فروش آنلاین محصولات پرومکس

10 سشوار برتر برند پرومکس

10 سشوار برتر برند پرومکس

10 سشوار برتر برند پرومکس که در دنیا مردم از این محصولات استفاده میکنند.

قبل از همه باید بگوییم که چرا از سشوار استفاده میکنم. و برترین سشوار از برند پرومکس کدام ها هستند.

برند پرومکس دارای سشوارهای با تنوع مدل زیادی میباشد. که به صورت خانگی و حرفه ای و مسافرتی تولید شد است.

برای همین منظور ما در اینجا سعی خواهیم کرد تا برترین سشوار های برند پرومکس را معرفی نماییم. بهترین سشوار خانگی

سشوار حرفه ای پرومکس

مشخصات فنی سشوار حرفه ای پرومکس

10 سشوار برتر برند پرومکس

موتور AC با عملکرد سالن
2100 وات
حالت دهنده یونی با درخشندگی بالا برای پرداختی بدون وز
دکمه شات سرد برای قفل کردن فر، موج و استایل
3 تنظیمات حرارتی
3 تنظیمات سرعت
فیلتر مغناطیسی قابل جابجایی برای نگهداری آسان
3 پیوست متمرکز کننده
سیم برق خط 3 متری
حلقه آویزان برای نگهداری آسان

قیمت سشوار پرومکس اصل

معرفی سشوار حرفه ای پرومکس

با پرومکس 7350 استایلر 2100 وات سبک و ارزش خود را بدست آورید. 3 تنظیم حرارت/سرعت به شما این امکان را می دهد که بهترین گزینه را انتخاب کنید: کم برای موهای ظریف و نازک، یا زیاد برای موهای متوسط تا ضخیم. به اندازه کافی قدرتمند برای خشک کردن سریع مو. پرفروش ترین سشوار خانگی

قیمت سشوار پرومکس 7842

ساخت ایتالیا
موتور AC با عملکرد سالن
2000 وات
دکمه سرد شات برای قفل کردن در فر، امواج و سبک
کلیدهای بادوام برای 3 تنظیم حرارت و 3 تنظیم سرعت
1 فیلتر قابل جابجایی برای نگهداری آسان
2 پیوست متمرکز کننده برای یک ظاهر طراحی دقیق
سیم برق خط 3 متری
حلقه آویزان برای نگهداری آسان

قیمت سشوار پرومکس 2300 وات

خرید سشوار حرفه ای پرومکس

بهترین عملکرد و کیفیت با قیمت مناسب. با PROMAX 7842 ما خیالتان راحت است که برای مدت طولانی بدون هیچ مشکلی از این سشوار استفاده خواهید کرد. موتور AC ایتالیا از آن اطمینان حاصل کرد.

بهترین سشوار پرومکس

سشوار پرومکس 7210

موتور AC با عملکرد سالن
2100 وات
فناوری یونی برای درخشندگی بیشتر و وز شدن کمتر
دکمه شات سرد برای قفل کردن فر، موج و استایل
3 تنظیم حرارت
3 تنظیمات سرعت
فیلتر قابل جابجایی برای نگهداری آسان
3 پیوست متمرکز کننده
سیم برق خط 3 متری
حلقه آویزان برای نگهداری آسان

مشخصات قیمت خرید سشوار پرومکس 7240

معرفی سشوار پرومکس حرفه ای 7210

این خشک کن قدرت یک موتور AC را با فناوری Ionic و سایر ویژگی ها برای عملکرد سالن در خانه ترکیب می کند. موتور AC با کیفیت سالن موها را تا 50٪ سریعتر خشک می کند در حالی که فناوری Ionic موها را تا 75٪ کاهش می دهد و موها را براق و قابل کنترل می کند. تنظیمات 3 گرما / 3 سرعت تنظیم گرما و جریان هوا را آسان می کند. دکمه شات سرد واقعی یک ظاهر طراحی شد. را پوشاند و برای فرها و امواج نگه می‌دارد.

گارانتی سشوار و محصولات پرومکس

گارانتی تنها زمانی معتبر است که کارت گارانتی به درستی تکمیل شده باشد و با ارائه گواهی خرید (اصل فاکتور با ذکر نام فروشنده، آدرس، شماره مدل، شماره سریال و تاریخ خرید). مشخصات پر شده در کارت گارانتی و فاکتور باید مطابقت داشته باشد.

تنها راه حل مشتریان تحت این گارانتی فقط برای تعمیر محصول است.

نه پاناسونیک نه مرکز خدمات. مجاز و نه هیچ یک از شرکت‌ وابست آن مسئولیت. یا مسئولیتی. در قبال تاخیر در تعمیرات ندارند. در صورتی که مرکز خدمات مجاز قطعات مورد نیاز برای انجام تعمیر را در انبار نداشته باشد. یا اطلاعات فنی لازم را نداشته باشد. به دلیل اینکه محصول از کشور دیگری خریداری شد است. قطعات یا اطلاعات فنی ممکن است باید توسط مرکز خدمات مجاز به دست آید که ممکن است منجر به تاخیر در تعمیر شود. علاوه بر این، تعمیر درخواستی به دلیل محدودیت‌های واردات/صادرات برای چنین محصولاتی و/یا قطعات لازم برای تعمیر و/یا وجود جک‌های تخصصی برای نیاز به تعمیرات و/یا سایر مقررات خاص کشور یا شرایط پیش‌بینی نشده غیرممکن خواهد شد.

معرفی سشوار خوب

سشوار که به عنوان سشوار نیز شناخته می شود، وسیله ای الکتریکی است که برای خشک کرد. و حالت داد به موها استفاده می شود. از یک فن الکتریکی برای دمیدن هوا در یک کویل گرمایشی استفاده می کند. با عبور هوا از خشک کن گرم می شود. وقتی هوای گرم به موهای خیس می رسد به تبخیر آب کمک می کند. سشوار ممکن است با انواع برس ها و شانه ها برای دستیابی به مدل های مختلف مو استفاده شود.

اولین سشوار دستی در سال 1925 در بازار ظاهر شد. این سشوار تنها 100 وات گرما تولید می کرد و بنابراین قدرت کافی برای خشک کردن سریع موها را نداشت. وزن آن بیش از 2 پوند (1 کیلوگرم) بود زیرا از فولاد سنگین و روی ساخته شده بود. در طول 20 سال بعد، مهندسان طراحی را بهبود بخشیدند و توانستند خروجی حرارت را سه برابر کنند و آن را به 300 وات برسانند. در دهه 1960، پیشرفت‌های بیشتر در فناوری الکتریکی امکان تولید سشوارهایی با توان حداکثر 500 وات را فراهم کرد.

برند سشوار های معروف

در اواخر دهه 1970، تولیدکنندگان شروع به تمرکز بر بهبود ایمنی خشک کن ها کردند. سشوارهای اولیه خطرناک بودند، زیرا اگر به طور تصادفی با آب در تماس باشند، اتصال کوتاه و باعث برق گرفتگی می شوند. صدها مورد ثبت شد. از برق گرفتگی تصادفی وجود دارد زیرا یک سشوار در حین استفاده در وان یا سینک پر از آب انداخت شد است. در اواخر دهه 1970، کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی (CPSC) دستورالعمل هایی را برای تولیدکنندگان سشوار توصیه کرد که از آنها پیروی کنند تا محصولات ایمن تری ایجاد کنند. بهترین سشوار پرومکس 7230 خانگی

قدرت سشوارها توسط موتورهای الکتریکی موجود محدود می شد. با توسعه موتورهای کوچکتر و کارآمدتر، جریان هوای بیشتر و خروجی حرارت بیشتر می‌توان به دست آورد. در دهه 1990 سشوارهای قابل حمل می توانستند بیش از 1500 وات گرما تولید کنند. پیشرفت در فناوری پلاستیک و کشف مواد عایق جدید، نسل جدیدی از سشوارهای سبک وزن را ممکن کرد. سشوارهای مدرن می توانند تا 2000 وات گرما تولید کنند و سریعتر از همیشه موها را خشک کنند.

طراحی سشوار های خانگی و حرفه ای

یکی از عوامل کلیدی که در طراحی سشوار قابل حمل باید در نظر گرفته شود، میزان قدرت گرمایشی است که می تواند تولید کند. از آنجایی که هوای گرم نسبت به هوای سرد قادر به جذب رطوبت بیشتری است، دمای جریان هوا بسیار مهم است. با محاسبه گرمای ویژه هوا و درک حداکثر دمایی که می توان بدون سوزاندن پوست از آن استفاده کرد، مهندسان می توانند میزان توان مورد نیاز برای المنت گرمایشی را محاسبه کنند. این تضمین می کند که دستگاه گرمای کافی برای خشک کردن سریع موها تولید می کند. با این حال، فقط افزایش دمای مو کافی نیست. هوا نیز باید به سرعت از بین موها عبور کند تا رطوبت را از بین ببرد. بنابراین، کارایی فن نیز یک نکته مهم است.

یکی دیگر از معیارهای کلیدی طراحی، ایمنی دستگاه است. اولاً سشوار نباید آنقدر داغ شود که در حین کار، کاربر را بسوزاند. محفظه پلاستیکی باید در دمای راحت باقی بماند و نتواند بیش از حد گرم شود وگرنه ممکن است ذوب شود یا آتش بگیرد. برای حل این مشکل مهندسان کلیدهای قطع دما را توسعه داد اند که از گرم شدن بیش از حد سیم پیچ گرمایش جلوگیری می کند. اگر موتور دمنده روی فن از کار بیفتد، این کلید قطع، کویل گرمایش را خاموش می کند. دوم اینکه سشوار نباید باعث برق گرفتگی شود. یک محافظ شوک ویژه، یک قطع کننده مدار خطای زمین (GFCI)، در سشوارهای مدرن برای جلوگیری از برق گرفتگی تصادفی استفاده می شود.

سایر عوامل در سشوار

سایر عواملی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از وزن دستگاه و طراحی کاربرپسند. به منظور راحتی، سشوارها با وزنی در حدود 1 پوند (500 گرم) طراحی شده اند و به گونه ای ساخته شده اند که در حین کار به راحتی قابل استفاده باشند.

مواد خام استفاده شده در سشوار

سشوارها از مجموعه ای از قطعات شامل موتور الکتریکی، تیغه فن، سیم کشی مسی، مکانیسم های سوئیچینگ و سایر اجزای الکتریکی دیگر مونتاژ می شوند. پلاستیک مورد استفاده برای ساخت پوسته بیرونی سشوار باید بادوام و در عین حال سبک باشد. 10 سشوار برتر برند پرومکس

روند تولید سشوار

موتور الکتریکی و پره‌های فن از پیش مونتاژ شده به کارخانه تولید می‌رسند.
سشوارها به همان روشی که توستر انجام می دهد گرما تولید می کنند: با عبور جریان الکتریکی از سیم. این سیم دارای مقاومت الکتریکی بالایی است که باعث می شود با عبور جریان از آن گرما تولید کند. سشوارها از یک عنصر حرارتی فلزی استفاده می کنند که از نیکروم، آلیاژی از نیکل و کروم ساخته شده است. بر خلاف سایر سیم های الکتریکی ساخته شده از مس، نیکروم در دماهای بالا زنگ نمی زند. این سیم شبیه یک فنر مارپیچ است و ممکن است تا 12 اینچ (30 سانتی متر) طول داشته باشد. دور یک تخته عایق پیچیده شده است به طوری که کل عنصر گرمایش فقط چند اینچ طول دارد.
تخته عایق معمولاً از میکا ساخته می شود، ماده معدنی که می تواند سطوح بالایی از گرما را تحمل کند. دو قطعه مسطح میکا به طول چندین اینچ به هم متصل شده اند تا چیزی شبیه یک “x” سه بعدی را تشکیل دهند. بریدگی هایی در لبه های این تخته به گونه ای بریده شده است که وقتی سیم نیکروم دور تخته پیچیده می شود، به خوبی در این شکاف ها قرار می گیرد. در انتهای سیم یک اتصال به مدار وجود دارد که منبع تغذیه را کنترل می کند. بسته به نحوه سیم‌کشی این مدار، جریان می‌تواند به قسمتی از سیم‌پیچ گرمایش یا تمام آن وارد شود. با وارد شدن جریان به بخش بیشتری از سیم، گرمای بیشتری تولید می شود. المنت حرارتی مورد استفاده در سشوارهای مدرن می تواند تا 2000 وات انرژی گرمایی تولید کند.

بدنه سشوار

بدنه سشوار از یک پوسته پلاستیکی تفنگ شکل تشکیل شد است. این پوسته به دو بخش تقسیم می شود تا به راحتی مونتاژ شود. قطعات پلاستیکی توسط قالب گیری تزریقی ایجاد می شوند، فرآیندی که شامل تزریق پلاستیک داغ و مذاب (مانند پلی پروپیلن) به قالب فولادی ضد زنگ است. بعد از اینکه قالب با پلاستیک داغ پر شد، آب سرد در اطراف قالب چرخانده می شود تا پلاستیک خنک شود و سفت شود. هنگامی که قالب باز می شود، قطعات پلاستیکی جدا می شوند. یک طرف پوسته پلاستیکی دارای یک سری سوراخ است در حالی که نیمه منطبق دارای یک سری پین های کوتاه است. اینها به تراز کردن دو نیمه در حین ساخت کمک می کنند و آنها را محکم نگه می دارند.
پوسته با محفظه های متعدد برای نگهداری اجزای مختلف الکتریکی قالب گیری شد است. دسته اسلحه شامل دستگاه سوئیچ و کنترل هایی برای کار با خشک کن است. موتور الکتریکی و فن در قسمت مرکزی خشک کن درست بالای دسته قرار دارند. بشکه بلند دستگاه حاوی عنصر گرمایش است. در کنار موتور یک ورودی هوای ورودی وجود دارد. این ورودی با یک صفحه فلزی مشبک است تا از گیر افتاد تصادفی اجسام در پره های فن جلوگیری کند. برخی از مدل‌های جدید حتی یک صفحه پرز قابل جابجایی روی ورودی هوا داشتند که می‌توان آن را جدا کرد و به راحتی تمیز کرد. در انتهای بشکه یک صفحه محافظ دیگر وجود دارد. که از چسب انگشت یا سایر اشیا بلند به عنصر گرمایش جلوگیری می کند.

.10 سشوار برتر برند پرومکس

سایز اجزای سشوار

سایر اجزای سشوار برای اطمینان از عملکرد ایمن آن طراحی شد اند. خشک کن ها دارای یک کلید قطع ایمنی هستند که از تجاوز دمای خشک کن از 140 درجه فارنهایت (60 درجه سانتی گراد) جلوگیری می کند. این کلید یک نوار دو فلزی است. که از ورقی متشکل از دو فلز ساخت شد است. این فلزات هنگام گرم شدن با سرعت های متفاوتی منبسط می شوند. با افزایش دمای داخل خشک کن، نوار به یک صورت خم می شود زیرا نوارهای فلزی با سرعت های مختلف منبسط می شوند. وقتی به دمای معینی رسید، نوار خم می‌شود تا جایی که خاموش می‌شود، یک کلید ایمنی که برق خشک‌کن را قطع می‌کند، تعیین می‌کند.
یکی دیگر از وسایل ایمنی یک فیوز حرارتی است. که در مدار الکتریکی تعبیه شد است. این فیوز دارای یک نوار فلزی کوچک است که اگر دمای مدار از مقدار معینی بیشتر شود ذوب می شود. این کار مدار را قطع می کند و برق خشک کن را فورا قطع می کند. هر دوی این ویژگی های ایمنی برای جلوگیری از گرمای بیش از حد و جلوگیری از وقوع آتش سوزی طراحی شد اند.

کنترل ایمنی سشوار

نوع سوم کنترل ایمنی قطع کنند. مدار خطای زمین (GCFI) است که برای جلوگیری از برق گرفتگی در خشک کن ها تعبیه شده است، GCFI میزان جریان در مدار را حس می کند و در صورت تشخیص نشتی یا اتصال کوتاه می تواند آن را خاموش کند. .

اجزای خشک کن را می توان با استفاده از ترکیبی از تجهیزات خودکار و کار دستی روی خط مونتاژ قرار داد. ابتدا اجزای الکتریکی در نیمه پایینی پوسته پلاستیکی قرار می گیرند. پس از اتمام این مرحله، نیمه بالایی پوسته در جای خود قفل می شود.
این پین‌ها و سوراخ‌ها هنگام جمع‌آوری دست‌های پوسته در یک ردیف قرار می‌گیرند.

برای چسب قطعات پلاستیکی به یکدیگر و داشت آنها در جای خود از پیچ ها و سایر بست ها استفاده می شود. سشوارهای اولیه از ده ها پیچ برای قفل کردن دست های پوسته استفاده می کردند. به دلیل طراحی های کارآمدتر، مدل های مدرن تنها به چند جزء کلیدی نیاز دارند. این به کنترل هزینه و کاهش زمان مونتاژ کمک می کند.
پس از مونتاژ برچسب هشدار دهند که نشان می دهد. سشوار باید از آب دور باشد. باید چسب شود این برچسب ها طبق دستورالعمل کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی به بند ناف چسب می شوند. هنگامی که خشک کن ها به طور کامل مونتاژ شدند، همراه با دفترچه دستورالعمل و آگهی در جعبه قرار می گیرند.

کنترل کیفیت سشوار

10 سشوار برتر برند پرومکس

تمام وسایل برقی در صورت استفاده نادرست ممکن است خطرناک باشند. سشوارها به ویژه خطرناک هستند زیرا ممکن است به طور تصادفی در سینک یا وان پر از آب بیفتند. بنابراین، برای کاهش احتمال برق گرفتگی باید اقدامات احتیاطی ویژه کنترل کیفیت انجام شود. از ابتدای سال 1980، تولیدکنندگان موظف بودند که یک تصویر هشداردهنده روی سشوارها قرار دهند تا نشان دهند نباید در نزدیکی آب از آنها استفاده کرد. این برچسب هشدار باید به طور دائم به سیم خشک کن چسبانده شود. در سال 1985، تولیدکنندگان شروع به اضافه کردن دوشاخه برق پلاریزه کردند که به زمین کردن دستگاه و جلوگیری از شوک تصادفی کمک می کرد. در سال 1991، محصولات باید دارای ویژگی طراحی باشند که از احتمال اتصال کوتاه در روشن بودن یا نبودن دستگاه جلوگیری کند.

سشوارهای مدرن از GFCI برای جلوگیری از ورود برق به دستگاه در هنگام تشخیص اتصال کوتاه استفاده می کنند. تا سال 2000، مرگ و میرهای ثبت شد. در اثر برق گرفتگ توسط سشوار قبلاً به کمتر از 4 نفر در سال کاهش یافت بود. و پیش بینی می شود که این ویژگی ایمنی اضافی به محض ناپدید شدن تمام مدل های قدیمی سشوار از بازار، به طور کامل از برق گرفتگی تصادفی جلوگیری کند.

آینده سشوار

در حالی که کیفیت سشوارهای قابل حمل طی 70 سال گذشته بهبود است. تغییر چندانی در طراحی اساسی آنها ایجاد نشده است. بهبودهایی که انجام شد. ایمنی دستگاه ها را تا حد زیادی افزایش داد و قدرت آنها را نزدیک به 20 برابر افزایش است. بعید به نظر می رسد که خشک کن های آینده بسیار قوی تر شوند. زیرا آنها در حال حاضر نزدیک به حداکثر مقدار تئوری گرمایی تولید می کنند که کاربر می تواند با خیال راحت بدون خطر سوخت مو یا پوست خود در معرض آن قرار گیرد.

سایر بهبودهای طراحی آینده محتمل تر به نظر می رسند. خشک‌کن‌ها را می‌توان طوری ساخت که بی‌صداتر کار کنند یا نگهداری و کارکرد آن آسان‌تر باشد. برخی از تولیدکنندگان بر بهبود ظاهر محصولات خود تمرکز می کنند و سعی می کنند با ساخت خشک کن ها در رنگ های دیزاینر یا با پلاستیک شفاف، استفاده های جوان تر را راضی نگه دارند. 10 سشوار برتر برند پرومکس

همچنین ممکن است پیشرفت های تکنولوژیکی انواع جدیدی از سشوارها را ممکن سازد. در سال 2000، یک تولید کننده یک سشوار یونی جدید معرفی کرد که ادعا می شود از یون ها، گونه های شیمیایی رسانای الکتریکی برای تبخیر آب سریعتر و آسیب کمتر به مو استفاده می کند. در زمان نگارش این مقاله هنوز مشخص نیست که آیا این نوع جدید سشوار در بازار موفق خواهد بود.

شاید یکی از جالب ترین زمینه ها برای توسعه آینده سشوارها واقعاً هیچ ربطی به مو نداشته باشد. مصرف کنندگا تخیلی تشخیص داد اند که سشوارها می توانند برای عملکردهای جایگزینی مانند پاک کردن آدامس از سطوح سخت و کمک به خشک شدن لاک ناخن استفاده شوند. باید دید آیا تولیدکنند با بازاریابی سشوارهای اصلاح شد برای این کاربردهای خاص پاسخ خواهند داد یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *