فروشگاه آنلاین

برس چوبی بامبو

برس چوبی بامبو

برس چوبی بامبو یکی از بهترین محصولات در انواع برس میباشد.

برای خرید عمده با شماره تلفن 09219124140 تماس حاصل فرمایید.

پخش عمده برس چوبی

بامبو مانند چوب یک ماده کامپوزیت طبیعی با نسبت مقاومت به وزن بالا است که برای سازه ها مفید است. نسبت استحکام به وزن بامبو مشابه چوب است و استحکام آن به طور کلی شبیه به چوب نرم یا چوب سخت است. برخی از بامبوها در شرایط آزمایش استحکام قابل توجهی از خود نشان داداند. برس چوبی بامبو

فروش عمده برس چوبی راشل

چوب بامبو

بامبوها گروه متنوعی از گیاهان گلدار همیشه سبز هستند که زیرخانواده Bambusoideae از خانواده چمنی Poaceae را تشکیل می دهند. بامبوهای غول پیکر بزرگترین اعضای خانواده علف هستند، در مورد ساقه های منفرد Dendrocalamus sinica که طول آنها به 151 فوت 46 متر ضخامت تا چهارده اینچ (36 سانتی متر) و وزن تا 990 پوند (450) می رسد.

کیلوگرم).[3] در مقابل، نوک بامبوی کوچک Raddiella vanessiae در فلات Kaieteur در گویان فرانسه تنها 0.4-0.8 اینچ (10-20 میلی متر) طول و حدود یک دوازدهم اینچ (دو میلی متر) عرض دارد.

منشأ کلمه “بامبو” نامشخص است، اما احتمالاً از زبان هلندی یا پرتغالی آمده است که در اصل آن را از مالایی یا کاناد وام گرفت است.

در بامبو، مانند سایر علف‌ها، نواحی بین گره‌ای ساقه معمولاً توخالی هستند و دسته‌های آوندی در سطح مقطع به جای اینکه در یک لایه کامبیوم استوانه‌ای بین پوست (آب‌کش) و چوب قرار گیرند.

در سراسر دیواره‌های درخت پراکنده هستند. (xylum) مانند دولپه و مخروطیان. آوند چوبی دولپه ای نیز وجود ندارد. عدم وجود چوب رشد ثانویه باعث می شود که ساقه های تک لپه ای، از جمله نخل ها و بامبوهای بزرگ، به جای باریک شدن، ستونی شوند.برس چوبی بامبو قیمت برس چوبی دکتر مورنینگ

معرفی چوب بامبو

بامبوها شامل برخی از گیاهانی هستند که سریع‌ترین رشد را در جهان دارند به دلیل یک سیستم منحصر به فرد وابست به ریزوم. گونه های خاصی از بامبو می توانند 91 سانتی متر (36 اینچ) در یک دوره 24 ساعته رشد کنند، با سرعت تقریباً 40 میلی متر (1+1⁄2 اینچ) در ساعت (معادل 1 میلی متر در هر 90 ثانیه.

رشد تا 47.6 اینچ 156 سانتی متر در 24 ساعت در نمونه غول پیکر ژاپنی Phyllostachys bambusoides شده است.[10] این رشد سریع و تحمل برای زمین های حاشیه ای، بامبو را به کاندیدای مناسبی برای جنگل کاری، ترسیب کربن و کاهش تغییرات آب و هوایی تبدیل می کند.برس چوبی بامبو

قیمت برس چوبی بامبو

برس چوبی بامبو

بامبوها از دیرباز به عنوان ابتدایی‌ترین علف‌ها در نظر گرفت می‌شده‌اند بیشتر به دلیل وجود براکته گل‌آذین نامشخص «شبه سنبله‌ها» و گل‌هایی با سه برچه، شش پرچم و سه کلاله .

به دنبال تحقیقات فیلوژنتیک مولکولی جدیدتر، بسیاری از قبایل و جنس‌های علف‌ها که قبلاً در Bambusoideae قرار می‌گرفتند.

اکنون در زیرخانواده‌های دیگر طبقه‌بندی می‌شوند، به عنوان مثال. Anomochlooideae، Puelioideae، و Ehrhartoideae. این زیرخانواده به معنای کنونی آن متعلق به دسته علف‌های BOP است، جایی که خواهر Pooideae (آب‌علف‌ها و خویشاوندان) است.

بامبوها شامل سه کلاسه طبقه بندی شد به عنوان قبیله هستند و اینها به شدت با تقسیمات جغرافیایی نشان دهنده گونه های علفی دنیای جدید Olyreae بامبوهای چوبی گرمسیری Bambuseae و بامبوهای چوبی معتدل Arundinarieae مطابقت دارند. برس چوبی بامبو نمایندگی برس چوبی

بامبوهای چوبی یک گروه تک‌فیلتیک تشکیل نمی‌دهند. در عوض، بامبوهای چوبی و علفی گرمسیری خواهر بامبوهای چوبی معتدل هستند. در مجموع، بیش از 1400 گونه در 115 جنس قرار گرفت اند.

مشخصات چوب بامبو

بیشتر گونه های بامبو بومی مناطق گرمسیری و مرطوب و آب و هوای معتدل گرم هستند.با این حال بسیاری از گونه ها در آب و هوای متنوع یافت می شوند. از مناطق گرمسیری گرم گرفت تا مناطق خنک کوهستانی و جنگل های ابری مرتفع.

در منطقه آسیا و اقیانوسیه، آنها در سراسر آسیای شرقی، از شمال تا 50 درجه شمالی در ساخالین، [19] از جنوب به شمال استرالیا، و از غرب به هند و هیمالیا رخ می دهند. چین، ژاپن، کره، هند و استرالیا، همه دارای چندین جمعیت بومی هستند.

آنها همچنین در تعداد کمی در جنوب صحرای آفریقا، محدود به مناطق گرمسیری از جنوب سنگال در شمال تا جنوب موزامبیک و ماداگاسکار در جنوب وجود دارند.

در قاره آمریکا بامبو دارای محدوده بومی از 47 درجه جنوبی در جنوب آرژانتین و جنگل های راش در مرکز شیلی از طریق جنگل های بارانی گرمسیری آمریکای جنوبی تا کوه های آند در اکوادور نزدیک به 4300 متر (14000 فوت) است.برس چوبی بامبو

گونه های درختان

سه گونه از بامبو، همه در جنس Arundinaria، همچنین بومی از طریق آمریکای مرکزی و مکزیک، به سمت شمال به جنوب شرقی ایالات متحده است.

انبوه های بامبو به نام ترمز چوبی زمانی یک اکوسیستم غالب را در برخی از بخش های جنوب شرقی ایالات متحده تشکیل می دادند، اما اکنون آنها را اکوسیستم هایی در معرض خطر انقراض می دانند.[23][24][25] کانادا و قاره اروپا هیچ گونه بومی بامبو ندارند.[26] به عنوان گیاهان باغی، بسیاری از گونه ها به راحتی در خارج از این محدوده ها رشد می کنند، از جمله بیشتر اروپا و ایالات متحده.

اخیراً تلاش‌هایی برای رشد بامبو به صورت تجاری در منطقه دریاچه‌های بزرگ آفریقای شرقی-مرکزی به‌ویژه در رواندا صورت گرفت است.[27] در ایالات متحده، چندین شرکت در حال رشد، برداشت، و توزیع گونه هایی مانند Phyllostachys nigra (Henon) و Phyllostachys edulis (Moso) هستند.

رشد چوب بامبو

دو الگوی کلی برای رشد بامبو عبارتند از «کلوخ شدن» و «دویدن» با ریزوم های کوتاه و بلند زیرزمینی. گونه‌های بامبو انباشته به آرامی گسترش می‌یابند، زیرا الگوی رشد ریزوم‌ها به این صورت است که به‌تدریج توده ریشه را مانند علف‌های زینتی گسترش می‌دهند. بامبوهای “دویدن به دلیل پتانسیل آنها برای رفتار تهاجمی، باید در طول کشت کنترل شوند. آنها عمدتاً از طریق ریزوم‌های خود پخش می‌شوند.

که می‌توانند به طور گسترده در زیر زمین پخش شوند و قلوه‌های جدیدی را برای شکست سطح بفرستند. گونه‌های بامبو در حال اجرا از نظر تمایل به گسترش بسیار متغیر هستند. این هم به گونه و هم به شرایط خاک و آب و هوا مربوط می شود.برس چوبی بامبو

برخی می توانند دونده های چند متری را در سال به بیرون بفرستند، در حالی که برخی دیگر می توانند برای مدت طولانی در همان منطقه عمومی بمانند. در صورت غفلت، با گذشت زمان، می توانند با جابجایی به مناطق مجاور مشکل ایجاد کنند. نمایندگی فروش محصولات پرومکس

گیاه بامبو

بامبوها شامل برخی از سریعترین گیاهان روی زمین هستند که نرخ رشد آنها تا 910 میلی متر 36 اینچ در 24 ساعت گزارش شده است.

با این حال، نرخ رشد به خاک و شرایط آب و هوایی محلی و همچنین گونه ها بستگی دارد و نرخ رشد معمولی برای بسیاری از بامبوهای معمولی در آب و هوای معتدل در محدوده 30 تا 100 میلی متر (1 تا 4 اینچ) در روز است.

در طول دوره رشد مزارع وسیعی که عمدتاً در مناطقی با آب و هوای گرم‌تر در اواخر دوره کرتاسه رشد می‌کردند، در آسیای کنونی وجود داشت. برخی از بزرگترین بامبوهای چوبی می توانند بیش از 30 متر (100 فوت) قد داشته باشند و قطر آنها به 250-300 میلی متر (10-12 اینچ) برسد. با این حال محدوده اندازه برای بامبوهای بالغ بستگی به گونه دارد و کوچکترین بامبوها در زمان بلوغ تنها به چندین اینچ می رسند. برس چوبی بامبو

محدوده ارتفاع معمولی که می تواند بسیاری از بامبوهای معمولی که در ایالات متحده رشد می کنند را پوشش دهد، بسته به گونه، 4.5-12 متر (15-39 فوت) است. شهرستان آنجی چین، معروف به “شهر بامبو”، شرایط آب و هوایی و خاک بهینه را برای رشد، برداشت و پردازش برخی از با ارزش ترین قطب های بامبو موجود در سراسر جهان فراهم می کند. قیمت برس گرد اکسیژن

درختان بامبو

بر خلاف همه درختان، شاخه های بامبو منفرد از زمین با قطر کامل خود بیرون می آیند و در یک فصل رشد سه تا چهار ماهه به ارتفاع کامل خود می رسند. در طول این مدت، هر شاخه جدید به صورت عمودی و بدون انشعاب رشد می کند تا زمانی که به اکثریت ارتفاع بالغ برسد. سپس شاخه‌ها از گره‌ها خارج می‌شوند و برگ‌ریزی رخ می‌دهد. در سال بعد دیواره خمیری هر گلدان به آرامی سفت می شود.

در طول سال سوم، کلم بیشتر سخت می شود. ساقه در حال حاضر یک اوج کاملا بالغ است. در طی 2 تا 5 سال آینده بست به گونه قارچ شروع به تشکیل در قسمت بیرونی گل می کند، که در نهایت نفوذ می کند و بر اوج غلبه می کند. رشد قارچ ها باعث فروپاشی و پوسیدگی کلم می شود.

این عمر کوتاه به این معنی است که ساقه ها برای برداشت آماده می شوند و برای استفاده در ساخت و ساز در حدود سه تا هفت سال مناسب هستند.

ساقه های منفرد بامبو در سال های بعدی نسبت به سال اول خود بلندتر یا بزرگتر نمی شوند و هیچ گونه رشد از دست رفت در اثر هرس یا شکستگی طبیعی را جایگزین نمی کنند. بامبو بست به گونه و منطقه مقاومتی وسیعی دارد.قیمت محصولات پرومکس

چونگی رشد بامبو

نمونه های کوچک یا جوان از یک گونه منفرد در ابتدا کلم های کوچک تولید می کنند.

همانطور که کلوخه و سیستم ریزوم آن بالغ می شود هر ساله ساقه های بلندتر و بزرگتر تولید می شود تا زمانی که گیاه به محدودیت های ارتفاع و قطر گونه های خاص خود نزدیک شود.

بسیاری از گونه‌های بامبو استوایی در دمای انجماد یا نزدیک به آن می‌میرند، در حالی که برخی از بامبوهای معتدل مقاوم‌تر می‌توانند در دمای پایین‌تر از ۲۹- درجه سانتی گراد (۲۰- درجه فارنهایت) زنده بمانند. برخی از سخت‌ترین گونه‌های بامبو را می‌توان در منطقه 5 سختی گیاه USDA رشد داد.

[نیازمند منبع]، اگرچه معمولاً برگ‌زدایی می‌کنند و حتی ممکن است تمام رشد خود را در سطح زمین از دست بدهند، با این حال ریزوم‌ها زنده می‌مانند و در بهار آینده دوباره شاخه‌های خود را می‌فرستند. در آب و هوای معتدل‌تر، مانند منطقه 7 USDA و بالاتر، بیشتر بامبوها در تمام طول سال کاملاً برگ‌دار و سبز می‌مانند.

آیا درخت بامبو گل میدهد؟

بامبوها به ندرت و به طور غیرقابل پیش بینی گل می دهند و فراوانی گلدهی از گونه ای به گونه دیگر بسیار متفاوت است. پس از گلدهی، گیاه کاهش می یابد و اغلب به طور کامل می میرد. در واقع، بسیاری از گونه ها فقط در فواصل زمانی 65 یا 120 ساله گل می دهند.

این گونه‌ها گل‌دهی انبوه (یا گل‌دهی همگانی) را نشان می‌دهند، و همه گیاهان در یک «همگروهی» خاص در یک دوره چند ساله گل می‌دهند. هر گیاهی که از طریق تکثیر کلونال از این گروه به دست می‌آید بدون در نظر گرفت اینکه آیا در مکان دیگری کاشت شد باشد گل می‌دهد. برس چوبی بامبو

طولانی ترین فاصله گلدهی جرمی شناخت شده 120 سال است و برای گونه Phyllostachys bambusoides (Sieb. & Zucc.) است.[29] در این گونه، همه گیاهان یک توده بدون توجه به تفاوت در موقعیت جغرافیایی یا شرایط آب و هوایی، در یک زمان گل می دهند و سپس بامبو می میرد.[30] بامبوی مهم تجاری گوادوا یا کانا براوا (Guadua angustifolia)

برای اولین بار در تاریخ ثبت شد در سال 1971 شکوفا شد که نشان دهنده فاصله شکوفایی بیش از 130 سال است. وجود نوعی «ساعت زنگ دار» در هر سلول گیاه که نشان دهنده انحراف تمام انرژی به تولید گل و توقف رشد رویشی است.[31] این مکانیسم، و همچنین علت تکاملی پشت آن، هنوز تا حد زیادی یک راز است.

گونه های مهاجم

برخی از گونه های بامبو به عنوان پتانسیل بالایی برای تبدیل شد به گونه های مهاجم شناخت شده اند. مطالعه‌ای که توسط سازمان بین‌المللی بامبو و راتان انجام شد نشان داد که گونه‌های مهاجم معمولاً گونه‌هایی هستند که از طریق ریزوم‌ها گسترش می‌یابند نه از طریق کلوخه شد.برس چوبی بامبو

همانطور که بیشتر بامبوهای چوبی قابل دوام تجاری انجام می‌دهند.

رژیم غذایی حیوانات

بامبو غذای اصلی پانداهای غول پیکر است و 99 درصد رژیم غذایی آن را تشکیل می دهد.
شاخه ها، ساقه ها و برگ های بامبو نرم منبع غذایی پانداهای غول پیکر چین، پاندای قرمز نپال و لمورهای بامبوی ماداگاسکار هستند. موش ها میوه ها را همانطور که در بالا توضیح داد شد می خورند. گوریل‌های کوهستانی آفریقای مرکزی نیز از بامبو تغذیه می‌کنند و ثابت شد است که شیره بامبو را مصرف می‌کنند

شامپانزه‌ها و فیل‌های منطقه نیز ساقه‌های آن را می‌خورند. لمور طلایی بامبو چندین برابر مقدار بامبو حاوی تاکسی فیلین را می بلعد که یک انسان را می کشد.

لارو کرم بامبو (پرانه Omphisa fuscidentalis) در لائوس، میانمار، تایلند و یوننان، چین از خمیر بامبوی زنده تغذیه می کند. به نوبه خود، این کاترپیلارها یک غذای لذیذ محلی محسوب می شوند.

چوب

این هم از توده‌های کشت شد و هم از توده‌های وحشی برداشت می‌شود و برخی از بامبوهای بزرگ‌تر به‌ویژه گونه‌هایی در جنس Phyllostachys به عنوان “بامبوهای چوبی” شناخته می‌شوند. بامبو معمولاً به عنوان منبعی برای ساخت و ساز، غذا، صنایع دستی و سایر کالاهای تولیدی برداشت می شود.[42]

کشت بامبو در جنوب، جنوب شرق آسیا و شرق آسیا به هزاران سال پیش باز می گردد. یک عمل در کره جنوبی به عنوان سیستم میراث کشاورزی مهم جهانی تعیین شده است.

بامبوی که برای اهداف ساختمانی استفاده می‌شود باید زمانی برداشت شود که ساقه‌ها به بیشتر استحکام خود می‌رسند و سطح قند شیره شیره به پایین‌ حد خود می‌رسد زیرا محتوای قند زیاد باعث افزایش سهولت و سرعت هجوم آفات می‌شود. برس چوبی بامبو

در مقایسه با درختان جنگلی، گونه های بامبو به سرعت رشد می کنند. مزارع بامبو را می توان به راحتی برای مدت کوتاه تری نسبت به کشت درختان برداشت کرد.

برداشت بامبو

چرخه زندگی کلم از آنجایی که هر گله منفرد یک چرخه زندگی 5 تا 7 ساله را طی می کند به طور ایده آل اجازه داد می شود تا قبل از برداشت ظرفیت کامل به این سطح از بلوغ برسند.

پاک کردن یا نازک شدن ساقه ها، به ویژه ساقه های پوسیده قدیمی به اطمینان از نور و منابع کافی برای رشد جدید کمک می کند.

توده های به خوبی نگهداری شد ممکن است سه تا چهار برابر یک توده وحشی برداشت نشده بهره وری داشته باشند.

مطابق با چرخ زندگی شرح داد شد در بالا بامبو از دو تا سه سال تا پنج تا هفت سال بست برداشت می شود.
چرخه سالانه از آنجایی که تمام رشد بامبوهای جدید در طول فصل مرطوب رخ می دهد، اختلال در توده در این مرحله به طور بالقوه به محصول آتی آسیب می رساند. همچنین در این دوره پر بارندگی، سطح شیره در بالاترین حد خود قرار دارد و سپس نسبت به فصل خشک کاهش می یابد. چید بلافاصله قبل از فصل مرطوب/رشد نیز ممکن است به شاخه های جدید آسیب برساند. از این رو، برداشت چند ماه قبل از شروع فصل مرطوب بهتر است.
چرخه روزانه در طول روز، فتوسنتز در اوج خود است و بالاترین سطوح قند را در شیره تولید می کند و این زمان را به کمترین زمان ایده آل روز برای برداشت تبدیل می کند. بسیاری از پزشکان سنتی بر این باورند که بهترین زمان برای برداشت محصول، سحر یا غروب در یک ماه رو به زوال است.

لیچینگ

لیچینگ حذف شیره پس از برداشت است. در بسیاری از مناطق جهان سطح شیره در بامبوهای برداشت شد از طریق شستشو یا فتوسنتز پس از برداشت کاهش می یابد. مثلا:

بامبوهای برید شد را از زمین بلند می کنند و به مدت یک تا دو هفته به بقیه توده ها تکیه می دهند. تا زمانی که برگ ها زرد شوند تا امکان مصرف کامل قندها توسط گیاه فراهم شود.
روش مشابهی انجام می‌شود اما با قرار داد پایه‌ کولم در آب شیری یا در یک درام بزرگ یا جریان برای شسته شد شیره.
ساقه های برید شد در یک جریان جاری غوطه ور می شوند و به مدت سه تا چهار هفته وزن می کنند.
آب از طریق ساقه‌های تازه بریده شد پمپ می‌شود و شیره آن را خارج می‌کند (این روش اغلب همراه با تزریق نوعی درمان استفاده می‌شود).
در فرآیند آبشویی بامبو به آرامی و به طور یکنواخت در سایه خشک می شود تا از ترک خورد در پوست بیرونی بامبو جلوگیری شود و در نتیجه فرصت هجوم آفات کاهش یابد.

دوام بامبو در ساخت و ساز ارتباط مستقیمی با نحوه نگهداری آن از لحظه کاشت تا برداشت حمل و نقل ذخیره سازی طراح ساخت و نگهداری دارد.

بامبوهایی که در زمان مناسب سال برداشت شد و سپس در معرض تماس با زمین یا باران قرار می گیرند. به همان سرعتی که مواد برداشت نادرست برداشت شد اند تجزیه می شود.

چای بامبو کره ای

شاخساره‌های بیشتر گونه‌ها به صورت خام یا پخت خوراکی هستند و غلاف سخت آن برداشت می‌شود.

پخت تلخ خفیف را از بین می بردشاخه ها در بسیاری از غذاها و آبگوشت های آسیایی استفاده می شوند و در سوپرمارکت ها به شکل های برش خورد مختلف در دو نوع تازه و کنسرو شد موجود می باشند.

ساقه بامبو در حالت تخمیر شد خود یک عنصر مهم در غذاهای سراسر هیمالیا را تشکیل می دهد. مثلاً در آسام هند به آن خوریسا می گویند.

در نپال یک غذای لذیذ که در سراسر مرزهای قومی رایج است شامل شاخه‌های بامبو است که با زردچوبه و روغن تخمیر شد و با سیب‌زمینی در ظرفی پخت می‌شود که معمولاً همراه با برنج استبرس چوبی بامبو

در اندونزی آنها را نازک برش می دهند و سپس با سانتان شیر نارگیل غلیظ و ادویه ها می جوشانند تا غذایی به نام gulai rebung درست شود.

دستور العمل های دیگر با استفاده از شاخه های بامبو عبارتند از سایور لوده سبزیجات مخلوط در شیر نارگیل و لون پیا گاهی اوقات لومپیا نوشت می شود شاخه های بامبو پیچیده شده سرخ شده با سبزیجات.

شاخه برخی از گونه ها حاوی سمومی هستند که قبل از خورد ایمن باید شست یا جوشانده شوند.

ترشی بامبو که به عنوان چاشنی استفاده می شود ممکن است از مغز شاخه های جوان نیز تهیه شود.

شیره ساقه‌های جوانی که در طول فصل بارانی شنود می‌شوند، ممکن است برای تولید اولانزی تخمیر شوند یا به سادگی به یک نوشیدنی تبدیل شوند. از برگ های بامبو به عنوان بسته بندی برای کوفت بخارپز استفاده می شود که معمولاً حاوی برنج چسبناک و سایر مواد مانند زونگزی چینی است.

برس چوبی بامبو

معرفی برس بامبو چوبی

در دست گرفتن راحت، سبک و مفید: برس ساخته شده از چوب بامبو 100٪ طبیعی.

یک جایگزین پایدار و همچنین یک متحد واقعی برای مراقبت روزانه از مو!

دندان ها از چوب ساخت شده اند و مخصوصاً برای موهای بلند یا متوسط ​​مناسب هستند. علاوه بر این، به لطف شکل گرد و صاف خود، میکروسیرکولاسیون خون را تحریک می کنند و ماساژی می دهند که پوست سر را پوسته پوسته یا تحریک نمی کند.

در مقایسه با برس های پلاستیکی که الکتریسیته ساکن تولید می کنند، برس چوب بامبو آنتی الکتریسیته است و بنابراین موها را برق نمی دهد.

می توان آن را هم برای موهای مرطوب و هم برای موهای خشک استفاده کرد و انواع گره ها را از بین می برد و از شکستگی و شکافت انتهای آن جلوگیری می کند.

برای انواع مو حتی برای کوچکترها ایده آل است.

اگر متوجه سوراخ کوچکی در مسواک شدید، به این دلیل نیست که دندانی از دست رفت است. بلکه برای خروج هوا ساخت شد است.

چرا بامبو را برای شانه های خود انتخاب کردیم؟ گیاه بامبو بسیار سریع رشد می کند، بیش از 60 سانتی متر در روز. به آب بسیار کمی نیاز دارد و برای رشد آن از کود استفاده نمی شود.

برس بامبو مستطیلی با کوسن

برای درمان حرفه ای مو، برس مستطیلی بامبو با کوسن یکی از بهترین لوازم جانبی است که می توانیم روی آن حساب کنیم.

این مدل خاص از قلم مو تقریباً به طور کامل از چوب بامبو ساخت شد است. از چوب هم برای دسته و هم برای پین استفاده می شود، در حالی که کوسن از لاستیک نرم است. برس مستطیلی بامبو با کوسن برای استفاده با موهای مرطوب و نه خیس نیز مناسب است، برای موهای با هر طولی به خصوص برای شل کردن گره ها و گره ها و پخش روغن طبیعی در سراسر مو موثر است.

اکسسوری ساخت شد با مواد مرغوب برای درمان انواع مو. برس مستطیلی بامبو با کوسن دارای عملکردهای گره زدایی و لایه برداری است و همچنین گردش خون را تحریک می کند تا موها را سالم و درخشان کند.

استفاده از چوب در ساخت برس ها نه تنها یک عامل صرفا زیبایی شناخت است.

بلکه به عنوان یک ماده طبیعی دارای خواصی است که تکرار آن با پلاستیک غیرممکن است. به خصوص بامبو به دلایل بسیار ملموس چوب ایده آلی است:

مقاومت چوب بامبو

مقاومت بسیار خوبی در برابر رطوبت دارد که آن را برای محیطی مانند حمام که بخارات تولید شد توسط وان و دوش معمولاً در آن جمع می شود ایده آل می کند.
این چوب به طور طبیعی ضد باکتری و ضد قارچ است.

یک ویژگی ضروری برای درمان مو، به ویژه زمانی که شکننده یا از نظر ساختاری ضعیف است.
بامبو قوی و سبک است، اما کاملاً قابل بازیافت است. درخت بامبو خیلی سریع رشد می کند و بنابراین انتخاب مناسبی برای حفاظت از محیط زیست است.
با این حال، کیفیت لوازم جانبی تنها به خواص مواد مرتبط نیست.

برس مستطیل شکل بامبو با کوسن عملی موثر و ظریف بر روی موها انجام می دهد و نتایج حرفه ای را برای انواع مو تضمین می کند.

برس پهن

چرا بی دلیل به موهای خود استرس وارد می کنید؟ چند حرکت یک برس بزرگ برای موهای سالم و مرتب کافی است.

برس بالشتکی پهن به لطف شکل موهای سر به آرامی پوست سر را با یک نقطه میکرو در انتهای آن ماساژ می دهد و به از بین برد شوره سر باقی مانده در مو کمک می کند.

روغن های طبیعی را در مو پخش می کند تا موهای براق و سالم به نظر برسد.

کلیشه های زیادی در مورد استفاده از قلم مو وجود دارد که باید از بین برود. رایج ترین آن صد ضربه بدنام در روز است که برای موهای سالم و درخشان ضروری است. در حقیقت، اگرچه برس زد روزانه موها مطمئناً یک عمل مفید است، اما اصرار طولانی مدت لازم نیست و در واقع، در برخی موارد حتی نتیجه معکوس دارد. به عنوان مثال، اگر مشکلات موهای شکننده داشته باشیم، استفاده بیش از حد از برس می تواند به ریشه و ساختار مو آسیب برساند. به همین دلیل است که در این موارد برس پهن با کوسن مناسب است.

لوازم جانبی دارای ویژگی های زیر است:

به لطف شکل آن می تواند رشته بزرگ را اداره کند.
چند ضربه کافی است و بنابراین از فشار داد موها خودداری کنید.
برای کسانی که موهای بلند و نازک دارند ایده آل است.
علاوه بر ارائه مراقبت های لازم از مو، اندازه سخاوتمندانه برس کوسن بزرگ به شما امکان می دهد در زمان کمتری به نتایج عالی برسید.

این نوع خاص از برس دارای موهای نایلونی خاصی است که با یک نقطه میکرو در انتهای آن ختم می شود.

در حین برس زد مو، کره کوچک با پوست سر تماس پیدا می کند و بنابراین عملکرد دوگانه ای را انجام می دهد: یک ماساژ ظریف که گردش خون را بهبود می بخشد موها را تقویت می کند و بقایای شوره سر را از بین می برد.

موها و همچنین ساختار برس بزرگ با بالشتک از مواد پلاستیکی ساخت شده اند و بنابراین برای استفاده در ترکیب با سشوار مناسب نیستند.

شانه چوبی بامبو دندان پهن

شانه بامبو با دندانه پهن مواد با کیفیت بالا را با تطبیق پذیری استفاده در انواع موها و با توجه به محیط زیست ترکیب می کند.

برس چوبی بامبو
برس چوبی بامبو

یک شانه سازگار با محیط زیست که با نهایت دقت از ساقه های 100% طبیعی بامبو، بدون پلاستیک و کاملاً زیست تخریب پذیر ساخت شده است.

ضد الکتریسیته ساکن، ضد باکتری، فوق العاده سبک، دارای روکشی صاف و ملایم بر روی پوست، دارای دندان های گرد برای ماساژ تحریک کننده پوست سر است.

استفاده از شانه بامبو با دندانه پهن مزایای زیادی در مراقبت از موهای ما دارد.

در واقع هم فاصله بین دندان ها و هم ماده طبیعی که از آن ساخت شد است نقش اساسی در به دست آورد بهترین نتیجه و کمک به سلامت مو دارد.

بامبو یک ماده طبیعی آنتی باکتریال و ضد الکتریسیته ساکن است بنابراین با استفاده از آن بهداشت بیشتری روی پوست خواهیم داشت و از تجمع الکتریسیته ساکن در موها جلوگیری می کنیم.


دندان‌ پهن روی پوست سر بسیار ظریف هستند و همچنین می‌توان از آن‌ها فقط برای انجام یک ماساژ تقویت‌کنند و مفید روی پوست سر برای تحریک گردش خون استفاده کرد.
از آنجایی که ظریف و ضد باکتری است می‌توان آن را در صورت وجود مشکلات مهم پوست مانند التهاب آکنه ساییدگی بدون خطر تحریکات عمده استفاده کرد.


شانه بامبو با دندانه پهن را می توان به صورت بی تفاوت روی انواع موها چه بلند و ضخیم برای نظم داد سریع چه موج دار یا مجعد برای احیای امواج و عدم تضاد با چین های طبیعی استفاده کرد.

لوازم جانبی مو

شانه ها شاید ابتدایی ترین لوازم جانبی برای مراقبت از مو باشند اما این بدان معنا نیست که باید آنها را به عنوان اشیاء بی اهمیت در نظر بگیریم.

شکل آنها، مواد مورد استفاده برای ساخت آنها و مهمتر از همه، فاصله بین دندان ها به طور قابل توجهی در ساخت هر شانه یک شی خاص برای یک کار خاص کمک می کند.

شانه بامبو با دندانه پهن یک لوازم جانبی با کیفیت بالا و همه کاره است که می تواند چندین کار را انجام دهد و برای موارد زیر عالی است:

هم روی موهای خشک و هم در صورت خیس بود می توان از آن استفاده کرد تا گره ها را باز کند و گره ها را باز کند بدون اینکه خطر شکست آن در اثر اصطکاک زیاد باشد.
وقتی نوبت به پخش یکنواخت یک کرم، نرم کننده یا سایر محصولات روی موها می شود که نیاز به باقی ماندن آن دارند، ضروری می شود.
ثابت می‌کند که یک متحد ارزشمند برای کاهش نوک‌های شکاف شد یا برای مقابله با آسیب‌دیدگی مو در انتهای آن است. به خصوص اگر مو مجعد یا موج دار باشد.
در حال حاضر از این ویژگی ها به راحتی می توان فهمید که چگونه شانه ها همه یکسان نیستند و بنابراین لازم است که مناسب ترین شانه برای نوع موی ما استفاده شود.

برس مو

برس ها نیز مانند تمام لوازم جانبی مراقبت از مو، باید به طور مرتب تمیز شوند تا از تجمع گرد و غبار و بقایای آن جلوگیری شود که در درازمدت می تواند بر سلامت مو و کیفیت برس تأثیر بگذارد. در مورد برس بامبو دندان پهن، چوب طبیعی که با آن ساخت شده است نیاز به توجه بیشتری دارد.

قبل از شروع شستشو، موهای شکست و باقیمانده‌های آن باید با استفاده از یک شانه خوب یا به سادگی با انگشتان خود از برس جدا شوند.
ما برس را در محلول آب گرم با افزودن یک شوینده غیر تهاجمی مانند یک شامپوی خنثی فرو می کنیم. بهتر است از بی کربنات، سرکه و عوامل تهاجمی اجتناب کنید.
برای جلوگیری از خیساندن بیش از حد چوب، می‌توانیم با استفاده از سشوار روی دمای نه چندان بالا، سرعت خشک شدن را افزایش دهیم. سپس می گذاریم در هوا خشک شود.
با رعایت این نکات ساده، خطر آسیب رساند به برس یا تغییر شکل مواد آن را نخواهیم داشت. در عوض، این اکسسوری ماندگاری بیشتری خواهد داشت و هر بار که از آن استفاده می کنیم می تواند به طور موثر از موهای ما مراقبت کند.

قبل از پرداخت به ویژگی های این لوازم جانبی گرانبها، بیایید به دقت به مواد تشکیل دهنده آن نگاه کنیم. این 100% بامبو، یکی از پایدارترین منابع روی زمین است. در واقع، بامبو می‌تواند در خاک‌های ضعیف یا آسیب‌دیده نیز رشد کند و به لطف چرخه رشد سریع آن، می‌توان آن را بدون هیچ گونه تأثیر زیست‌محیطی برداشت کرد. استفاده از شانه بامبو با دندانه پهن، علاوه بر سودمندی برای موهای ما، به جلوگیری از ضایعات و تبدیل سیاره ما به مکان بهتری برای زندگی کمک می کند.

برس کوچک

برس مواد با کیفیت بالا را با قابلیت حمل ابعاد کوچک ترکیب می کند تا حداکثر عملکرد را در هر شرایطی ارائه دهد.

بامبو یکی از بهترین موادی است که برای ساخت برس مو استفاده می شود و بنابراین طبیعی است که حداقل یک اکسسوری از این نوع جزء کیت زیبایی ما باشد. مشکل این است که مانند بسیاری از لوازم جانبی دیگر، استفاده از آنها زمانی که از خانه دور هستیم دشوار می شود. به دلیل اندازه کوچکش مشکل قابل حمل بودن را حل می کند و به ما این امکان را می دهد که در هر زمانی از روز از موهای خود به بهترین شکل ممکن مراقبت کنیم.

توصیه کارشناسان

تصادفی نیست که کارشناسان استفاده از برس های چوبی را برای موهایمان توصیه می کنند. مواد طبیعی در واقع بهترین انتخاب برای جلوگیری از هر نوع ناراحتی برای پوست در طول استفاده روزانه است. اگر هنوز صاحب یک نیستید. دلایل خوبی برای خرید آن وجود دارد.

این الکترواستاتیک است و بنابراین می‌توانیم با الکتریسیته‌ای که در مو ایجاد می‌شود خداحافظی کنیم و نظم و ترتیب آن‌ها را سخت می‌کند.
به لطف دندان های چوبی که پوست را تحریک نمی کند و خطر شکست مو در هنگام برس زد را کاهش می دهد، روی پوست سر بسیار ظریف تر است.
بافت متخلخل چوب برای جذب سبوم اضافی و هر اثری از باقی مانده از ریشه مو ایده آل است و باعث اکسیژن رسانی و تمیز نگه داشتن آن برای مدت طولانی تری می شود.
علاوه بر این، استفاده از برس مستطیلی گره‌ها را بدون نیاز به اعمال نیروی زیاد برای بازکردن گره‌ها باز می‌کند و امکان توزیع بهتر روغن‌های طبیعی را در کل سطح مو فراهم می‌کند.

در روز چندبار باید به مو ها برس کشید؟

مکاتب مختلفی در مورد تعداد دفعاتی که موهای شما باید در روز برس بزنید وجود دارد. در اصل بهترین لحظات برای انجام این کار موارد زیر است:

به محض بیدار شد یا بعد از دوش گرفتن آنها را باز کنید و شل کنید.
قبل از بیرون رفتن آنها را احیا کنید و استایل مناسب و حجم بیشتری به آنها بدهید.
درست قبل از رفتن به رختخواب برای بهبود اکسیژن رسانی و تمیز کردن آنها از باقی مانده ها.
البته اینها شرایط بهینه هستند، اما همیشه نمی توان برای رعایت آنها در یک روز کاری شلوغ وقت گذاشت.

پس در اینجا این است که می تواند ثابت کند که یک راه حل موثر است و ما را به هر کجا که می رویم همراهی می کند و جایی در یک کیف پیدا می کند.

به طور خلاصه، اگر واقعاً مجبوریم موهای خود را سریع برس بزنیم، حداقل می توانیم این کار را به روش صحیح و با یک برس با کیفیت بالا انجام دهیم.

مسواک بامبو

این مسواک بامبو هم زیبایی، هم زیست محیطی و هم کاربردی است. دسته بامبو آن، ماده ای سبک و جامد که کاملاً زیست تخریب پذیر است، امکان جابجایی آسان را فراهم می کند. موهای نایلونی نرم و سر کشیده آن مسواک زد ملایم و دلپذیری را برای کل خانواده فراهم می کند.

این مسواک بامبو که برای بهداشت دهان و دندان ضروری است، لوازم جانبی سازگار با محیط زیست است.

برس مو بامبو قابل تنظیم

برس موی بسیار زیبا از بامبوی طبیعی که از ده‌ها موی بامبو با خاصیت ماساژ داد گره‌گشایی و ضد الکتریسیته ساکن تشکیل شده است.
این برس بسیار بزرگ به شما این امکان را می دهد که زمان برس زد را به خصوص روی موهای بلند کاهش دهید.

ابعاد:

  • طول: 24.3 سانتی متر
    – عرض: 8 سانتی متر
    – عرض دسته: 2.5 سانتی متر

انواع برس مو بامبو

این برس موی بامبوی قابل تنظیم به لطف دسته آن که چسبندگی خوبی را تضمین می کند بسیار مفید است.

با وجود اندازه اش، بسیار سبک است. این مزیت بامبو است که هم سبک و هم مقاوم است.

پین های چوبی آن برس زد کامل را تضمین می کند و دو اثر مکمل خواهد داشت
– پوست سر را ماساژ دهید

  • الکتریسیته ساکن را از روی موها حذف کنید

برس موی با کیفیت

آیا می دانستید که بامبوها جزو گیاهان پر رشد محسوب می شوند؟

در واقع، نه تنها آنها خیلی سریع رشد می کنند، بلکه بسیار مقاوم هستند، چه در برابر خشکسالی، رطوبت، یا هر نوع آب و هوای بد. بامبو یک گیاه زیست محیطی است که در حال حاضر برای ساخت لوازم جانبی کاربردی و کاربردی، برای سبک کرد زندگی روزمره ما از تمام زباله های پلاستیکی ممکن یا حتی محصولات شیمیایی استفاده می شود.

در میان محبوب ترین ها، بدون معطلی برس موی بامبو قابل تنظیم را کشف کنید.

یک متحد ضروری روزمره و به ویژه برای حمام همچنین یک لوازم جانبی زیست محیطی و مسئولیت پذیر است .

بهترین جایگزین برای جایگزینی برس های معمولی است که کیفیت پایین و غیرقابل اعتمادی دارند و علاوه بر آن منبع زباله های آلوده کننده طبیعت هستند. محیط زیست و برای سیاره

برس چوبی 100 درصد بامبو

این برس مو که تماماً از بامبو ساخت شده است، مطمئناً یک لوازم جانبی اصیل طبیعی و سازگار با محیط زیست است.

این 100٪ از بامبو ساخت شده است. چه دسته ظریف آن باشد و چه پین ​​های برس زد. علاوه بر این، برس با سبکی بی نظیر و استحکام بی نظیر خود متمایز می شود. یک اکسسوری ضروری برای خانه و حمام، همچنین از هر نظر کاربردی و موثر است.

برس مو بامبو با طراح شیک و ارگونومیک با دسته ای بسیار قابل کنترل طراحی شده است که نگه داشت آن را بسیار آسان می کند.

با سر برس نسبتاً پهن، برای موهای پرپشت نیز بسیار ایده آل است. گره زدایی صاف، بدون دردسر و بدون درد خواهد بود. دیگر نیازی به مسواک زد خسته کننده و خسته کننده نیست، این برس فوق مدرن بهترین متحد شما برای هر موقعیتی خواهد بود.

جمع و جور و آسان برای نگهداری، برس موی بامبو برای همراه داشتن در هر مکانی، در حال حرکت، در حال حرکت و یا حتی حمل کردن در کیف خود هر روز عالی است. یک اکسسوری بسیار نرم و راحت، این برس زیبای بامبو به تمام نیازهای شما پاسخ می دهد و برای کل خانواده مناسب است.

برس موی مستطیلی بامبو

دسته از چوب راش با گواهی FSC از آلمان ساخته شده است و موهای آن از بامبو پایدار با بالشتک لاستیکی کاملا طبیعی ساخت شده است.

از گذاشت برس در آب خودداری کنید

جایگزین برس های پلاستیکی مو

کاملا قابل کمپوست شدن

اکثر برس های مو از مواد مصنوعی ساخت شده اند و هزاران سال طول می کشد تا خراب شوند.

از گذاشت برس در آب خودداری کنید.

جایگزین برس های پلاستیکی کاملاً کمپوست پذیر اکثر برس های مو از مواد مصنوعی ساخت شده اند و هزاران سال طول می کشد تا تجزیه شوند.

در باره
AVB
رفاه در دسترس همه با استفاده از محصولات سازگار با محیط زیست!

برس خشک

برس خشک از چوب راش و موهای سیزال طبیعی. مزیت اصلی براشینگ بدن بیش از هر چیز کمک به پوست از بین برد سلول های مرده انباشت شده روی سطح است. عمل لایه برداری برس به پوست اجازه می دهد تا آزادانه تر نفس بکشد. همچنین به لطف اصطکاک مکرر برس نرم روی پوست، خون به داخل درم جریان می یابد که به تغذیه و اکسیژن رسانی بهتر بافت ها کمک می کند. مسواک زد همچنین سموم را تخلیه می کند که تا حدی توسط گردش خون لنفاوی و همچنین توسط خود پوست از طریق منافذ باز شد از بین می رود.

مسواک زد لنفاوی یک پاکسازی عمیق واقعی است. برای کمک به گردش لنفاوی، حرکات باید همیشه به سمت بالا در جهت تخلیه به سمت غدد لنفاوی انجام شود که اصلی ترین آنها در کشاله ران، زیر بغل و در سطح گردن قرار دارند.

برس ناخن

موهای سفت و طبیعی به شما کمک می کند تا ناخن هایتان را به همان اندازه که نیاز دارید تمیز کنید! ساخت شده از چوب راش دارای گواهی FSC آلمان و الیاف سیزال طبیعی.

مطمئن شوید که موهای برس خود را پایین نگه دارید.

بیشتر برس های ناخن از دسته و موهای پلاستیکی ساخت شده اند.

جایگزین برس های پلاستیکی ناخن

قابل کمپوست قیمت عمده برس چوبی کراتین

برس بطری بامبو

پوست خود را لایه برداری کنید و آخرین ذره صابون را با این محافظ صابون قابل کمپوست ذخیره کنید.

دسته از بامبوی پایدار ساخت شده است و این برس دارای موهای زبر و گیاهی است. این برس برای قرار گرفت در فنجان های قهوه لیوان های شراب شیشه ها و بطری ها عالی است.

برس خود را آویزان کنید یا آن را در یک شیشه با موهای پایین نگه دارید تا از جمع شدن آب روی دسته جلوگیری کنید.

برس مو بامبو – موهای نرم

دسته از بامبو ساخت شده است و پرزها همگی از موهای طبیعی گراز هستند. این یک برس عالی برای استفاده در پوست سرهای حساس است زیرا موهای آن نرم تر است.

انواع برس مو طبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *