مقالات

قیمت لنز رنگی اصل چشم

قیمت لنز رنگی چشم

همه مردم با نام لنز آشنا هستند و شاید یکی دوبار نیز از لنز استفاده کرده است.لنزهای تنوع زیادی دارند. که برای مصرف زیبایی و تغییر رنگ نوع چشم و همچنین برای استفاده در کاربرد دارند. که در این مصارف همه لنز ها دارای شماره چشم میباشد. که مشتری با توجه به نسخه که پزشک برایش نوشت نوع لنز را انتخاب میکند.

در زیر همه لنزهایی که در بازار ایران به فروش میرسند را معرفی میکنیم.قیمت لنز رنگی چشم بیوتی

معرفی لنز های رنگی چشم و قیمت لنز رنگی چشم

معرفی لنز های رنگی چشم
معرفی لنز های رنگی چشم

لنز رنگی روزانه فرشلوک FRESHLOOK یکی از بهترین و بصرفه ترین لنزهای رنگی و زیبایی موجود در بازار میباشد.لنز رنگی چشم بیوتی

لنزهای فرشلوک تا ۳ سال پیش در شرکت سیباویژن آمریکا تولید و توزیع میشد. اما از سال ۱۳۹۴ امتیاز تولید و توزیع این برند معتبر لنز چشم به شرکت ALCON آمریکا نیز فروخت شد.

لنز های روزانه فرشلوک به صورت باکس 10 عددی هستند.

بهترین لنز موجود در بازار و قیمت لنز رنگی چشم

یکی از بهترین لنز های رنگی موجود لنز بیوتی است. این لنز که در تنوع انواع مختلف رنگ بندی بسیار زیبا به بازار است. و همین امر باعث شد که مشتریان زیادی پیدا کند.

لنز بیوتی که دربین خانم ها دارای محبوبیت خاص خود را دارد.با توجه به اصل و اورجینال بودن آن و داشتن تاریخ انقضا بلند مدت و تاریخ تولید جدید بیشتر دختران که در بین سن های 19 الی 35 سال هستند. دوست دارند. که از این لنز ها استفاده کنند.

معرفی لنز فرشلوک

طبیعتا تمام افرادی که از لنزهای طبی و یا رنگی استفاده میکنند. نام لنزهای فرشلوک به گوششان خورد و در حال حاضر یکی از پرفروش ترین محصولات لنزهای طبی و زیبایی و آرایشی نیز قلمداد میشود.

لنز رنگی روزانه فرشلوک بخاطر داشتن آبرسانی بسیار بالا (۵۵%) و دارای قطر (۱۴/۵mm) یکی از پر طرفدار ترین لنزهای رنگی موجود در بازار ایران نیز میباشد.

لنز فرشلوک راحتی بسزایی رو بر روی چشمان شما ایجاد میکند و ازین رو این لنز نارضایتی های بسیار کمی را بین خریداران محترم دارد.

مدتیست بخاطر مشکلات فراگیر در زمینه واردات و توزیع محصولات اروپایی و آمریکایی در کشور , حجم موجودی اجناس در رنگ مورد نظر کاهش یافت. و جهت اطلاع از موجودی  رنگ لنز انتخابی قبل از خرید حتما از طریق تلفن 09219124140 تماس حاصل کنید. قیمت لنز رنگی چشم

.

خرید لنز چشم رنگی

در خرید لنزهای رنگی حتما به مسائل بهداشتی و نگهداری آنها توجه کنید .

لازم به ذکر است لنزهای روزانه فرشلوک 1 بار قابل استفاده است. و پس از استفاده باید دور انداخت شود. با خرید این محصول شما نیازی به خرید محلول لنز نیز ندارید.

جهت رفاه حال خریداران عزیز نکات قابل توجهی را بصورت تیتر وار در مورد نگهداری و عوامل موثر در خرید. لنز رنگی حاضر کرده ایم. که در بخش سوالات متداول لنزها میتوانید مشاهده کنید .

پرفروش ترین لنز هرا

لنز فصلی هرا یکی از بهترین برند های موجود لنز رنگی در بازار جهانی میباشد که محصول شرکت dreamkon کره جنوبی است. این لنز ها دارای چند ویژگی طبقه بندی شد هستند که در زیر به انها میپردازیم:

طبیعتا تمام افرادی که از لنزهای طبی و یا رنگی استفاده میکنند. نام لنزهای هرا به گوششان خورد و در حال حاضر یکی از پرفروش ترین محصولات لنزهای طبی وزیبایی و آرایشی نیز قلمداد میشود.

لنز رنگی فصلی هرا بخاطر داشتن آبرسانی بالا (42%) و دارای قطر (۱۴mm) یکی از پر طرفدار ترین لنزهای رنگی موجود در بازار ایران نیز میباشد.

لنز هرا راحتی بسزایی رو بر روی چشمان شما ایجاد میکند و ازین رو این لنز نارضایتی های بسیار کمی را بین خریداران محترم دارد.

نکات قابل توجه قبل از خرید لنز رنگی

چشم‌ زیبایی خاصی دارد و رنگ چشم‌های ما با رنگ مو و پوستمان، همخوانی دارد. اگر بخواهیم آن را تغییر دهیم باید به پوست و موی خود توجه داشته باشیم. چرا که خرید لنز رنگی نامناسب، ما را از هدفمان که جذابیت بیشتر است دور می‌کند. چه بسا خرید لنز رنگی مناسب که با صورت ماهمخوانی نداشته باشد، تجربه‌ی بدی در پی دارد پس از مشاورین متخصص برای انتخاب رنگ لنز چشم مناسب با چهره استفاده کنید. قیمت لنز رنگی چشم

خیلی وقت‌ها وقتی به کسی پیشنهاد لنز رنگی را می‌دهیم با این جواب مواجه می‌شویم که:” لنز اصلا به من نمی‌آید و صورتم را زشت می‌کند.” تعجب نکنید، این پاسخ، به دلیل اولین انتخاب اشتباه است. بهتر است به این افراد پیشنهاد دهید تا سعی کنند دوباره شهامت تغییر را بدست بیاورند. البته این دفعه، با انتخابی درست.

خرید لنز رنگی بر اساس تن پوست

تشخیص اینکه پوست شما، تن سرد دارد یا تن گرم با انجام آزمایشاتی قابل تشخیص است. به رگ دست‌هایتان دقت کنید. اگر رنگ رگ‌های شما که از زیر پوست پیداست، آبی مایل به بنفش است، پوست شما تن سرد دارد. اگر رگ‌های شما، آبی مایل به سبز است، پوست شما، تن گرم دارد.

یا به‌ عنوان آزمایشی دیگر، صورتتان را از هر نوع آرایشی پاک کنید، پارچه‌ای کاملا سفید را روی نیمی از صورت خود بیندازید، نیم دیگر صورتتان که پیداست، به چه رنگی متمایل است؟ زرد یا آبی؟ اگر در مقابل پارچه سفید، صورتی متمایل به آبی دارید، پوست صورت شما، تن سرد دارد. اگر صورتتان زرد می‌نماید، پوست صورت شما، تن گرم دارد.

حالا که گرمی یا سردی صورت خود را شناختید، به پیشنهاد ما فکر کنید. به طور کلی، لنز رنگی خانواده قهوه‌ای برای پوست‌های تن گرم مناسب است. برای این که خرید لنز رنگی مناسب، شما را از قبل متمایزتر کند، رنگ لنز چشم را روشن‌تر از رنگ چشم‌های خود انتخاب کنید. قهوه‌ای روشن برای پوست‌های تن گرم، بهترین انتخاب است.

اگر پوست شما، تن سرد دارد،‌ سراغ لنز رنگی خانواده آبی بروید، هر چه این آبی تیره‌تر باشد، هارمونی پوست و چشم شما، بیشتر رعایت می‌شود و طبیعی‌تر به نظر می‌رسد.

انتخاب لنز رنگی برای پوست سبزه

برخلاف اینکه فکر می‌کنید خرید لنز رنگی روشن، برای شما، انتخاب درستی نیست، انتخاب لنز رنگی روشن، اگر در طیف رنگی درستی انتخاب شود، چهره‌تان را از این رو به آن رو خواهد کرد. بهترین انتخاب برای شما، رنگ عسلی یا قهوه‌ای روشن است. رنگ خاکستری نیز بسیار شما را جذاب می‌کند. گرچه انتخاب لنز سبز و آبی، برای شما، زیاد مناسب نیست، می‌توانید درجه‌های تیره این رنگ‌ها را هم انتخاب کنید. مطمئنا با آرایشی مناسب، زیبایی موردنظرتان را به شما خواهند داد. اگر چشم شما، ضعیف است می‌توانید از لنز طبی رنگی خریداری کنید.

انتخاب لنز رنگی برای پوست‌های گندمی

خرید لنز رنگی برای پوست‌های گندمی، به نسبت پوست‌های سبزه، دامنه انتخاب بالاتری به ما می‌دهد. شما می‌توانید رنگ سبز را امتحان کنید و از زیبایی خودتان لذت ببرید. انتخاب سبز روشن، اگر با آرایش چشم سبز همراه نشود، بسیار عالی‌ است. رنگ‌ خاکستری، عسلی، فندقی را هم به شما پیشنهاد می‌کنیم. همه‌ی این رنگ‌ها می‌توانند بسیار دل‌انگیز باشند. لنز سرمه‌ای نیز انتخاب مناسبی است و به شما پیشنهاد می‌شود. اگر از عینک استفاده می‌کنید، می‌توانید از انواع لنز طبی رنگی استفاده کنید. قیمت لنز رنگی چشم

انتخاب لنز رنگی برای پوست سفید

خبر خوشحال‌کننده برای شما که رنگ پوستتان سفید است، این است که شما در انتخاب مختارید. این به این معنی است که شما با هیچ رنگ چشمی زشت نخواهید شد، اما انتخاب درست و رعایت نکات مربوط به پوستتان، به زیبایی شما بیشتر کمک می‌کند. زیباترین رنگ برای لنز رنگی شما، آبی است. لنز طوسی، نیز رنگی طبیعی برای چشم‌های شما، خواهد بود. شما می‌توانید رنگ ارغوانی و بنفش را نیز در خرید لنز رنگی خود قید کنید. رنگ ارغوانی برای چشم‌های بدون آرایش شما، رنگی طبیعی و دل‌نشین خواهد بود.

انتخاب رنگ لنزچشم بر اساس رنگ مو

خرید لنز رنگی بر اساس رنگ طبیعی موهای شما نیز، معیار مناسبی است. انتخاب برای موهای بلوند، می‌تواند، سبز، آبی،طوسی روشن باشد، انتخاب برای موهای مشکی، انواع لنز رنگی قهوه‌ای و خاکستری و رنگ‌های آبی و سبز با درجه‌ی تیرگی بالاست.

چه چیزی در انتخاب لنز رنگی می‌تواند به ما کمک کند؟

از دیگران کمک بخواهید و از آنها نظرخواهی کنید. آرایشگر شما، مسلما، بهترین فرد برای مشاوره درباره زیبایی شما خواهد بود. همچنین با استفاده از فتوشاپ،‌ انتخاب لنز رنگی راحت‌تر شده است. برنامه فتوشاپ را باز کرده و یکی از عکس‌هایتان را در برنامه لود کنید. انواع رنگ را روی چشم‌های خود امتحان کنید و ببینید کدام طرح بیشتر به دلتان خواهد نشست. با یک بار خرید لنز رنگی، انتخاب‌های بعدی راحت‌تر خواهد بود و بهتر خواهید توانست لنز رنگی خود را خریداری کنید. قیمت لنز رنگی چشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *