فروشگاه آنلاین

قیمت ریش تراش فیلیپس

قیمت ریش تراش فیلیپس کرج

قیمت ریش تراش فیلیپس

نمایندگی فروش ریش تراش فیلیپس

نمایندگی ریش تراش فیلیپس

در این فروشگاه همه محصولات فیلیپس به صورت اصل و اورجینال برای خرید مشتریان موجود میباشد.

ریش تراش های فیلیس در مدل های متفاوت و همچنین ریش تراش های حرفه ای فیلیپس سری 9000 موجود میباشد.

این ریش تراش ها همگی ضدآب میباشند و میتوان از این محصولات با کف و فوم مخصوص استفاده کرد تا اصلاح راحتی داشته باشید.

محصولات فیلیپس یکی از بهترین و پرفروش ترین ریش تراش های موجود در دنیا میباشد.

این محصولات دارای تنوع بسیار زیادی برای هر سلیقه ای میباشد. قیمت ریش تراش فیلیپس

مشتریان میتوانند با توجه به سلیقه شخصی خود و همچنین مقدار هزینه ای که برای خرید یک ریش تراش کنار گذاشته اند خرید خود را انجام دهند .

نمایندگی سشوار پرومکس

ریش تراش فیلیپس نورلکو 9000 ریش تراش برقی قابل شارژ مرطوب SP9820/87

نزدیکترین اصلاح برقی جهان را با راحتی پوست بی خطر تجربه کنید. سری 9000 پرستیژ فیلیپس نورلکو به آرامی روی پوست شما می‌چرخد در حالی که هر مو را با تعداد دفعات کمتری به‌طور استثنایی نزدیک می‌کند و باعث ایجاد تفاوتی می‌شود که می‌توانید احساس کنید.
تیغه‌های دقیق نانوتک با هزاران ذره نانو تقویت شده‌اند که موها را با بالاترین دقت کوتاه می‌کنند و یک اصلاح بسیار نزدیک در سطح پوست ارائه می‌کنند.
سرهای اصلاح با حلقه های SkinComfort احاطه شده اند که دارای یک پوشش محافظ ویژه هستند تا ریش تراش به نرمی روی پوست شما سر بخورد.
حتی یک ریش متراکم را بدون زحمت بتراشید. سنسور BeardAdapt تراکم مو را 15 بار در ثانیه بررسی می کند و به طور خودکار ریش تراش را با موهای شما تطبیق می دهد.
باتری لیتیوم یون قابل شارژ، قدرت یک ماشین اصلاح سیمی را بدون دردسر سیم ارائه می دهد. 60 دقیقه زمان اصلاح، با نمایشگر عددی LED درجه یک
شامل: ریش تراش برقی، ماشین اصلاح دقیق، کیف مسافرتی درجه یک و سیم برق. قیمت ریش تراش فیلیپس

ریش تراش

قیمت ریش تراش فیلیپس

توضیحات ریش تراش

توضیحات محصول
با Philips Norelco S9000 Prestige نزدیکترین اصلاح الکتریکی و راحتی پوست را تجربه کنید. تیغه های دقیق نانوتک با ذرات نانو تقویت می شوند و دارای لبه های تیز فوق العاده قوی و ماندگار هستند تا موها را با بالاترین دقت برای نزدیک ترین نتایج کوتاه کنند.

سیستم راحتی پوست عالی ما به شما این امکان را می‌دهد که حتی با ریش‌های بلندتر (حداکثر 7 روز) بدون زحمت یک اصلاح بسیار کارآمد داشته باشید. دهانه‌های پهن‌تر و گردتر آن در هر پاس موهای بیشتری را جذب می‌کند و در نتیجه تفاوتی ایجاد می‌کند که می‌توانید احساس کنید. سنسور BeardAdapt تراکم مو را 15 بار در ثانیه بررسی می کند و به طور خودکار ریش تراش را با موهای شما تطبیق می دهد. بین 3 حالت برای سفارشی کرد.

اصلاح خود انتخاب کنید:

1) حساس – برای اصلاح ملایم و کامل. 2) معمولی – برای اصلاح کامل و روزمره. 3) سریع – برای اصلاح سریع که در وقت شما صرفه جویی می کند. یک اصلاح خشک راحت یا یک اصلاح مرطوب با طراوت تر با ژل یا فوم – حتی در حمام. با صاف کننده دقیق کلیک بر روی پوست، ظاهر خود را به پایان برسانید.

برای حفظ سبیل و کوتاه کردن ساقه های پهلو ایده آل است. کیف مسافرتی درجه یک از ماشین اصلاح و همچنین لوازم جانبی آن محافظت می کند. طراحی متفکرانه آن با ظرافت همیشگی ماشین اصلاح مطابقت دارد. به لطف باتری لیتیوم یون قدرتمند و بادوام، با هر بار شارژ، اصلاح بیشتری انجام دهید. با یک ساعت شارژ حداکثر 60 دقیقه زمان اصلاح خواهید داشت – یعنی حدود 21 اصلاح. این ماشین اصلاح فقط در حالت بی سیم کار می کند. برای بهترین عملکرد اصلاح، سرهای اصلاح خود را هر 12 ماه یکبار تعویض کنید. از سرهای جایگزین SH98/82 یا SH91/52 استفاده کنید که جداگانه فروخته می شوند.ریش تراش فیلیپس 890

ریش تراش فیلیپس نورلکو 9300 با ریش تراش برقی مرطوب/خشک S9311/87

فیلیپس Norelco Shaver 9300 که برای اصلاح نزدیک طراحی شده است، همیشه نزدیکی فوق‌العاده‌ای را در یک پاس ارائه می‌کند، حتی در ریش‌های 3 روزه.
هر سر اصلاح به طور مستقل در 8 جهت حرکت می کند تا هر انحنای صورت شما را دنبال کند. این کانتورینگ عالی کمک می کند تا 20٪ موهای بیشتری را جذب کنید در حالی که سیستم اصلاح تا 30٪ نزدیک تر می شود.
تنظیم سرعتی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نوع پوست و موی شما مطابقت دارد: آهسته (برای اصلاح بیشتر پوست)، متوسط (برای اصلاح کامل) و سریع (برای اصلاح با قدرت بالا).
باتری لیتیوم یون قابل شارژ، قدرت یک ماشین اصلاح سیمی را بدون دردسر سیم ارائه می دهد. 50 دقیقه زمان اصلاح، با رابط کاربری LED پیشرفته که وضعیت باتری را نمایش می دهد.
محلول SmartClean حاوی: کمتر از 5٪ سورفکتانت آنیونی، 2-فنوکسیل اتانول، اتیل هگزیل گلیسیرین، عطر است.

ماشین اصلاح فیلیپس نورلکو 9300

Philips Norelco Shaver 9300 پیشرفته ترین ماشین اصلاح ما است. با فناوری منحصر به فرد Contour Detect، هر سر اصلاح به طور مستقل در 8 جهت حرکت می کند تا هر انحنای صورت شما را دنبال کند. این کانتورینگ بهبود یافت به کوتاه کردن 20 درصد موهای بیشتر در یک بار کمک می کند. تیغه های دقیق V-Track جدید طراحی شد موها را در موقعیت بهینه برش جمع می کند و در نتیجه اصلاح راحت تری را به همراه دارد که 30 درصد نزدیک تر است.

برنده جایزه طراحی iF 2015
فیلیپس ریش تراش سری 9000 نه تنها پیشرفته ترین اصلاح ما است، بلکه طراحی براق جایزه طراحی iF 2015 را دریافت کرد. نشان دهنده طراحی عالی و دستاوردهای برجسته طراحی، مهر کیفیت iF Design Award در سراسر جهان از جمله خودروسازی شناخته شد است.

فناوری تشخیص کانتور

با فناوری منحصر به فرد Contour Detect، هر سر اصلاح به طور مستقل در 8 جهت حرکت می کند تا هر انحنای صورت شما را دنبال کند. این کانتورینگ بهبود یافته به کوتاه کرد 20 درصد موهای بیشتر در یک بار کمک می کند. قیمت ریش تراش فیلیپس

تیغه های دقیق V-Track جدید طراحی شد موها را در موقعیت بهینه برش جمع می کند و در نتیجه اصلاح راحت تری را به همراه دارد که 30 درصد نزدیک تر است. تیغه ها نیز خود تیز می شوند تا از تراشید ممتاز روز به روز اطمینان حاصل شود. نمایندگی سشوار اکسیژن

برای اصلاح شخصی تر، ریش تراش 9300 3 تنظیمات راحتی را ارائه می دهد تا بتوانید سرعتی را که به بهترین وجه متناسب با نوع پوست و موی خود است انتخاب کنید. آهسته: برای اصلاح دوستدار پوست، متوسط: برای اصلاح کامل استاندارد و سریع: برای اصلاح با قدرت بالا.

با لمس یک دکمه، سیستم SmartClean ریش تراش شما را هر روز جدید نگه می دارد. با فرمول بدون الکل و سازگار با پوست، سیستم SmartClean موها، کف و ژل را از طریق یک سیستم فیلتراسیون دوگانه منحصر به فرد تمیز می کند. این سیستم همچنین تیغه های ماشین اصلاح را روغن کاری می کند تا اصطکاک را کاهش دهد و تیغه های شما را در بهترین حالت نگه دارد. پس از هر چرخه سیستم SmartClean نیز کاملا خشک می شود و ماشین اصلاح را شارژ می کند تا همیشه آماده کار باشد.

توضیحات بیشتر

نمایشگر ال ای دی
یک صفحه نمایش LED پیشرفته با نمایش سطح باتری، نشانگر تمیز کردن، نشانگر پایین بودن باتری، نشانگر سر تعویض و نشانگر قفل سفر، عملکرد ریش تراش خود را کنترل می کند.

فناوری آکواتک
با فناوری AquaTec، Shaver 9300 همچنین به شما امکان می دهد از یک اصلاح خشک راحت، یا یک اصلاح مرطوب با طراوت (در خارج از حمام) با ژل یا فوم اصلاح لذت ببرید. قیمت ریش تراش فیلیپس

قدرت لیتیوم یون
باتری لیتیوم یون قدرتمند آن پس از یک ساعت شارژ 50 دقیقه اصلاح را ارائه می دهد و شارژ سریع 5 دقیقه ای انرژی کافی برای یک اصلاح کامل را تامین می کند.

کیس لوکس
کیف ممتاز ریش تراش دارای طراحی شیک است تا فضای کمتری را در کیف شما اشغال کند و محفظه تهویه داخلی آن حتی زمانی که در حال حرکت هستید، ریش تراش را خشک می کند.

ریش تراش برقی پرستیژ فیلیپس نورلکو 9000 SP9820/88

تیغه‌های دقیق نانوتک با هزاران ذره نانو تقویت شده‌اند که موها را با بالاترین دقت کوتاه می‌کنند و یک اصلاح بسیار نزدیک در سطح پوست ارائه می‌کنند.
سرهای اصلاح با حلقه های SkinComfort احاطه شده اند که دارای یک پوشش محافظ ویژه هستند تا ریش تراش به نرمی روی پوست شما سر بخورد.
حتی یک ریش متراکم را بدون زحمت بتراشید. سنسور BeardAdapt تراکم مو را 15 بار در ثانیه بررسی می کند و به طور خودکار ریش تراش را با موهای شما تطبیق می دهد.
یک اصلاح بسیار نزدیک و صاف داشته باشید. سرهای ContourDetect در 8 جهت حرکت می کنند تا تمام خطوط صورت شما را دنبال کنند، حتی موها را در مناطقی که دسترسی به آن سخت است مانند گردن و خط فک.
با صاف کننده دقیق SmartClick ظاهر خود را به پایان برسانید. برای حفظ سبیل و کوتاه کردن ساقه های پهلو ایده آل است. همچنین شامل یک برس پاک کننده پوست برای تمیز کردن پوست قبل از اصلاح است.

کیف مسافرتی درجه یک از ماشین اصلاح و همچنین لوازم جانبی آن محافظت می کند. طراحی متفکرانه آن با ظرافت همیشگی ماشین اصلاح مطابقت دارد. .

SmartClick

با استفاده از سیستم ضمیمه SmartClick به راحتی ریش تراش خود را به حالت دهنده ریش، اصلاح کننده دقیق یا برس پاک کننده تبدیل کنید. فقط روی پیوست مورد نظر خود روی دسته کلیک کنید تا ظاهر خود را کامل کنید.

ابعاد محصول : 10.04 x 6.3 x 4.17 اینچ; 1.61 پوند
شماره مدل: SP9820/88
باتری ها: 1 عدد باتری لیتیوم یونی مورد نیاز است. (مشمول)
UPC : 075020080851
سازنده: Norelco
ASIN : B07GZ3RCKR
رتبه پرفروش: #514,924 در زیبایی و مراقبت شخصی (به 100 برتر در زیبایی و مراقبت شخصی مراجعه کنید) قیمت ریش تراش فیلیپس

ریش تراش 790 فیلیپس

هنگام استفاده از یک وسیله برقی، همیشه باید اقدامات احتیاطی اولیه را رعایت کنید
رعایت شود، از جمله موارد زیر:
قبل از استفاده از این دستگاه تمام دستورالعمل ها را بخوانید.

برای کاهش خطر برق گرفتگی:

 1. به ریش تراش سیمی که در آب افتاده است دست نزنید.
  فورا برق را جدا کنید.
 2. دوشاخه برق برای غوطه وری یا استفاده در حمام نیست.
 3. از سیم اتصال با این دستگاه استفاده نکنید.
 4. همیشه این ماشین اصلاح را فوراً از پریز برق جدا کنید
  پس از شارژ، به جز زمانی که ماشین اصلاح (دوباره) شارژ می شود.
 5. سیم برق را از ماشین اصلاح جدا کرده و قبل از آن جدا کنید
  تمیز کردن.
 6. باتری های استفاده شده در این دستگاه ممکن است آتش یا مواد شیمیایی ایجاد کنند
  خطر سوختگی در صورت بدرفتاری جدا نکنید، بالا را گرم کنید
  100 درجه سانتیگراد (212 درجه فارنهایت) یا سوزاندن.
  هشدار
  برای کاهش خطر سوختگی، آتش سوزی، برق گرفتگی یا جراحت
  به اشخاص:
 7. نظارت دقیق زمانی ضروری است که این ریش تراش توسط، روی،
  یا نزدیک کودکان یا معلولان.
 8. همانطور که توضیح داده شد، از این ماشین اصلاح برای مصارف خانگی مورد نظر خود استفاده کنید
  در این راهنما از ضمیمه هایی استفاده نکنید که توصیه نمی شود
  شرکت فیلیپس الکترونیک آمریکای شمالی
 9. اگر سیم ریش تراش آسیب دیده یا شارژ دارد، هرگز از آن استفاده نکنید
  دوشاخه، اگر به درستی کار نمی کند، اگر افتاده است
  یا آسیب دیده، یا در حین اتصال به برق در آب افتاده است

روش استفاده از ماشین اصلاح

برای لذت بردن از نزدیک ترین و راحت ترین اصلاح فیلیپس نورلکو جدید خود
ریش تراش مردانه، ریش تراش باید منحصراً به مدت 3 هفته استفاده شود. این به شما اجازه می دهد
مو و پوست زمان کافی برای سازگاری با سیستم اصلاح فیلیپس نورلکو دارد. اگر، پس از
در آن بازه زمانی، شما به طور کامل از مردان فیلیپس نورلکو خود راضی نیستید
ریش تراش، محصول را به همراه رسید فروش دارای تاریخ پس بفرستید و ما وجه را پس خواهیم داد
شما قیمت خرید کامل ماشین اصلاح باید با پیش پرداخت توسط بیمه گذار ارسال شود
پست، بیمه پیش پرداخت شده، دارای اصل رسید فروش با قید قیمت خرید، تاریخ خرید و بازگشت ضمانت برگشت وجه
فرم مجوز ضمیمه شده است ما نمی توانیم در قبال نامه های گم شده مسئول باشیم.

صفحه نمایش ریش تراش

صفحه نمایش اطلاعات زیر را ارائه می دهد:
نشانگر شارژ
ج – هنگامی که ماشین اصلاح در حال شارژ است، چراغ شارژ
سبز چشمک می زند
نشانگر شارژ کامل
ج – هنگامی که باتری به طور کامل شارژ می شود، شارژ می شود
چراغ به طور مداوم سبز می شود. بعد از
تقریباً 30 دقیقه چراغ شارژ روشن می شود
خاموش برای صرفه جویی در انرژی
نشانگر کم بودن باتری
ج – هنگامی که باتری تقریباً خالی است (5 یا کمتر
چند دقیقه باقی مانده است)، چراغ شارژ چشمک می زند
نارنجی. وقتی ریش تراش را خاموش می کنید
چراغ شارژ برای چند نفر همچنان به رنگ نارنجی چشمک می زند
ثانیه
C w نشانگر تعویض سر ماشین اصلاح
-یک بار در سال، بسته به رفتار اصلاح شما،
نماد تعویض سر ریش تراش روشن می شود
نارنجی به طور مداوم، به عنوان یادآوری برای جایگزینی
سرهای اصلاح

شارژ دستگاه

شارژ یا شارژ مجدد در دماها
زیر 40 درجه فارنهایت / 4،5 درجه سانتیگراد یا بالاتر از 95 درجه فارنهایت / 35 درجه سانتیگراد
بر طول عمر باتری ها تأثیر منفی می گذارد.
اگر ماشین ریش تراش دستخوش تغییر اساسی شود
در دما، فشار یا رطوبت، اجازه دهید
قبل از استفاده به مدت 30 دقیقه سازگاری کنید.
شارژ یا شارژ مجدد به 8 ساعت نیاز دارد.
ریش تراش با شارژ کامل دارای اصلاح شارژی است
زمان تا 45 دقیقه
هنگام شارژ ریش تراش برای اولین بار یا
پس از یک دوره طولانی عدم استفاده، شارژ تا
چراغ شارژ به طور مداوم سبز روشن می شود

زمان عادت پوست صورت به ریش تراش

21 روز آزمایش و فرآیند تبدیل. این یک واقعیت است
که پوست و ریش شما برای تطبیق با آن به زمان نیاز دارد
یک سیستم اصلاح جدید
از ریش تراش جدید خود منحصراً به مدت 3 هفته استفاده کنید
تا به طور کامل از نزدیکی فیلیپس نورلکو لذت ببرید
تراشیدن
در ابتدا ممکن است به اندازه خود به اصلاح نزدیک نشوید
انتظار داشته باشید، یا حتی ممکن است صورت شما کمی تبدیل شود
تحریک شده این طبیعی است از ریش شما و
پوست برای تنظیم نیاز به زمان دارد. سرمایه گذاری 3 هفته و
به زودی شادی کامل جدید خود را تجربه خواهید کرد
ماشین اصلاح
به آن بچسبید! اگر روش های اصلاح را جایگزین می کنید
در طول دوره تعدیل، ممکن است آن را ایجاد کند
سازگاری با فیلیپس نورلکو دشوارتر است
سیستم اصلاح
اگر بعد از ۲۱ روز هنوز قانع نشدید،
فیلیپس نورلکو تمام وجه را به شما بازپرداخت خواهد کرد
قیمت خرید تا زمانی که درخواست باشد
ظرف 45 روز پس از خرید دریافت شد.

نحوه اصلاح با ریش تراش برقی

این علامت روی ماشین اصلاح نشان می دهد که
ریش تراش را می توان هم در حمام و هم در حمام استفاده کرد
دوش.
هنگام سیم برق، ماشین اصلاح عمل نمی کند
به پریز برق وصل می شود.
به دلایل بهداشتی، ریش تراش فقط باید
توسط یک نفر استفاده شود
از این ماشین اصلاح برای مصارف خانگی مورد نظر خود استفاده کنید
همانطور که در این راهنما توضیح داده شده است.
اصلاح با صورت تمیز بهترین نتیجه را می دهد.
اصلاح
C 1 ریش تراش را با فشار دادن دکمه روشن/خاموش روشن کنید
یکبار دکمه بر خلاف جهت اصلاح کنید
رشد ریش با استفاده از حرکات دایره ای
2 پوست خود را با دست آزاد خود بکشید
بنابراین تیغه ها می توانند سبیل ها را برش دهند. به آرامی فشار دهید
ریش تراش به پوست تا سرهای شناور بتوانند
خطوط صورت خود را دنبال کنید انجام دادن
خیلی محکم فشار ندهید فشار خیلی زیاد
می تواند پوست را به شانه ها فشار دهد.
3 ریش تراش را با فشار دادن دکمه روشن/خاموش خاموش کنید
یکبار دکمه
4 پس از هر بار استفاده، ماشین اصلاح را تمیز کنید (نگاه کنید به
فصل “تمیز کردن”.

روش استفاده از ریش تراش

درپوش محافظ را روی ماشین اصلاح قرار دهید
محافظت از سر ماشین اصلاح
اصلاح مرطوب
همچنین می توانید از ریش تراش بر روی صورت خیس استفاده کنید
فوم یا ژل اصلاح.
ج 1 مقداری آب به پوست خود بمالید.
C 2 فوم یا ژل اصلاح را روی پوست خود بمالید.
3 واحد اصلاح زیر شیر آب را بشویید
برای اطمینان از سر خوردن واحد اصلاح
صاف روی پوست شما
4 دکمه روشن/خاموش را یک بار فشار دهید تا آن را تغییر دهید
ماشین اصلاح روشن است.
C 5 سرهای اصلاح را به صورت دایره ای حرکت دهید
حرکات روی پوست شما
توجه: ریش تراش زیر شیر آب را مرتباً بشویید
تا اطمینان حاصل شود که به آرامی به سر خوردن ادامه می دهد
پوست تو.
6 ریش تراش را خاموش کنید. صورت خود را خشک کنید و
پس از هر بار استفاده، ماشین اصلاح را کاملا تمیز کنید
(به فصل “تمیز کردن” مراجعه کنید).
توجه: مطمئن شوید که تمام فوم یا ژل را از روی آن بشویید
ماشین اصلاح
16 انگلیسی
C 7 وقتی ماشین اصلاح کاملا خشک شد، آن را بگذارید
درپوش محافظ روی ماشین اصلاح برای محافظت
سرها
پیرایش
برای اصلاح سبیل و لبه های پهلو:
1 ماشین اصلاح را روشن کنید.
C 2 کلید اصلاح فنری را به سمت پایین فشار دهید.
در حالی که ریش تراش کار می کند می توان ماشین اصلاح را فعال کرد
در حال اجرا
C 3 صاف کننده را همانطور که نشان داده شده نگه دارید و وارد شوید
ضربه های رو به پایین با فشار ملایم
C 4 با فشار دادن ماشین صاف کن به سمت پایین، ماشین اصلاح را ببندید.
5 ریش تراش را خاموش کنید

تمیز کردن ریش تراش

همیشه بعد از هر بار استفاده ماشین اصلاح خود را تمیز کنید.
همیشه ماشین اصلاح را خاموش کنید، دوشاخه را جدا کرده و خارج کنید
سیم برق قبل از تمیز کردن
هرگز سر را تمیز، خارج و یا تعویض نکنید
مونتاژ در حالی که موتور روشن است
به شانه ها فشار وارد نکنید. انجام ندهید
به این ترتیب سرهای اصلاح را با اجسام سخت لمس کنید
ممکن است به شکاف های دقیق ساخته شده فرورفته یا آسیب برساند
شانه ها
در صورت آسیب دیدن شانه ها از ماشین اصلاح استفاده نکنید
شکسته شده. ممکن است آسیب به صورت رخ دهد.
از هوای فشرده، مواد ساینده،
تمیز کننده یا مایعات تهاجمی مانند بنزین
یا استون برای تمیز کردن ماشین اصلاح.
تمیز کردن واحد اصلاح
سرهای اصلاح ممکن است پس از آن به سرعت تمیز شوند
هر استفاده با شستشو با آب داغ: آب از
شیر باید روی یک تنظیم داغ باشد، اما باشد
مراقب باشید ابتدا آب را آزمایش کنید تا اینطور نباشد
برای سوزاندن یا سوزاندن دستها.
تمیز کردن منظم تراشیدن بهتر را تضمین می کند
نتایج.
w ماشین اصلاح را در آب غوطه ور نکنید.
هنگام شستشوی سرهای اصلاح، ممکن است آب چکه کند
خارج از پایه ماشین اصلاح این یک امر عادی است
وقوع
1 ریش تراش را همیشه خاموش کنید، از برق بکشید
پریز و سیم برق را از آن جدا کنید
قیمت ریش تراش فیلیپس

استفاده از فوم برای اصلاح

اگر از فوم یا ژل برای اصلاح استفاده کردید، حتماً این کار را انجام دهید
تمام آن را بشویید تا از تجمع باقیمانده جلوگیری کنید
از گرفتگی سر اصلاح
اگر واحد اصلاح از آن جدا شود
ریش تراش، به راحتی می توانید آن را دوباره وصل کنید.
همچنین می توانید محفظه مو را بدون تمیز کردن
با استفاده از یک برس کوچک آب دهید.

کاترها و شانه ها را با هم مخلوط نکنید
عملکرد اصلاح ممکن است تحت تأثیر نامطلوب قرار گیرد
برای چند هفته قبل از اصلاح بهینه
عملکرد بازیابی می شود.
1 ریش تراش را خاموش کنید، دوشاخه شارژ را بردارید
از پریز و سیم برق از
ماشین اصلاح
C 2 دکمه رها کردن سر ریش تراش را فشار دهید تا
مونتاژ سر ریش تراش را باز کنید.
C 3 واحد اصلاح را از ماشین اصلاح خارج کنید.
C 4 قفل را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا قفل باز شود
(A) و قاب نگهدارنده (B) را بردارید.
ج 5 یک مجموعه از کاترها را بردارید و تمیز کنید قیمت ریش تراش فیلیپس

توضیحات

کاتر را از شانه جدا کنید. تمیز
داخل و خارج کاتر توسط
شستشو زیر آب داغ
بیش از یک کاتر و شانه را تمیز نکنید
در یک زمان، زیرا همه آنها ست های مشابه هستند. اگر شما
به طور تصادفی کاترها و شانه ها را تعویض کنید
ممکن است چند هفته قبل از اصلاح بهینه طول بکشد
عملکرد بازیابی می شود.
ج 7 داخل و خارج شانه را تمیز کنید
با شستشو زیر آب داغ
برای عملکرد بهینه، ماشین های ریش تراش و
شانه ها باید در یک مایع چربی زدا تمیز شوند
(به عنوان مثال الکل) و با یک قطره روغن کاری می شود
روغن معدنی (در مرکز سر). این کمک می کند
جلوگیری از سایش سرهای اصلاح
C 8 ست را دوباره به سر اصلاح کنید
مونتاژ.
مطمئن شوید که دو لبه نوک تیز از
سر دقیقاً در فرورفتگی ها قرار می گیرد.
9 این روند را برای دو ست دیگر تکرار کنید
از کاتر و شانه.
10 قاب را عوض کرده و قفل را بچرخانید
در جهت عقربه های ساعت تا زمانی که در جای خود قفل شود
قیمت ریش تراش فیلیپس

بعد از هر بار استفاده: صاف کننده

1 ریش تراش را خاموش کنید.
C 2 کلید اصلاح فنری را به سمت پایین فشار دهید.
C 3 با آبکشی در دمای داغ، تریمر را تمیز کنید
آب دهید و اجازه دهید در هوا کاملا خشک شود.
ج 4 دندان های موبر را با یکی روغن کاری کنید
قطره روغن معدنی هر 6 ماه یکبار
5 با فشار دادن موبر به سمت پایین، ماشین اصلاح را ببندید.
21
انگلیسی
تعویض سر اصلاح
سرهای اصلاح را سالی یکبار تعویض کنید
نتایج بهینه اصلاح
سر اصلاح آسیب دیده یا فرسوده را با سر اصلاح کنید
سر اصلاح فیلیپس نورلکو مدل HQ7
فقط.
w سر اصلاح HQ7 فیلیپس نورلکو هستند
موجود در www.philips.com/store
نشانگر تعویض سر ریش تراش
C w نشانگر تعویض سر ماشین اصلاح
نماد به طور مداوم به رنگ نارنجی روشن می شود
به شما یادآوری می کند که سر اصلاح خود را تعویض کنید.
1 ریش تراش را خاموش کنید، دوشاخه شارژ را بردارید
از پریز و سیم برق از
ماشین اصلاح
C 2 دکمه رها کردن سر ریش تراش را فشار دهید تا
مونتاژ سر ریش تراش را باز کنید.
C 3 واحد اصلاح را از ماشین اصلاح خارج کنید. قیمت ریش تراش فیلیپس

گارانتی ریش تراش

دو سال گارانتی کامل
شرکت فیلیپس الکترونیک آمریکای شمالی هر محصول جدید فیلیپس نورلکو را ضمانت می کند،
مدل AT790 (به استثنای برش و شانه) در برابر نقص در مواد یا کار برای یک
مدت دو سال از تاریخ خرید است و با تعمیر یا تعویض هر گونه نقص موافقت می کند
محصول بدون هزینه
مهم: این ضمانت خسارت ناشی از تصادف، سوء استفاده یا سوء استفاده را پوشش نمی دهد.
عدم مراقبت معقول، الصاق هر گونه پیوستی که همراه محصول ارائه نشده است یا از دست دادن آن
قطعات یا قرار دادن محصول به هر ولتاژی غیر از ولتاژ مشخص شده.*
هیچ مسئولیتی در قبال موارد خاص، اتفاقی یا
خسارت های بعدی
برای دریافت خدمات گارانتی، به سادگی به www.philips.com/norelco مراجعه کنید یا با شماره 1-800-243- تماس بگیرید.
3050 برای کمک. پیشنهاد می شود برای محافظت از شما محموله های محصول را برگردانید
از طریق پست بیمه شده، بیمه پیش پرداخت. خسارات ناشی از حمل و نقل مشمول این موارد نمی باشد
ضمانتنامه.
توجه: هیچ ضمانت نامه دیگری، کتبی یا شفاهی، توسط Philips Electronics آمریکای شمالی مجاز نیست.
شرکت.
این ضمانت نامه حقوق قانونی خاصی را به شما می دهد و همچنین ممکن است حقوق دیگری داشته باشید که با آنها متفاوت است
حالت به دولت برخی از ایالت‌ها استثنا یا محدودیت خسارات اتفاقی یا تبعی را مجاز نمی‌دانند، بنابراین استثنا و محدودیت‌های فوق ممکن است برای شما اعمال نشود.قیمت ریش تراش فیلیپس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *