فروش آنلاین محصولات پرومکس

لیست قیمت سشوارهای پرومکس

لیست قیمت سشوارهای پرومکس

در زیر لیست قیمت سشوارهای پرومکس را برایتان نمایش میدهیم.

لیست قیمت سشوارهای پرومکس

سشوارهای پرومکس یکی از بهترین برندهای موجود در بازار ایران میباشد.

همه سشوارهای پرومکس دارای برگ گارانتی و معتبر میباشند.

بهترین سشوار خانگی

قیمت سشوار پرومکس خانگی

سشوار پرومکس 2000 وات

موتور DC
2000 وات
فناوری یونی برای درخشندگی بیشتر و وز شدن کمتر
دکمه شات سرد برای قفل کردن فر، موج و استایل
3 تنظیم حرارت
3 تنظیمات سرعت
فیلتر قابل جابجایی برای نگهداری آسان
1 متمرکز کننده برای یک ظاهر طراحی دقیق
حلقه آویزان برای انبار

این سشوار 2000 وات تماماً در مورد سرعت و سادگی است. این حالت دهنده با 3 تنظیم حرارت و سرعت، انواع موها را سریع و بدون هیچ سوالی درمان می کند.

قیمت سشوار پرومکس اصل

خرید سشوار پرومکس خانگی

سشوار 6200

موتور DC
2200 وات
دکمه شات سرد برای قفل کردن فر، موج و استایل
3 تنظیم حرارت
3 تنظیمات سرعت
فیلتر قابل جابجایی برای نگهداری آسان
1 متمرکز کننده برای یک ظاهر طراحی دقیق
حلقه آویزان برای انبار

با استایلر 2200 وات پرومکس سبک و ارزش خود را بدست آورید. 3 تنظیم حرارت و سرعت به شما این امکان را می دهد که بهترین گزینه را انتخاب کنید: کم برای موهای ظریف و نازک، یا زیاد برای موهای متوسط تا ضخیم. این حالت دهنده به اندازه کافی قدرتمند برای خشک کردن سریع موها، عملکرد را با راحتی ترکیب می کند.

پرفروش ترین سشوار خانگی و حرفه ای لیست قیمت سشوارهای پرومکس

فروش سشوارهای خانگی پرومکس

سشوارهای حرفه ای سنگین زنانه و مردانه زیلانت سشوار گرم و سرد 2300 وات (DM-1593) سشوار بنفش

تاریخچه سشوار

در طول قرن ها، زنان در مراقبت از موهای خود با مشکلات زیادی روبرو بوده اند. حتی در زمان پادشاهان آشور از یک میله آهنی داغ مستقیماً از روی آتش برای پیچیدن آن استفاده می کردند. آخ! به دوران الیزابت بپیوندید، و زنان موهای خود را با گوشت خوک آرایش می کردند، که موش ها را جذب می کرد و لازم بود زنان با سرهای خود در قفس بخوابند تا در شب نیش نخورند. و در دهه 1700، زنان فرانسوی از مغز گاو برای حالت دادن به موهای خود استفاده می کردند. چه کسی می خواهد بوی یک تکه گوشت بدهد؟ و این فقط فهرست کوتاهی از درمان‌های هشداردهنده است که زنان خود را در تلاش برای زیبا به نظر رسیدن انجام می‌دهند.

بله، از زمانی که به یاد داریم، زیبایی همیشه یک درد بوده است. قیمت بهترین مارک سشوار

بنابراین جای تعجب نیست که زنان سرهای خود را در کلاه هایی که توسط شیلنگ ها به اجاق گاز و سایر منابع حرارتی وصل شده اند می چسبانند تا موهای خود را خشک کرده و موهای خود را کاملاً حالت دهند. تاریخ رنگارنگ سشوار مدرن در فرانسه آغاز شد، مانند بسیاری از شرکت‌های شیک، با یک ابزار غول‌پیکر که بیشتر شبیه یک اتاق شکنجه بود تا یک ابزار زیبایی، و به آرامی در دهه 1900 پیچید. و با تغییر نقش زنان در خانواده و جهان، سشوار نیز تغییر کرد. لیست قیمت سشوارهای پرومکس

معرفی سشوار خانگی

مراقبت اولیه از مو

برای زنان مدرن، سخت است که مغز خود را به این واقعیت بپیچانند که زنان همیشه موهای خود را هر هفته نمی شستند. با توجه به اینکه زنان مجبور بودند آب را حمل کنند، آن را گرم کنند و در وان بریزند، جای تعجب است که آنها اصلاً موهای خود را می شستند (و ما فکر می کنیم که با برنامه ریزی برای شستشوی خود در روزهای ورزشگاه به این مشکل دچار شده ایم!). شستن موها یک رویداد بزرگ تلقی می شد و نیاز به برنامه ریزی و آمادگی برای کندن آن داشت. حتی اولین شامپوهای مو که به بازار عرضه شد، تبلیغ می کردند که خانم ها باید سعی کنند هر شش هفته از آنها استفاده کنند! قبل از این چه مدت بین شستشو می رفتند؟

به جای شستن موهای خود، زنان معمولاً از عطرها و سایر مواد معطر برای پوشاندن هرگونه بو از موهای خود استفاده می کردند و موهای خود را به گونه ای نگه می داشتند که ظاهر کثیفی را برای افرادی که در نزدیکی آنها بودند به حداقل برساند. قیمت سشوار پرومکس 2300 وات

سشوار برای حالت دهی مو

هنگامی که شروع به شستن موهای خود می کردند، زنان نزدیک یک منبع گرما می نشستند تا موهایشان را خشک کنند (به لورا اینگالز وایلدر در خانه کوچک در دشت فکر کنید) یا بیرون از خانه زیر آفتاب می نشستند تا موهایشان زیبا و خشک شود. همانطور که می توانید تصور کنید، این یک روش بسیار ناکارآمد بود.

با پیشرفت جامعه و به ویژه با ظهور برق در دهه 1880، تکنیک ها و ایده های جدیدی برای مراقبت از مو ظاهر شد. این چیزی کمتر از یک انقلاب بود، و با توانایی استفاده از گرما و باد مصنوعی برای خشک شدن سریع موهای شما، این امر زندگی زنان را در آغاز قرن نوزدهم و پس از آن کاملاً تغییر داد. مشخصات قیمت خرد سشوار پرومکس

سشوار های اولیه

در سال 1888، الکساندر-فردیناند گودفروی اولین سشوار را به تفصیل شرح داد و پیشگام استفاده اولیه از آن بود. با یک شلنگ متصل به خروجی هوای گرم اجاق گاز، زنی سر دیگر شلنگ را به کلاهکی روی سرش وصل می کرد و هوای گرم موهایش را گرم و خشک می کرد. حتی یک دریچه خروج بخار وجود داشت، بنابراین زن به پختن سر خود نرسید! زنان در آن زمان مدل‌های موی مفصلی داشتند که آن‌ها را به شکلی فرفری در می‌آوردند، بالای سرشان حلقه می‌کردند یا با پرها و سایر لوازم تزئین می‌کردند. متأسفانه، ابزار گودفروی خیلی سریع نبود، و واقعاً زمان خشک شدن را خیلی کاهش نداد، زیرا نتوانست هوا را به گردش درآورد. مشکل دیگر اندازه آن بود و ماهیت سخت آن عملی نبود. بهترین سشوار پرومکس مدل 7230

اولین سشوار

اولین حق ثبت اختراع برای سشوار در سال 1911 ایجاد شد. نوآوری های بیشتر توسط National Stamping and Electricworks و U.S. Racine Universal Motor Company، و شرکت Hamilton Beach بازی را تغییر داد و یک سشوار به اندازه کافی کوچک ساخت که بتوان با دست نگه داشت. مدل‌های اولیه مکانیزم دمیدن نداشتند، بنابراین مخترعان پیشنهاد کردند آن را به جاروبرقی متصل کنند، زیرا راهی برای بیرون راندن هوا وجود نداشت.

حتی با وجود اینکه آنها دستی بودند، مدل های اولیه هنوز غیرقابل تحمل بودند. و در 2 پوند، کنترل آنها نسبتاً سخت بود. تصور کنید که وزنه ای دو پوندی را برای مدت زمانی که طول می کشد تا موهایتان خشک شود نگه داشته اید و نمی توانید هیچ کنترلی روی جهتی که هوا را می دمد نداشته باشید. لیست قیمت سشوارهای پرومکس

تولید سشوار

سشوارها واقعاً در دهه 1920 محبوب شدند. این سشوارها دارای هر دو عنصر گرمایش و فن بودند. تا این دوره، زنان موهای خود را روزانه یا حتی چندین بار در هفته نمی شستند. آنها کثیفی ها را در تاپ ها پنهان می کردند و بو را با عطر می پوشاندند. اما در طول دهه 20، فلپرها موهای خود را کوتاه کردند و به شهر رفتند. آنها به روشی نیاز داشتند تا سریعتر موهای خود را حالت دهند و سشوار به یکی از لوازم اصلی تبدیل شد. رفتار گستاخانه زنان در آن زمان صنعت سشوار را به سمت ایجاد مدل های کارآمد تر سوق داد.

همانطور که راشل مینز، مورخ فناوری در دانشگاه کرنل توضیح داد: “داشتن موهای تمیز، براق و کرکی – این یک چیز قرن بیستم است.” و از آنجایی که زنان خواهان موهایی تمیز، براق و کرکی بودند، به روشی سریعتر برای خشک کردن آنها نیاز داشتند. وقتی موهای یک زن کوتاهتر بود، باید بود promax

سشوارها در تاریخ 1930

با شروع دهه 1930 و سپس شروع به پخت و پز در دهه 1950، سشوار هود به قلب سالن ها تبدیل شد. یک سشوار هود به طور کامل موهای این زن را پوشاند و هوای گرم را به طور یکنواخت در سراسر پوست سر پخش می کند. این نوآوری در کنار تغییر نقش زنان در خانواده، سالن را به مکانی تبدیل کرد که زنان بتوانند ساعاتی با کیفیت را با یکدیگر سپری کنند.

و همانطور که جنگ جهانی دوم به پایان رسید و زنان بیشتر راه خود را به جهان باز کردند، به ظاهر موهای خود افتخار بیشتری کردند. سالن برای بسیاری از زنان به خانه ای دور از خانه تبدیل شد و حس رفاقت را به آنها ارائه داد. صدای خشک کن غول پیکر هود بلند بود اما یا زنان بیش از سر و صدای خشک کن ها صحبت می کردند و می خندیدند یا از ورق زدن مجلات لذت می بردند و از چند دقیقه «آرام» برای خود لذت می بردند. آتلانتیک توضیح داد: “تصویر یک ردیف از زنان که در زیر کاپوت سشوار بیکار مجله ها را ورق می زنند به نمادی از رفاه پس از جنگ و اوقات فراغت جدید زنان تبدیل شد.”

صنعت ساخت سشوار

اوایل دهه 1950 که در زندگی اوقات فراغت برای زنان گرفتار شد بود و می خواست از آن سرمایه گذاری کند، دوران بحرانی برای صنعت سشوار بود. در تلاش برای افزایش محبوبیت سشوار سالنی که موها را به طور یکنواخت و همه جا خشک می کرد، در سال 1951، یک سشوار کاپوت برای زنان معرفی شد تا بهترین ها را در هر دو دنیا ارائه دهد. این یک خشک‌کن به سبک کلاه کامل بود که خانم‌ها می‌توانستند در خانه از آن استفاده کنند، و اگرچه تبلیغ می‌شد که می‌توانید آن را در حین استفاده در خانه خود حمل کنید، اکثر خانم‌ها فقط در یک مکان می‌نشینند. بسیاری از تبلیغات زنانی را نشان می‌دادند که در حین استفاده از تلفن با تلفن صحبت می‌کردند، که به این معناست که هنوز هم می‌توان با خشک‌کن خانگی رفاقت داشت. لیست قیمت سشوارهای پرومکس

پیشرفت سشوار های خانگی

اگرچه طراحی اولیه سشوار در نزدیک به یک قرن تغییر چندانی نکرده است، دهه 2000 لحظاتی جذاب را به تاریخچه سشوار ارائه کرده است. میله های خشک کن مو در سراسر کشور ظاهر ش که چیزی جز شست و خشک کرد مو ارائه نمی دهند. Drybar یکی از محبوب ترین ها است و بیش از 90 مکان در ایالات متحده و کانادا دارد. مشتریان می‌توانند فوران فردی دریافت کنند یا برای اشتراک ماهانه ثبت‌نام کنند. این زنجیره مطمئناً سشوار فروتن را به سطح جدیدی می برد.

آخرین بازسازی برای سشوار در سال 2016 انجام شد، زمانی که Dyson تصمیم گرفت سشوار را بازسازی کند. درست همانطور که با دست خشک کن در سراسر کشور انجام دادند، می خواستند روش خشک کردن موهای خود را متحول کنند. اگرچه آنها طراحی را تغییر دادند و موتور را به پایین منتقل کردند، اما به نظر می رسد این تغییر بیشتر یک تغییر زیبایی است تا تغییری که تفاوت زیادی در وات و زمان خشک شدن ایجاد می کند.

مشخصات فنی سشوار

سشوار بدون دستگیره پلت فرم دارای یک موتور DC دوقلو سوپرشارژ است و موهای شما را سریع خشک می کند. موتورهای DC برای مصارف خانگی مناسب هستند، زیرا سبک هستند، سرعتی تا 2000 دور در دقیقه دارند و حدود 700 ساعت دوام خواهند داشت. که به تعداد زیادی از انفجارها اضافه می شود!

لیست قیمت سشوارهای پرومکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *