فروشگاه آنلاین

خرید ریش تراش فیلیپس

خرید ریش تراش فیلیپس

خرید ریش تراش فیلیپس

قیمت ریش تراش فیلیپس

بهترین قیمت خرید ریش تراش فیلیپس در فروشگاه اینترنتی پوریا کالا با ارسال به سراسر کشور در کوتاهترین زمان ممکن

ریش تراش های فیلیپس یکی از پر فروش ترین محصولات موجود در دنیا میباشد که از طرف شرکت فیلیپس ارائه شده است. نمایندگی ریش تراش فیلیپس

معرفی ریش تراش فیلیپس

ریش تراش فیلیپس Norelco 7700

ریش تراش فیلیپس نورلکو 7700 اصلاحی نرم ارائه می کند و در عین حال تحریک پوست را کاهش می دهد. فقط فیلیپس دارای حلقه‌های ComfortGlide است، یک پوشش ویژه برای محافظت از صورت شما در برابر تحریک.
سرهای اصلاح با حلقه های ComfortGlide احاطه شده اند، یک پوشش محافظ ویژه با خاصیت سر خوردن پوست، تا از صورت شما در برابر تحریک محافظت کند.
تیغه های SkinProtect با حداکثر 90000 عمل برش در دقیقه، یک اصلاح نزدیک با پاس های کمتر برای پوست راحت تر ارائه می دهند.

ولتاژ اتوماتیک: 100-240 ولت
غلاف تمیز کننده قدرتمند ریش تراش شما را تنها در 1 دقیقه کاملا تمیز و روان می کند و آن را برای مدت طولانی تری در بهترین حالت خود نگه می دارد. با یک باتری قدرتمند لیتیوم یونی، تا 60 دقیقه اصلاح بی سیم – حدود 20 اصلاح – با یک ساعت شارژ داشته باشید. . 5 دقیقه شارژ سریع برای 1 اصلاح.
توجه: دوشاخه برق حاوی یک ترانسفورماتور است. دوشاخه برق را برای تعویض آن با دوشاخه دیگر قطع نکنید زیرا باعث ایجاد شرایط خطرناکی می شود.

توضیحات محصول


ریش تراش فیلیپس نورلکو 7700 با فناوری SenseIQ، اصلاحی نرم و در عین حال کاهش سوزش پوست ارائه می دهد. فقط فیلیپس دارای حلقه‌های ComfortGlide است، یک پوشش ضد اصطکاک ویژه برای محافظت از صورت شما در برابر قرمزی و سوزش. تیغه های SkinProtect با حداکثر 90000 عمل برش در دقیقه، یک اصلاح نزدیک با پاس های کمتر برای پوست راحت تر ارائه می دهند. ریش تراش فیلیپس 890

45 تیغه با کارایی بالا برای هر بار اصلاح خود تیز می شوند. سرهای کاملاً منعطف 360 درجه می چرخند تا خطوط صورت شما را دنبال کنند تا تماس بهینه با پوست و اصلاحی کامل و سازگار با پوست داشته باشند. یک اصلاح خشک راحت یا یک اصلاح مرطوب با طراوت تر با ژل یا فوم – حتی در حمام. سنسور هوشمند موی هوشمند، تراکم موهای صورت را 125 بار در ثانیه می‌خواند و قدرت برش را برای یک اصلاح بدون زحمت تنظیم می‌کند.

سنسور Motion Control نحوه اصلاح شما را ردیابی می کند و شما را به یک تکنیک کارآمدتر راهنمایی می کند. دستگاه اصلاح پاپ آپ داخلی برای حفظ سبیل و کوتاه کردن ساقه های پهلو ایده آل است. تا 60 دقیقه اصلاح بی سیم با یک ساعت شارژ – یعنی حدود 20 اصلاح – با باتری قدرتمند لیتیوم یون. شارژ سریع 5 دقیقه ای قدرت کافی برای یک اصلاح می دهد.

غلاف قدرتمند Quick Clean ریش تراش شما را تنها در 1 دقیقه کاملا تمیز و روان می کند و برای مدت طولانی تری بهترین عملکرد را حفظ می کند. با جفت کردن ریش تراش خود با برنامه اختیاری، اصلاح خود را کامل کنید. پیشرفت پوست خود را ردیابی کنید، اصلاح خود را شخصی کنید و در تکنیک خود برای اصلاحی که به همان اندازه که به پوست مهربان است تسلط پیدا کنید. (تست شده در مقابل Philips Norelco Series 3000).

ریش تراش فیلیپس نورلکو 3800، ریش تراش مرطوب و خشک قابل شارژ

از یک اصلاح تمیز که خطوط صورت شما را با حرکات محوری، انعطاف پذیر و شناور 5 جهته دنبال می کند، لذت ببرید. سر با زاویه ایده آل به صورت شما می رسد و با انحنای صورت و گردن شما تنظیم می شود و تماس صاف با پوست شما ایجاد می کند.
یک اصلاح راحت خشک یا یک اصلاح مرطوب با ژل یا فوم، حتی در حمام، داشته باشید
با تیغه های ComfortCut، یک اصلاح تمیز و راحت برای پوست خود دریافت می کنید. کلاه های گرد از 27 تیغه خود تیز شونده محافظت می کنند تا به آرامی موها را درست بالاتر از سطح پوست برش دهند و به ماشین ریش تراش کمک کنند تا به آرامی روی پوست شما سر بخورد.
دستگاه اصلاح پاپ آپ برای سبیل و ساقه پهلو. ایده آل برای حفظ سبیل و کوتاه کردن ساقه های پهلو. شامل: ریش تراش برقی، کیف مسافرتی، سیم برق پایه شارژ و کلاه محافظ.تعمیر ریش تراش
60 دقیقه اصلاح بی سیم با شارژ 1 ساعته با شارژ 1 ساعته تا 60 دقیقه اصلاح کنید – یعنی حدود 20 اصلاح – با باتری قدرتمند لیتیوم یون. شارژ سریع 5 دقیقه ای قدرت کافی برای یک اصلاح می دهد. فقط در حالت بی سیم کار می کند.

از یک اصلاح تمیز که خطوط صورت شما را با حرکات محوری، انعطاف پذیر و شناور 5 جهته دنبال می کند، لذت ببرید. سر با زاویه ایده آل به صورت شما می رسد و با انحنای صورت و گردن شما تنظیم می شود و تماس صاف با پوست شما ایجاد می کند. نمایندگی سشوار پرومکس

ریش تراش فیلیپس

مرطوب و خشک بتراشید
یک اصلاح راحت خشک یا یک اصلاح مرطوب با ژل یا فوم، حتی در حمام، داشته باشید. خرید ریش تراش فیلیپس

تیغه های ComfortCut
یک ریش تراش تمیز که روی پوست شما راحت باشد. کلاهک‌های گرد از 27 تیغه خود تیز شونده محافظت می‌کنند تا موها را درست بالاتر از سطح پوست به آرامی برش دهند و به ماشین ریش تراش کمک می‌کنند تا به آرامی روی پوست شما سر بخورد.

دستگاه اصلاح پاپ آپ
ظاهر خود را با اصلاح کننده داخلی به پایان برسانید. این برای حفظ سبیل شما و کوتاه کردن ساق پا ایده آل است.

60 دقیقه اصلاح بی سیم
تا 60 دقیقه با یک ساعت شارژ – یعنی حدود 20 اصلاح – با باتری قدرتمند لیتیوم یون، اصلاح کنید. شارژ سریع 5 دقیقه ای قدرت کافی برای یک اصلاح می دهد. فقط در حالت بی سیم کار می کند. قیمت محصولات پرومکس

باز با یک لمس
ریش تراش را به راحتی تمیز کنید. با لمس یک دکمه، سر ماشین اصلاح را باز کرده و با آب بشویید.

نشانگر باتری 3 سطح
از نشانگر بصری برای مشاهده شارژ باقی مانده در 3 مرحله استفاده کنید. همچنین می توانید به راحتی ببینید که باتری کم است، در حال شارژ شدن و شارژ سریع است.

دستگیره لاستیکی
به لطف دسته‌ای ارگونومیک با لاستیک ضد لغزش که باعث می‌شود به راحتی در دست ریش‌تراش، حتی زمانی که خیس است، به راحتی از ماشین اصلاح استفاده کنید. خرید ریش تراش فیلیپس

کیف مسافرتی
ریش تراش را در خانه یا در حین حرکت با کیف مسافرتی مناسب نگهداری کنید.

پایه شارژ
را با پایه شارژ ارائه شده در انبار شارژ و آماده کار نگه دارید. نمایندگی فروش اینترنتی پرومکس

فیلیپس Norelco 7100، ریش تراش برقی قابل شارژ

 فیلیپس Norelco 7100، ریش تراش برقی قابل شارژ

نورلکو 7100 اصلاحی نرم ارائه می کند و در عین حال تحریک پوست را کاهش می دهد. فقط فیلیپس دارای حلقه‌های ComfortGlide است، یک پوشش ویژه برای محافظت از صورت شما در برابر تحریک.
سرهای اصلاح با حلقه های ComfortGlide احاطه شده اند، یک پوشش محافظ ویژه با خاصیت سر خوردن پوست، تا از صورت شما در برابر تحریک محافظت کند.
تیغه های SkinProtect با حداکثر 90000 عمل برش در دقیقه، یک اصلاح نزدیک با پاس های کمتر برای پوست راحت تر ارائه می دهند.
یک اصلاح خشک راحت یا یک اصلاح مرطوب با طراوت تر با ژل یا فوم – حتی در حمام.
با یک باتری قدرتمند لیتیوم یونی، تا 60 دقیقه اصلاح بی سیم – حدود 20 اصلاح – با یک ساعت شارژ داشته باشید. 5 دقیقه شارژ سریع برای یک بار اصلاح.

مشخصات ریش تراش فیلیپس

مشخصات ریش تراش فیلیپس

ریش تراش فیلیپس نورلکو 7100 با فناوری SenseIQ، اصلاحی نرم و در عین حال کاهش سوزش پوست ارائه می دهد. فقط فیلیپس دارای حلقه‌های ComfortGlide است، یک پوشش ضد اصطکاک ویژه برای محافظت از صورت شما در برابر قرمزی و سوزش. تیغه های SkinProtect با حداکثر 90000 عمل برش در دقیقه، یک اصلاح نزدیک با پاس های کمتر برای پوست راحت تر ارائه می دهند. نمایندگی سشوار اکسیژن

45 تیغه با کارایی بالا برای هر بار اصلاح خود تیز می شوند. سرهای کاملاً منعطف 360 درجه می چرخند تا خطوط صورت شما را دنبال کنند تا تماس بهینه با پوست و اصلاحی کامل و سازگار با پوست داشته باشند.

یک اصلاح خشک راحت یا یک اصلاح مرطوب با طراوت تر با ژل یا فوم – حتی در حمام. سنسور هوشمند موی هوشمند، تراکم موهای صورت را 125 بار در ثانیه می‌خواند و قدرت برش را برای یک اصلاح بدون زحمت تنظیم می‌کند. سنسور Motion Control نحوه اصلاح شما را ردیابی می کند و شما را به یک تکنیک کارآمدتر راهنمایی می کند. دستگاه اصلاح پاپ آپ داخلی برای حفظ سبیل و کوتاه کردن ساقه های پهلو ایده آل است.

شارژ دستگاه

تا 60 دقیقه اصلاح بی سیم با یک ساعت شارژ – یعنی حدود 20 اصلاح – با باتری قدرتمند لیتیوم یون. شارژ سریع 5 دقیقه ای قدرت کافی برای یک اصلاح می دهد.

با یک لمس باز، به سادگی سر ماشین اصلاح را باز کرده و با آب بشویید. یک صفحه نمایش LED بصری شامل: وضعیت باتری 3 سطحی، توصیه تمیز کردن و نشانگر قفل سفر است. با جفت کردن ریش تراش خود با برنامه اختیاری، اصلاح خود را کامل کنید. پیشرفت پوست خود را ردیابی کنید، اصلاح خود را شخصی کنید و در تکنیک خود برای اصلاحی که به همان اندازه که به پوست مهربان است تسلط پیدا کنید. (تست شده در مقابل Philips Norelco Series 3000). دسته: دستگیره لاستیکی. خرید ریش تراش فیلیپس

ریش تراش فیلیپس Norelco 7500، ریش تراش برقی قابل شارژ

ریش تراش فیلیپس نورلکو 7500 اصلاحی نرم ارائه می دهد و در عین حال تحریک پوست را کاهش می دهد. فقط فیلیپس دارای حلقه‌های ComfortGlide است، یک پوشش ویژه برای محافظت از صورت شما در برابر تحریک. قیمت برس گرد اکسیژن
سرهای اصلاح با حلقه های ComfortGlide احاطه شده اند، یک پوشش محافظ ویژه با خاصیت سر خوردن پوست، تا از صورت شما در برابر تحریک محافظت کند.
تیغه های SkinProtect با حداکثر 90000 عمل برش در دقیقه، یک اصلاح نزدیک با پاس های کمتر* برای پوست راحت تر ارائه می دهند.
غلاف تمیز کننده قدرتمند ریش تراش شما را تنها در 1 دقیقه کاملا تمیز و روان می کند و برای مدت طولانی تری بهترین عملکرد را حفظ می کند.
با یک باتری قدرتمند لیتیوم یونی، تا 60 دقیقه اصلاح بی سیم – حدود 20 اصلاح – با یک ساعت شارژ داشته باشید. 5 دقیقه شارژ سریع برای یک بار اصلاح.

ریش تراش فیلیپس Norelco 3500، ریش تراش برقی قابل شارژ

سرهای 5 بعدی Pivot & Flex از یک اصلاح تمیز لذت ببرید که خطوط صورت شما را با حرکات محوری 5 جهته، فلکس و شناور دنبال می کند. سر با زاویه ایده آل به صورت شما می رسد و با انحنای صورت و گردن شما تنظیم می شود و تماس صاف با پوست شما ایجاد می کند.
یک اصلاح راحت خشک یا یک اصلاح مرطوب با ژل یا فوم، حتی در حمام، داشته باشید. مرطوب یا خشک برای یک اصلاح راحت خشک یا با طراوت
تیغه های ComfortCut طوری طراحی شده اند که به آرامی روی پوست می لغزند، اصلاحی تمیز و راحت روی پوست خود داشته باشید. کلاهک‌های گرد از 27 تیغه خود تیز شونده محافظت می‌کنند تا موها را درست بالاتر از سطح پوست به آرامی برش دهند و به ماشین ریش تراش کمک می‌کنند تا به آرامی روی پوست شما سر بخورد. خرید ریش تراش فیلیپس
دستگاه اصلاح پاپ آپ برای سبیل و ساقه پهلو. ظاهر خود را با اصلاح کننده داخلی به پایان برسانید. این برای حفظ سبیل شما و کوتاه کردن ساق پا ایده آل است.
60 دقیقه اصلاح بی سیم با شارژ 1 ساعته با شارژ 1 ساعته تا 60 دقیقه اصلاح کنید – یعنی حدود 20 اصلاح – با باتری قدرتمند لیتیوم یون. شارژ سریع 5 دقیقه ای قدرت کافی برای یک اصلاح می دهد. فقط در حالت بی سیم کار می کند. نمایندگی محصولات پروویو

5D Pivot & Flex Heads

از یک اصلاح تمیز که خطوط صورت شما را با حرکات محوری، انعطاف پذیر و شناور 5 جهته دنبال می کند، لذت ببرید. سر با زاویه ایده آل به صورت شما می رسد و با انحنای صورت و گردن شما تنظیم می شود و تماس صاف با پوست شما ایجاد می کند.

مرطوب و خشک بتراشید
یک اصلاح راحت خشک یا یک اصلاح مرطوب با ژل یا فوم، حتی در حمام، داشته باشید.

تیغه های ComfortCut
یک ریش تراش تمیز که روی پوست شما راحت باشد. کلاهک‌های گرد از 27 تیغه خود تیز شونده محافظت می‌کنند تا موها را درست بالاتر از سطح پوست به آرامی برش دهند و به ماشین ریش تراش کمک می‌کنند تا به آرامی روی پوست شما سر بخورد.

ریش تراش فیلیپس نورلکو 3500 به شما یک اصلاح راحت و با طراوت با استفاده مرطوب یا خشک می دهد. سرهای 5 بعدی Pivot & Flex، سیستم تیغه ComfortCut و قابلیت شستشوی کامل به تضمین یک نتیجه صاف و سازگار با پوست کمک می کند. خرید ریش تراش فیلیپس

ماشین اصلاح Philips Norelco Shaver 5300

ریش تراش فیلیپس نورلکو 5300 یک اصلاح قوی و در عین حال راحت ارائه می دهد و اکنون موهای بیشتری را در هر بار کوتاه می کند.
تیغه های SkinProtect با حداکثر 90000 عمل برش در دقیقه، یک اصلاح نزدیک با پاس های کمتر برای پوست راحت تر ارائه می دهند.
سرهای کاملاً انعطاف پذیر 360 درجه می چرخند تا خطوط صورت شما را دنبال کنند. تماس بهینه پوست را برای اصلاح کامل و سازگار با پوست تجربه کنید.
یک اصلاح خشک راحت یا یک اصلاح مرطوب با طراوت تر با ژل یا فوم – حتی در حمام.
با یک باتری قدرتمند لیتیوم یونی، تا 60 دقیقه اصلاح بی سیم – حدود 20 اصلاح – با یک ساعت شارژ داشته باشید. 5 دقیقه شارژ سریع برای یک بار اصلاح.

پرفروش ترین محصولات فیلیپس

ریش تراش فیلیپس نورلکو 5300 یک اصلاح قدرتمند و در عین حال راحت ارائه می دهد و اکنون موهای بیشتری را در هر بار اصلاح می کند. تیغه های SkinProtect با حداکثر 90000 عمل برش در دقیقه، یک اصلاح نزدیک با پاس های کمتر برای پوست راحت تر ارائه می دهند.

45 تیغه با کارایی بالا برای هر بار اصلاح خود تیز می شوند. سرهای کاملاً انعطاف پذیر 360 درجه می چرخند تا خطوط صورت شما را دنبال کنند. تماس بهینه پوست را برای اصلاح کامل و سازگار با پوست تجربه کنید. خرید ریش تراش فیلیپس

اکنون با استفاده از فناوری SenseIQ، سنسور هوشمند موی هوشمند تراکم موهای صورت را 125 بار در ثانیه می‌خواند و قدرت برش را برای یک اصلاح بدون زحمت و ملایم تنظیم می‌کند. ظاهر خود را با اصلاح کننده داخلی به پایان برسانید. این برای حفظ سبیل شما و کوتاه کردن ساق پا ایده آل است. تا 60 دقیقه با یک ساعت شارژ – یعنی حدود 20 اصلاح – با باتری قدرتمند لیتیوم یون، اصلاح کنید. شارژ سریع 5 دقیقه ای قدرت کافی برای یک اصلاح می دهد.

فقط در حالت بی سیم کار می کند. ریش تراش را به راحتی تمیز کنید. با یک لمس باز، سر ماشین اصلاح را باز کنید و با آب بشویید. صفحه نمایش بصری اطلاعاتی را که برای به دست آوردن بهترین تجربه از ریش تراش خود نیاز دارید را نشان می دهد. رابط LED شامل: وضعیت باتری 3 سطحی، توصیه تمیز کردن و نشانگر قفل سفر است. به لطف لاستیک ضد لغزش که باعث می‌شود به راحتی در دست گرفتن، حتی زمانی که خیس است، ماشین اصلاح خود را راحت و با دقت مدیریت کنید. (تست شده در مقابل Philips Norelco Series 3000).

ریش تراش فیلیپس Norelco 7700، ریش تراش برقی قابل شارژ

ریش تراش فیلیپس نورلکو 7700 اصلاحی نرم ارائه می کند و در عین حال تحریک پوست را کاهش می دهد. فقط فیلیپس دارای حلقه‌های ComfortGlide است، یک پوشش ویژه برای محافظت از صورت شما در برابر تحریک.
سرهای اصلاح با حلقه های ComfortGlide احاطه شده اند، یک پوشش محافظ ویژه با خاصیت سر خوردن پوست، تا از صورت شما در برابر تحریک محافظت کند.
تیغه های SkinProtect با حداکثر 90000 عمل برش در دقیقه، یک اصلاح نزدیک با پاس های کمتر برای پوست راحت تر ارائه می دهند.

ولتاژ اتوماتیک: 100-240 ولت خرید ریش تراش فیلیپس
غلاف تمیز کننده قدرتمند ریش تراش شما را تنها در 1 دقیقه کاملا تمیز و روان می کند و آن را برای مدت طولانی تری در بهترین حالت خود نگه می دارد. با یک باتری قدرتمند لیتیوم یونی، تا 60 دقیقه اصلاح بی سیم – حدود 20 اصلاح – با یک ساعت شارژ داشته باشید. . 5 دقیقه شارژ سریع برای 1 اصلاح.
توجه: دوشاخه برق حاوی یک ترانسفورماتور است. دوشاخه برق را برای تعویض آن با دوشاخه دیگر قطع نکنید زیرا باعث ایجاد شرایط خطرناکی می شود.

برند فیلیپس اصل

ریش تراش فیلیپس نورلکو 7700 با فناوری SenseIQ، اصلاحی نرم و در عین حال کاهش سوزش پوست ارائه می دهد. فقط فیلیپس دارای حلقه‌های ComfortGlide است، یک پوشش ضد اصطکاک ویژه برای محافظت از صورت شما در برابر قرمزی و سوزش. تیغه های SkinProtect با حداکثر 90000 عمل برش در دقیقه، یک اصلاح نزدیک با پاس های کمتر برای پوست راحت تر ارائه می دهند.

45 تیغه با کارایی بالا برای هر بار اصلاح خود تیز می شوند. سرهای کاملاً منعطف 360 درجه می چرخند تا خطوط صورت شما را دنبال کنند تا تماس بهینه با پوست و اصلاحی کامل و سازگار با پوست داشته باشند. یک اصلاح خشک راحت یا یک اصلاح مرطوب با طراوت تر با ژل یا فوم – حتی در حمام. سنسور هوشمند موی هوشمند، تراکم موهای صورت را 125 بار در ثانیه می‌خواند و قدرت برش را برای یک اصلاح بدون زحمت تنظیم می‌کند.

سنسور Motion Control نحوه اصلاح شما را ردیابی می کند و شما را به یک تکنیک کارآمدتر راهنمایی می کند. دستگاه اصلاح پاپ آپ داخلی برای حفظ سبیل و کوتاه کردن ساقه های پهلو ایده آل است. تا 60 دقیقه اصلاح بی سیم با یک ساعت شارژ – یعنی حدود 20 اصلاح – با باتری قدرتمند لیتیوم یون. شارژ سریع 5 دقیقه ای قدرت کافی برای یک اصلاح می دهد.

غلاف قدرتمند Quick Clean ریش تراش شما را تنها در 1 دقیقه کاملا تمیز و روان می کند و برای مدت طولانی تری بهترین عملکرد را حفظ می کند. با جفت کردن ریش تراش خود با برنامه اختیاری، اصلاح خود را کامل کنید. پیشرفت پوست خود را ردیابی کنید، اصلاح خود را شخصی کنید و در تکنیک خود برای اصلاحی که به همان اندازه که به پوست مهربان است تسلط پیدا کنید. (تست شده در مقابل Philips Norelco Series 3000).

خرید ریش تراش فیلیپس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *