دقیق کلاهک گهواره یا پوسته های پوستی مانند گنیس جمجمه توصیه می شود. چوب برس های طبیعی مو بز و موی اسب ما که در آلمان ساخت شد است از جنگلداری معتبر و پایدار تهیه شد است. کار با کیفیت بالا، همراه با جابجایی مناسب، طول عمر طولانی را تضمین می کند. به طور مرتب مو و شوره سر را از برس پاک کنید.

مناسب برای برداشت پوست سر و کلاهک جدا شد از گهواره
موی اسب ظریف برای ماساژ پوست سر
با کیفیت بالا پردازش شد است
خوش دست و کودک پسند
بدنه ساخت شد از چوب راش از جنگلداری پایدار
موها: 100% موی اسب
ساخت آلمان
اندازه: تقریباً 3 × 4 × 15 سانتی متر (طول × عرض × طول)
کاربرد موی اسب نجیب برای مراقبت روزانه از فرهای محکم کودک و برای برداشت پوست سر و کلاهک جدا شد از گهواره ایده آل است. نمایندگی برس چوبی

برس مو – بیضی چوب زیتون

چوب زیتون نه تنها با دانه های زیبای خود مشخص می شود، بلکه به دلیل رشد آهسته آن بسیار سخت است. محتوای روغن زیاد آن را ضد لغزش، انعطاف پذیر و ضد رطوبت می کند، به طوری که چوب زیتون برای استفاده در مناطق مرطوب نیز مناسب است.

برس موی بیضی شکل با ضمیمه سوراخ یورو
چوب زیتون موم شد سخت
موی گراز سیاه
9 ردیف
اندازه: 22 سانتی متر

برس مو – نوک های چوبی

برس پارویی ساخت شد از چوب راش دارای گواهی FSC با پین های چوبی گرد. دستگیره های چوبی گرد موهای سرکش را رام می کند و پوست سر را به خوبی ماساژ می دهد. دستگیره های چوبی ضد الکتریسیته ساکن برای حالت داد به مو بدون موهای “پرواز” هستند.

محصولات مراقبت از سونا، دست و مو فورستر

چوب‌های انتخابی محلی هسته اصلی محصولات مراقبت از سونا، دست و مو فورستر را تشکیل می‌دهند. لوازم جانبی چوبی باکیفیت که با دقت در تولید آلمان ساخت شد است برای مراقبت روزانه شما ساخته شده است. در انتخاب انواع چوب مانند زیتون، بامبو، راش و گلابی و ترکیب آنها با موهای طبیعی، الیاف گیاهی یا نوک چوبی دقت ویژه ای می شود. در استفاده روزانه، بدنه‌های چوبی با شکل زیبایی با دست با اتصالات طبیعی که برای هدف مربوطه بهینه هستند، کنار هم قرار می‌گیرند. نتیجه اشیاء روزمره به طرز ماهرانه ساخت شد است – برای ظاهری کاملاً مرتب. نمایندگی برس چوبی

برس چوبی مو – دستگیره های چوبی کوچک

برس گرد (7 سانتی متر)

جایزه محصول 100% مواد طبیعی، زیبایی تمیز، عاری از مواد شیمیایی، مناسب برای پوست های حساس
ناحیه کاربرد مو، پوست سر
برس گرد Wildschön ساخته شد از موهای طبیعی گراز وحشی و چوب راش برای سشوار کشید و حالت داد. به موهای شما ایده آل است. پرزها در 16 ردیف دور محور قرار گرفت اند که قطر آن 3.6 سانتی متر است. قطر بیرونی این نسخه بزرگتر از برس گرد ما 7 سانتی متر است. با طول کل 21.5 سانتی متر، به خوبی در دست جا می شود. لوگوی ما با عشق با دست با اتوی مارک دار اعمال می شود و می تواند از قلم مو به قلم مو کمی متفاوت باشد، همانطور که دانه و رنگ چوب نیز متفاوت است.

برس مو – چوب ترمووود بلند

ماساژ سر با چوب های چوبی: ماساژ مخصوص سر با چوب های چوبی روی مو و پوست سر ملایم است و کل بدن را آرام می کند. به سادگی شب ها قبل از رفتن به رختخواب موهای خود را برس بزنید و استرس روز را پشت سر بگذارید.

با تعلیق سوراخ یورو
چوب حرارت روغن کاری شد
سنجاق ممرز مستقیم
5 ردیف
اندازه: 20 سانتی متر

برس موی جیبی

برس مو با سوراخ یورو
چوب گلابی روغنی سخت
موی گراز سیاه
4 ردیف
اندازه: 15.5 سانتی متر نمایندگی برس چوبی

برس چوبی بادی مدل خار کوچک

برس مو پنوماتیک بالشتک هوا ساخته شده از لاتکس طبیعی خالص.

نصب شد بر روی دندانه های نایلونی موهای گراز خالص، ضد الکتریسیته ساکن. استحکام بهتری با کاردستی با ریشه مو دارد. دسته چوبی بوبینگا. محصول 100% طبیعی. طول کل 18 سانتی متر. ساخت فرانسه. همراه با کیف پارچه جهت حمل و نقل فروخت می شود.

برس موی چوبی: مراقبت طبیعی از موهای شما
آیا به طبیعت و مراقبت خوب مو اهمیت می دهید؟ سپس برس های چوبی داگلاس برای شما مناسب است. برس ها که از انواع مختلف چوب ساخت شد اند به خوبی نرم هستند و موهای شما را با موهای نایلونی، چوبی یا طبیعی نگه می دارند. در طیف وسیعی از برس های چوبی، نوع مناسب شما را کشف کنید.

بهترین برس چوبی برای مو

آنها نه تنها شانه می‌کنند و گره می‌زنند، بلکه برس‌های خوب کثیفی را از بین می‌برند و موها را تغذیه می‌کنند. زیرا با هر ضربه برس، سبوم ارزشمند، چربی طبیعی مو، به طور مستقیم به نوک موها پخش می شود و در نتیجه آنها را تقویت می کند. اگر موهای ضخیم یا بلندی دارید. نمایندگی برس چوبی

برس زدن بیشتر طول می کشد. برس هایی با دسته های چوبی مخصوصاً برای این کار مناسب هستند. اینها چاپلوسان واقعی دست هستند و بعد از چند دقیقه همچنان در دست احساس راحتی می کنند. علاوه بر این، چوب محصول طبیعی تجدیدپذیر بسیار پایدارتر از پلاستیک یا فلز است – و همچنین بسیار زیباتر به نظر می رسد.

بسیاری از برس های مو ساخت شد از چوب دارای موهای طبیعی هستند. این می تواند موهای گراز یا موی بز باشد. ماهیت پوسته پوسته موهای گراز، خاک، گرد و غبار و بقایای محصول را جذب می کند. علاوه بر این، سبوم به خوبی از ریشه تا نوک پخش می شود، به طوری که مو به طور طبیعی می درخشد. یک برس موی چوبی با موهای چوبی کمی سخت‌تر یا پین‌های نایلونی گرد نیز اثر ماساژ دلپذیری دارد. این باعث تحریک گردش خون در پوست سر و در نتیجه رشد موهای سالم می شود.

پرفروش ترین محصول برس های چوبی

آنها به راحتی در دست قرار می گیرند از یک محصول طبیعی تجدید پذیر ساخت شد اند و با ظاهر زیبای خود تحت تاثیر قرار می گیرند: برس های موی چوبی به درستی شرکای یک ظاهر طراحی شده محبوب در حمام هستند. برای اینکه گره‌زدایی موهایتان را آسان‌تر کنید، نرم‌کننده‌های مغذی ما یا برس‌های عملی گره‌گشایی را کشف کنید. مراقبت از موهای خود را به یک روال با احساس خوب تبدیل کنید نمایندگی برس چوبی

برس ابرو Duo

برس ابروی Browly Duo برای دستیابی به ظاهری حرفه‌ای و طبیعی و ایجاد ابروهای شگفت انگیزی که هر چهره را کاملاً قاب می‌کند، بازی کودکانه می‌کند. ابزار دست ساز و برش دستی 2 در 1 ابرو در آلمان با الیاف مصنوعی پیشرفته، دسته چوبی با کیفیت بالا و فرول های برنجی ظریف امتیاز می گیرد.

الیاف مصنوعی بسیار ظریف و فوق العاده نرم برس ابرو از یک طرف مقدار مناسبی از محصولات پودر و کرم ابرو را جمع می کند و آنها را با دقت و بدون زحمت اعمال می کند – محصول بلعیده نمی شود، بنابراین می توانید با مقدار بسیار کمی از پس آن بر بیایید. .

برس در انتهای دیگر ابزار برای ترکیب فرم داد و مشخص کرد ابروها ایده‌آل است و ظاهر نهایی را به شما می‌دهد.

ابرو Duo به لطف فرمت مفیدش در هر کیسه آرایشی قرار می گیرد. و آن را به همراهی عالی برای هنگام حرکت تبدیل می کند. نمایندگی برس چوبی

برقی فیروزه ای 4 در 1

چند وظیفه ای الکتریکی برای تمیزی عمیق منافذ
با برس پاک کننده 4 در 1 کیارا آمبرا، می توانید صورت و بدن خود را به راحتی، به آرامی و عمیق در منافذ تمیز کنید. ابزار الکتریکی با لهجه فیروزه ای روشن دارای چهار ضمیمه است که برای قسمت های مختلف بدن و نیازهای پوست ساخت شد است.

یک ضمیمه پاک کننده برای صورت و یک چسب کمی درشت تر برای بدن وجود دارد –

هر دو پوست را به آرامی و به طور کامل تمیز کنید. با ضمیمه ماساژ می توانید گردش خون را در پوست خود تحریک کنید و در نتیجه احساس آرامش و استحکام بیشتر پوست را تضمین کنید. چسب اسفنج به خصوص نرم است و بنابراین می تواند در قسمت های حساس بدن یا روی پوست تحریک شد نیز استفاده شود.

برس درمانی ساخت شد از بامبو از جنگل های پایدار و موهای مصنوعی. برای اختلاط و کاربرد آسان محصولات. نمایندگی برس چوبی

برس حرارتی چوبی 24

با برس چوبی حرارتی Elchim حالت داد و برس زد موهای شما به یک امر حرفه ای تبدیل می شود: برس با سیلندر سرامیکی منحصر به فرد و برس های مخصوص خود، کوتیکول را محکم می کند و به موها حجم فوق العاده، درخشندگی نفس گیر و نرمی ابریشمی می بخشد.

سیلندر سرامیکی گرما سشوار را به طور فوق العاده ای توزیع می کند و از شوک حرارتی به مو جلوگیری می کند.

و زمان خشک شد و حالت داد به مو را کاهش می دهد. موها از نایلون بسیار مقاوم در برابر حرارت و ضد باکتری ساخت شد اند که به طور مطلوب از مو و پوست سر محافظت می کند، در حالی که خواص آنتی استاتیک چوب از مو در برابر شارژ الکترواستاتیک محافظت می کند. برس حرارتی چوبی دست ساز ایتالیایی از مواد سازگار با محیط زیست است. نمایندگی برس چوبی

برس نازک مویی

برس‌هایی که نمی‌دانستید به آن نیاز دارید: این برس پانسمان باریک ghd با موهای طبیعی به شما امکان می‌دهد به روش‌های مختلف مدل دهید. این برس مورد علاقه استایلیست‌های جلسه، به دلیل تطبیق پذیری و نتایج سریع، یکی از موارد ضروری در هر کیت استایلی در نمایشگاه‌های مد است. نمایندگی برس چوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *