آموزش, مقالات, ویتامین

قیمت قرص فارماتون اصل سوئیس 

قیمت قرص فارماتو اصل سوئیس 

قیمت قرص فارماتو اصل خرید قرص هرتامین ضد ریزش مو

فروش ویتامین فارماتون اصل با تاریخ انقضا بلند مدت ساخت کشور ترکیه در فروشگاه اینترنتی پوریا کالا

یکی از مهم‌ترین گام‌ها برای بهبود سلامت عمومی این است که کلیه نیازهای تغذیه‌ای بدنتان را تأمین کنید. با این ‌وجود اکثر افراد نمی‌توانند از طریق رژیم غذایی به حد کافی ویتامین‌ها، مواد معدنی و دیگر ریزمغذی‌های مورد نیازشان را دریافت کنند. به همین علت استفاده از انواع قرص مولتی ویتامین در جهت تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن اهمیت می‌یابد. قیمت قرص کوکونات

فارماتون چیست؟

در پاسخ به این سوال که فارماتون چیست باید بگوییم این محصول یک مولتی ویتامین و مینرال طبیعی است که حاوی عصاره گیاهی به نام جنسینگ می‌باشد. این مکمل به تأمین بخش عمده‌ای از نیازهای روزانه بدن به ریزمغذی‌ها و عناصر کم یاب کمک کرده، خستگی را کاهش و توان بدنی را بالا می‌برد. مطالعات متعددی در زمینه اثربخشی این مکمل فوق‌العاده در درمان اختلالات و بیماری‌های مختلف فیزیکی و روانی انجام شد است که همگی آن‌ها، تأثیرات مثبت فارماتون را تائید کرده‌اند. شما می توانید برای تهیه و ثبت سفارش فارماتون بر روی عبارت “ قرص فارماتون” کلیک نمایید.

معرفی قرص فارماتون

اکنون که تا حدودی متوجه شدیم فارماتون چیست بهتر است به بررسی ترکیات آن نیز بپردازیم. همانطور که گفت شد این محصول در تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن بسیار موثر می‌باشد. از جمله ترکیبات این مکمل می‌توان به موارد زیر اشاره نمود: هرتامین

ویتامین A: ویتامین A موجود در مکمل فارماتون برای سلامت بینایی و جلوگیری از بیماری‌های چشمی مانند آب مروارید حائز اهمیت است.

ویتامین B1: یا تیامین بکار رفت در کپسول فارماتون برای پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های عصبی و به ‌طور کلی سلامت سیستم عصبی و مغز ضروری است.

ویتامین B2 یا ریبوفلاوین: موجود در این مکمل برای بهبود متابولیسم بدن و همچنین عملکرد صحیح سایر ویتامین‌های گروه B در تولید انرژی موردنیاز است.

نیکوتینامید یا ویتامین B3: ویتامینی است که علاوه بر شرکت در متابولیسم بدن، سلامت موها و پوست را حفظ می‌کند. این ویتامین خستگی، بدخلقی و اضطراب را کاهش می‌دهد.

پانتوتونیک اسید یا ویتامین B5 : باعث تعادل هورمونی، بهبود خلق و خو، آرامش ذهنی و بهبود تمرکز افراد می‌شود. این ویتامین با تسریع متابولیسم چربی و کربوهیدرات باعث افزایش انرژی و جلوگیری از خستگی می‌گردد.

ویتامین B6: این ویتامین با ترشح ناقل‌های عصبی دوپامین و سروتونین بر روی خلق و خو تأثیر مثبت می‌گذارد و برای رفع خستگی و افسردگی ناشی از روزمرگی بسیار مفید است.

ویتامین B12: که کمبود آن بسیار شایع است در امر خون ‌سازی و تولید گلبول‌های قرمز برای اکسیژن ‌رسانی بهتر به اعضاء بدن مهم است.

ویتامین C موجود. در قرص‌های فارماتون یک آنتی ‌اکسیدان قوی است. که سیستم ایمنی را تقویت کرد و با افزایش قدرت استخوان‌ها و عضلات، احساس خستگی و کسالت شما را برطرف می‌کند. استفاده از قرص ویتامین C در تامین این ویتامین ضروری بسیار موثر می‌باشد. قیمت لنز رنگی بیوتی

ترکیبات فارماتون

ویتامین E: یک ویتامین محلول در چربی است که با خواص آنتی‌اکسیدانی سلامت بدن را حفظ کرده و مانع از پیری، فرسودگی بدن و بیماری‌های قلبی – عروقی می‌گردد.

ویتامین D: موجود در قرص‌های فارماتون یک ویتامین ضروری برای حفظ سلامت استخوان‌ها و تقویت سیستم ایمنی است. این ویتامین عملکرد مغز را بهبود بخشید.و با حفظ انعطاف ‌پذیری عروق خونی از بیماری‌های قلبی پیشگیری می‌کند.

روتین (Rutin): روتین یا ویتامین P موجود در قرص‌های فارماتون فیتونوترینتی (ریزمغذی گیاهی) با خاصیت آنتی ‌اکسیدانی بالا است که باعث بهبود گردش خون و افزایش انرژی شد و همچنین از سلامت مغز، قلب و مفاصل محافظت می‌کند.

آهن: مصرف آهن برای برخی از روندهای متابولیسمی و مهم‌تر از همه جلوگیری از کم ‌خونی فقر آهن و ضعف ناشی از آن ضروری است و به همین منظور در موجود در قرص‌های فارماتون گنجانده ‌شده است.

کلسیم: یکی از مینرال‌های بسیار مهم برای سلامت استخوان‌ها و مفاصل است. علاوه بر این قرص کلسیم برای انقباض عضلات و همچنین بهبود متابولیسم چربی و تولید انرژی در بدن ضروری است. قیمت لنز رنگی چشم

فسفر: نیز مانند کلسیم در سلامت استخوان‌ها دخیل بوده و برای عملکرد صحیح بسیاری از آنزیم‌ها حائز اهمیت است. فسفر در ترکیب بسیاری از مولکول‌های حامل انرژی در بدن وجود دارد و انرژی را در خودش ذخیره می‌کند.

فلوئور: موجود در قرص‌های فارماتون در کنار کلسیم و ویتامین D مانع پوکی استخوان شد ولی مهم‌ترین فعالیت آن حفظ سلامت دندان‌ها و جلوگیری از پوسیدگی آن‌ها است.

مکمل غذایی فارماتون

پتاسیم: مصرف پتاسیم خلق و خوی فرد را بهبود بخشید و مانع بروز عصبانیت می‌شود. مصرف پتاسیم سلامت قلب و عروق را بهبود بخشید و باعث شادابی و توان فیزیکی بالاتر افراد می‌گردد.

منیزیم: منیزیم موجود در قرص‌های فارماتون در بسیاری از واکنش‌های شیمیایی بدن مشارکت دارد و اعمال مختلفی در بدن انجام می‌دهد که می‌توان به کاهش تنش و گرفتگی‌های عضلات و همچنین خستگی و اسپاسم عضلات پاها اشاره کرد. قیمت قرص فارماتو اصل

منگنز: با خواص آنتی ‌اکسیدانی بالا با عوارض رادیکال‌های آزاد در بدن مقابله می‌کند. این مینرال برای متابولیسم آمینواسیدها و کربوهیدرات‌ها ضروری است و با تنظیم عملکرد غده تیروئید و تعدیل هورمون‌ها به افزایش انرژی بدن کمک می‌کند.

روی یا زینک: بکار رفت در قرص‌ فارماتون از مهم‌ترین مینرال‌های ضروری برای بدن است که باعث بهبود خلق و خو، تسریع بهبود زخم‌ها، سلامت پوست و مو و بهبود عملکرد دستگاه تولید مثل می‌شود. استفاده از قرص زینک در جلوگیری از ریزش مو نقش مهمی دارد.

مس: از مینرال‌های ضروری برای سلامت موها است. مس با شرکت در بسیاری از واکنش‌ها در فرآیند تولید انرژی در بدن شرکت کرده و با تنظیم غده تیروئید برای سلامت عمومی بدن بسیار ضروری است.

عصاره جینسینگ: فواید بی‌نظیر جینسینگ ازجمله اثرات ضد پیری، انرژی ‌بخش، تنظیم هورمون‌ها، پیشگیری از استرس و افسردگی، سم ‌زدایی بدن و اثرات ضد سرطانی آن‌همگی به بهبود سلامت عمومی بدن کمک کرده و مانع ابتلا افراد به بیماری‌های مختلف، ضعف و خستگی مفرط می‌شود.

دی متیل آمینو اتانول (DMAE): برای بهبود وضعیت‌های اضطرابی و خستگی‌های مزمن بسیار مفید است و باعث بهبود خلق و خو و خوش ‌اخلاق شدن فرد می‌گردد.

کاربرد فارماتون در بدن سازی

فارماتون در بدنسازی و دیگر انواع ورزش‌ها، می‌تواند نقش بسیار مؤثری داشته باشد. ورزشکارانی که قصد انجام یک ورزش حرفه‌ای را دارند، می‌بایست به تغذیه خود همگام و یا حتی بیشتر از تمرینات ورزشی اهمیت بدهند. حتماً می‌پرسید نقش فارماتون در بدنسازی چیست؟ این قرص از طرق مختلفی، عملکرد ورزشی شما را بهبود می‌بخشد:

  • کمبود برخی از ویتامین‌ها و مواد معدنی متابولیسم بدن را به شدت کاهش می‌دهند که نتیجه آن کاهش کیفیت عملکرد شما در ورزش و عضله سازی خواهد بود.
  • این مکمل همانند دیگر مولتی ویتامین‌ها اشتها آور است. بنابراین برای دوران حجم بسیارمناسب است.
  • فارماتون خستگی شما را کاهش و استقامت بدنتان را افزایش می‌دهد؛ بنابراین با کیفیت بیشتری می‌توانید به فعالیت‌های ورزشی خود ادامه دهید.
  • کولین، اینوزیتول و لینولئیک اسید موجود در این قرص، فرایند چربی سوزی را تسریع کرده و باعث کاهش ذخایر چربی بدن می‌شود.

بنابراین قرص فارماتون در بدنسازی و دیگر انواع ورزش‌های قدرتی و استقامت مناسب است. زیرا حاوی تمام ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن شماست. بهترین زمان مصرف قرص فارماتون برای ورزشکاران به همراه وعده غذایی می‌باشد. همچنین انواع دیگر مولتی ویتامین مخصوص آقایان نظیر قرص من ویت نیز علاوه بر تأمین ویتامین های مورد نیاز بدن در انرژی بخشی نیز اثر دارند. قمت محصولات پرومکس

آیا فارماتون برای ریزش مو موثر است؟

آیا فارماتون برای ریزش مو موثر است؟
قیمت قرص فارماتو اصل

علاوه بر اینک لازم است بدانیم قرص فارماتون چیست بهتر است در مورد خواص آن نیز اطلاعات داشته باشیم. یکی از مزایای بی نظیر این محصول حفظ سلامت مو می باشد. مطالعات نشان می‌دهد قرص فارماتون برای ریزش مو هم بسیار مؤثر است. ریزش مو در افراد مختلف به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد، با این وجود در اکثر موارد علت آن، کمبود مواد مغذی مورد نیاز برای رشد موها می‌باشد. استفاده از این قرص در بسیاری از افراد، به توقف سیکل ریزش مو و همچنین تحریک رشد مجدد موها، کمک کرده است. قیمت قرص فارماتو اصل
حتماً می‌پرسید چرا قرص فارماتون برای ریزش مو توصیه می‌شود؟ این مکمل گیاهی بسیاری مؤثر، سرشار از مواد معدنی و ویتامین‌هایی است که می‌توانند جلوی ریزش مو را بگیرند و ممکن است شما از طریق تغذیه آن‌ها را دریافت نکرده باشید، از جمله: ویتامین A، ویتامین های گروه B، ویتامین E، منیزیم و زینک.

قرص فارماتون برای چه سنی مناسب است؟

استفاده از قرص فارماتون در کودکان و نوجوانان توصیه نمی‌شود. جینسینگ موجود رد ترکیبات این مکمل ممکن است برای این دسته افراد مناسب نباشد. همچنین بانوان و مردان بالای ۵۰ سال نیز بهتر است برای مصرف قرص فارماتون با پزشک مشورت نمایند. زیرا ممکن است باعث بروز عارضه جانبی شود.

با این حال تمامی افراد بالای ۱۸ سال می‌توانند از قرص فارماتون استفاده کرئه و از مزایای بی نظیر آن همچون تقویت عملکرد مغز، افزایش تمرکز، کاهش خستگی و… بهره مند شوند. نکته قابل توجه این است که در صورت ابتلا بودن به بیماری یا مصرف داروهای خاص برای استفاده از این مکمل لازم است با پزشک مشورت نمایید.

آیا فارماتون چاق کننده است؟

شاید برای شما نیز سوال پیش بیاید که آیا قرص فارماتون چاق کنند است یا خیر؟ تمامی ترکیبات موجود در این مکمل در جهت تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن می‌باشد. از این رو فارماتون در افزایش وزن و یا چاقی تاثیر نخواهد داشت. چناچه با استفاده از این محصول دچار افزایش اشتها شدید می‌توانید با بهره گیری از یک رژیم غذایی مناسب این مورد را برطرف نمایید. با این حال اگر شما از اضافه وزن رنج می‌برید می‌توانید با استفاده از انواع مکمل چربی سوز به وزن دلخواه خود برسید. نمایندگی سشوار پرومکس

محصولات مشابه فارماتون

مصرف مولتی‌ ویتامین و قرص‌های مکمل رژیم غذایی همه‌ی ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین و جبران می‌کنند اما این موضوع به این معنا نیست که فقط از این قرص‌ها استفاده کنیم و دیگر نگران هیچ‌ چیز نباشیم بلکه باید در کنار مصرف این قرص‌ها از میوه و سبزی‌ها تازه و غذاهای سالم نیز استفاده کرد.

فارماتون یکی از بهترین مکمل های مولتی ویتامین است. اما از آنجایی که این محصول در اغلب اوقات ناموجودی می‌باشد. بنابراین می‌توان با استفاده از مکمل‌های مشابه نیاز بدن به ویتامین ها و مواد معدنی را برطرف نمود. در ادامه به معرفی و مقایسه چند مولتی ویتامین مشابه با فارماتون خواهیم پرداخت:

کپسول ژریویتون

این مکمل یکی از مولتی ویتامین های ایرانی می‌باشد. تفاوت کپسول ژریویتون و فارماتون بسیار نایز است چرا که ترکیبات موجود در این مکمل مشابه با فارماتون بوده و بنابراین خواص آن را نیز در پی خواهد داشت. ژریویتون توسط شرکت داروسازی زهراوی تولید شد و شامل ۳۰ عدد کپسول می‌باشد. از جمله ترکیبات موجود در این مکمل می‌توان به ویتامین A، ویتامین D، ویتامین C، زینک و… اشاره نمود. قیمت قرص فارماتو اصل

قرص فارماژلیتان

قرص فارماژلیتان نیز که به عنوان فارماتون ایرانی معروف است با داشتن ترکیبات مشابه می‌توانید به عنوان بهترین جایگزین فارماتون انتخاب شود. استفاده از این محصول نیز در تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن تاثیر بسزایی به همراه دارد. از فواید اصلی قرص مولتی ویتامین روزانه فارماژلیتان می‌توان به افزایش کارایی بدن در تمرینات ورزشی و جلوگیری از خستگی سریع و بهبود عملکرد ورزشی، تأمین نیازهای افراد به ویتامین‌ها، مواد معدنی، و عناصر کمیاب، کمک به بهبود شرایط روحی و افزایش تمرکز ذهنی و حافظه، کاهش چربی خون و کمک به حذف چربی از کبد و همچنین بهبود علائم ناشی از افزایش سن اشاره کرد. لذا آقایان و بانوان میانسال با مصرف به موقع این مکمل می‌توانند از بروز علائم پیری و مضرات آن پیشگیری نمایند.

این مکمل حاوی عصاره جینسینگ است که علاوه بر افزایش تمرکز و یادگیری منجربه افزایش قوای جنسی و بهبود وضعیت باروری به خصوص در آقایان می‌شود. کاهش مشکلات ناشی از تحلیل استخوان‌ها و مفاصل، بازسازی قوای جسمانی و بهبود سلامت عمومی بدن، جلوگیری از مشکلات ناشی از افزایش سن و همچنین افزایش استقامت و بهبود عملکرد ورزشی اشاره کرد. این مکمل حاوی عصاره جینسینگ است که علاوه بر افزایش تمرکز و یادگیری منجربه افزایش قوای جنسی و بهبود وضعیت باروری به خصوص در آقایان می‌شود.

قرص ول من

قرص ول من یک نوع قرص مولتی ‌ویتامین است که فقط مخصوص آقایان بوده و باعث افزایش قوا و انرژی آنان می‌شود. این قرص برای درمان بسیاری از مشکلات و بیماری‌های مربوط به آقایان کمک می‌کند، ازجمله جلوگیری از فشارخون بالا، کمک به کاهش مبتلا شدن به سرطان پروستات، رفع خستگی، کاهش استرس، بهبود عملکرد سیستم ایمنی، اثرات ناشی از بیماری قلبی و بسیاری دیگر.

قرص مولتی دیلی نیچرمید

خانم‌های باردار و شیرده بهتر است قبل از استفاده از این قرص با پزشک متخصص مشورت کنند. قرص مولتی دیلی نیچرمید برای کودکان توصیه نمی‌شود و افراد بزرگ ‌سال هم بهتر است فقط با نسخه‌ی پزشک از این قرص استفاده کنند. بهتر است این قرص را از داروخانه‌های معتبر تهیه کنید. اگر با مصرف قرص احساس تورم و التهاب در صورت، زبان یا گلو داشتید، مصرف قرص را قطع کرده و سریع به پزشک مراجعه کنید. قیمت قرص فارماتو اصل

قرص مولتی دیلی نیچرمید حاوی چهارده نوع ماده‌ معدنی و ویتامین‌ است. که فقط برای تأمین و حفظ سلامتی افراد بزرگ‌ سال میباشد. بدن برای عملکرد بهتر به انواع مواد معدنی و ویتامین نیاز دارد، از همین رو قرص مولتی دیلی که یکی از محصولات کارخانه‌ی نیچرمید می‌باشد برای جبران فقر ویتامین‌ها، سلامت قلب و عروق، تقویت سیستم ایمنی بدن، افزایش سطح انرژی، مراقبت از سلامت مو و پوست، جلوگیری از کم‌ خونی و حفظ سلامت دندان و استخوان‌ها پیشنهاد می‌شود.

  • این قرص شامل کلسیم، ویتامین C، آهن، ویتامین E، انواع ویتامین‌های گروه ب و روی می‌باشد.
  • قرص مولتی ‌ویتامین نیچرمید را در مکانی خشک و خنک و به ‌دوراز دسترس اطفال قرار دهید.
  • این قرص در صورت استفاده‌ی صحیح، به ‌موقع و به ‌اندازه عوارضی نخواهد داشت.

Pharmaton price

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *