فروش آنلاین محصولات پرومکس

سشوار پرومکس با ارسال رایگان

سشوار پرومکس ارسال تبریز

سشوار پرومکس با ارسال رایگان

سشوار پرومکس ارسال رایگان تبریز

نمایندگی محصولات پرومکس 

سشوارهای حرفه ای پرومکس 

سشوار پرومکس ارسال رایگان تبریز

    سشوار پرومکس

    برداشت علوفه با دروگر

    علوفه که از حیث مواد مغذی برای دام کم از کنسانتره ندارد را می توان با استفاده از دروگر برداشت نمود. این ماشین به طرق مختلف محصول را برداشت می نماید که شامل قیچی کردن و یا جداکردن آن ها از بوته می شود.

    سشوار پرومکس

    سشوار پرومکس ارسال رایگان تبریز  خشک کردنی محصولی است که مصرف آن برای غذای دام است. اگر میزان رطوبت این محصول به حدود 20 تا 25 درصد برسد امکان نگهداری آن به وجود می آید و بنابراین بعد از خشک شدن محصول به منظور نگهداری آن ساختمانی ویژه برای انبار کردن و افزودن مواد نگهدارنده مورد نیاز نخواهد بود. علوفه خشک شامل محصولاتی از قبیل یونجه، شبدر، ذرت خوشه ای، و انواع علف ها از قبیل علف برمودا، علف گندم، علف های محلی و همچنین چاودار می شود که باید به جرات گفت در میان این محصولات یونجه از مهمترین علوفه ها به حساب می آید.

    قیمت سشوار پرومکس

    در اینجا می بایست این نکته را عنوان نمود که علوفه خشک کردنی در مناطقی که هموار نیستند و دارای شیب زیاد هستند و مناسب برای کشت ماشینی و کشت محصولات دیگر نیستند را می توان کشت نمود. امکان نگهداری یونجه در بیرون از انبار وجود دارد اما اگر در داخل انبار از آن نگهداری شود پر واضح است منجر به حفظ کیفیت علوفه خواهد شد.

    لیست محصولات پرومکس

    برداشت علوفه را می توان با استفاده از نیروی انسانی و همچنین از طریق مکانیزه کردن و استفاده از ماشین آلات کشاورزی از قبیل دروگر از مرحله ی برداشت تا مرحله ی تغذیه به انجام رسانید اما کاملا واضح و مبرهن است که با روش دوم نه تنها صرفه ی اقتصادی بسیاری چشمگیری ایجاد خواهد شد بلکه به صورت مستقیم بر روی کیفیت وکمیت تاثیرگذار است.

    کشت علوفه

    نکته ای که شایسته است در اینجا به آن اشاه نماییم ذکر این مطلب است که اگر کشت و کار به نحو احسن و با مدیریت صحیح انجام پذیرد، سودی مناسب و معقول را در پی خواهد داشت. چه افرادی مبادرت به کشت علوفه می نمایند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم کشاورزان، تولید کنندگان محصولات عمده ی کشاورزی و دامداران اقدام به کشت این محصول با استفاده از ماشین و ابزارهایی از قبیل دروگر می نمایند.

    سشوار های حرفه ای پرومکس

    شایان ذکر است علوفه خشک از حیث مغذی بودن با کنسانتره رقابت می کند و در واقع ازران ترین منبع پروتئین برای دام محسوب می شود.

    ماشین هایی که برای برداشت علوفه خشک کردنی مورد استفاده قرار می گیرد شامل ماشین هایی از قبیل دروگر یا Mower، ساقه کوب، شانه، بسته بند و بارکن است. سشوار پرومکس ارسال رایگان تبریز

    عملکرد دروگر

    وظیفه ی اصلی این ماشین  برای درو علف ها و محصولات ویژه تهیه علوفه خشک است اما برای مقاصدی از قبیل قطع کردن علف های هرز در اطراف ساختمان ها، نهرها، پرچین ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. عملکرد دروگر به صورت قطع کردن ساقه یا وارد کردن نیروی ضربه یا نیروی چیدن بر ساقه های سرپا و جداکردن آن ها از بوته انجام می شود. تیغه دروگر که با سرعت بالایی در حال چرخش است آن را می شکند و یا از بوته جدا می نماید. دروگر دوار افقی یا دروگر چکشی و داس با ضربه زدن به منظور قطع کردن گیاهان عمل می کند.

    نیروی چیدن در دروگر

    نیروی چیدن یا قیچی کردن به وسیله ی دو جسم برنده مانند قیچی که در دو جهت مخالف حرکت می کنند بر روی ساقه ها وارد می شود. یکی از موارد قیچی چمن زن است که وسیله ای ساده برای چیدن و کوتاه کردن چمن ها به کار می رود. در واقع اگر بخواهیم واضح تر عنوان نماییم همین اصل چیدن یا قیچی کردن است که در شانه ی برش دروگرهای شانه ای برای بریدن موثر و سریع علوفه به کار می رود.

    سشوار خانگی

    محصولات برند کوهستان شامل ماشین آلاتی از قبیل تراکتور و تیلر و همچنین دروگر و ادوات کشاورزی می شود که با کیفیت و قیمت مناسب گزینه ای اجتناب ناپذیر در خرید کشاورزان خواهد بود.

    سمپاشی مزارع با تیلر

    تیلر دستگاهی است که می توان بسیاری از امور کشاورزی از قبیل سم پاشی را به وسیله ی آن به اجرا درآورد. سم پاشی مزارع، اراضی کشاورزی و باغات از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است زیرا سالانه 30 درصد از محصولات کشاورزی در اثر حمله ی آفات، حشرات و علف های هرز از بین خواهد رفت. سشوار پرومکس ارسال رایگان تبریز

    لیست قیمت سشوار پرومکس

    یکی از مشکلات بسیار بزرگی که برخی کشاورزان با آن روبرو می شوند حمله آفات به زمین های کشاورزی، باغات و مزارع است به طوری که هر ساله 25 تا 30 درصد محصولات کشاورزی در تمام دنیا به علت حمله حشرات، علف های هرز و عامل های بیماری زا از بین می روند. متاسفانه به جرات می توان گفت در صورتی که با این آفات و عوامل مبارزه نگردد خسارت تا 80 درصد نیز خواهد رسید.

    سشوار پرومکس با اراسال رایگان

    مطابق آمار سالانه خسارت کشاورزی ناشی از آفات به 30 درصد می رسد. با توجه به آنچه در بالا به آن اشاره  نمودیم مبارزه با آفات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. نکته ای که در این جا باید به آن اشاره نمود ذکر این مطلب است که هزینه مبارزه با آفات در مقایسه با راندمان تولید بسیار اندک است بنابراین اهمیت به این امر از الزامات تلقی می گردد و بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

    محصولات پرومکس و معرفی سشوار پرومکس

    ادواتی که برای سم پاشی مزارع و اراضی کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد سم پاش است که امکان نصب آن به تیلر و تراکتور وجود خواهد داشت. در بخش زیر ساختمان سم پاش را مورد بررسی قرار خواهیم داد. یکی از اجزای اصلی این ادوات مخزن سم است که سم در آن قرار خواهد گرفت. همزن یکی از دیگر قطعات سم پاش است که این امکان را ایجاد می نماید تا در صورت لزوم محتویات سم را ترکیب نماید.

    انواع محصولات پرومکس

    از دیگر قطعات پمپ، شیر تنظیم فشار یا سوپاپ اطمینان، فشارسنج، صافی ها، بوم، لوله های فلزی و لاستیکی، سوپاپ ها یا شیرهای کنترل جریان سم، نازل یا افشانک و شاسی می باشند. سشوار پرومکس ارسال رایگان تبریز

    سمپاش تیلر

    یکی از قطعات سم پاش مخزن سم است که سموم آماده شده به داخل آن ریخته می شود و می بایست دارای مشخصات مقابل باشند. این مخزن ها حتما می بایست دارای ظرفیت کافی باشند و به گونه ای طراحی شوند که به آسانی پر و تمیز شوند. یکی دیگر از مشخصات مخزن سم این مورد است که در مقابل فرسودگی مقاوم باشد و شکل مخزن طوری باشد که مخزن به آسانی سوار شده و مایع آن به گونه ای کاملا موثر هم زده شود.

    لیست محصولات پرومکس

    در خصوص جنس این مخازن باید بگوییم فولاد گالوانیزه، فولاد ضد زنگ، آلومینیوم و همچنین پلاستیک نشکن مورد استفاده قرار می گیرد و آن دسته از سم پاش هایی که از این جنس ساخته می شوند از گرانترین نوع هستند. تیلر یکی از مناسب ترین وسیله هایی است که می توان سم پاش را به آن نصب نمود. مخزن سم دارای دهانه بزرگی است که مجهز به قیف صافی دار خواهد بود.

    پمپ سمپاش

    پمپ سم پاش یکی از قطعات بسیار ضروری است که وظیفه ی آن تبدیل انرژی مکانیکی به جریان مایع سم و همچنین تامین فشار مورد نیاز است. انواع پمپ هایی که برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرد شامل پمپ های پیستونی، پمپ های دیافراگمی، پمپ های پره ای، پمپ های چرخ دنده ای، پمپ های غلتکی، پمپ های سانتریفیوژی می شود.

    نمونه سشوار پرومکس ارسال رایگان

    پارس آرای کوهستان تامین کننده ی ماشین آلات کشاورزی از قبیل تیلر و ادواتی از قبیل پمپ سم با برند کوهستان توانسته است تقاضای کشاورزان را تامین نماید و بر محصولات کشاورزی تاثیر گذار باشد. محصولات این مجموعه دارای سشوار پرومکس ارسال رایگان تبریز سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است. همچنین محصولات این مجموعه در سامانه جهاد کشاورزی ثبت شده است که کشاورزان از این ویژ گی می توانند برای دریافت وام استفاده نمایند.

    مالبندها در تراکتور

    انواع مالبندهای معمولی، مالبند لق، مالبند برای اتصال سه نقطه و ثابت وجود دارد که به منظور اتصال ادوات به تراکتور مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله عملکرد و نوع نصب برخی از آنها به اختصار توضیح داده شده است.

    سشوار

    سشوار پرومکس ارسال رایگان تبریز تاکنون واژه مالبند را شنیده باشید اما اطلاعات کافی در خصوص آن نداشته باشید. به منظور اتصال و کشیدن ادواتی که دارای یک نقطه ی اتصال هستند از مالبند استفاده می شود. شناخت و استفاده صحیح از مالبندها دارای اهمیت بسیار زیادی خواهد بود. مالبندها را که می توان به تیلر و تراکتور متصل نمود که به انواع مختلف تقسیم می شود:

    مالبند معمولی، مالبند لق، مالبند برای اتصال سه نقطه و ثابت.

    مالبند معمولی در تراکتور

    یک مالبند معمولی وسیله ای استاندارد برای تراکتورهای عمومی به حساب می آید. تنظیم مالبندها به صورت افقی، عمودی و طولی مورد استفاده قرار می گیرند. در خصوص ادواتی که با محور توان دهی کار می کنند برای اتصال مالبند به تراکتور آن را در قسمت مرکزی می بایست اجرا نمود.

    سشوار پرومکس خانگی

    سشوار پرومکس ارسال رایگان تبریز که تراکتور در حال کشش ادوات با استفاده از مالبند است توجه به این نکته از اهمیت بالایی برخوردار است که به مالبند اجازه دهید در سر پیچ ها حرکت داشته باشد تا در زمان دور زدن این کار به سادگی انجام پذیرد. در برخی موارد به منظور اتصال محور رابط محور توان دهی تراکتور، تنظیم فاصله ی بین مالبند و محور توان دهی ضروری است.

    محصولات پرومکس 123

    سشوار پرومکس ارسال رایگان تبریز به این هدف می توان مالبند را وارونه نمود تا فاصله اضافی مورد نیاز حاصل شود. برخی از مالبندها دارای طولی قابل تنظیم هستند تا در زمان کشیدن بعضی از ادواتی که دارای زبانه ی کوتاه هستند در حین دور زدن اشکالی به وجود نیاید. به این منظور مالبند را به سمت عقب بکشید تا اتصالی بلند فراهم گردد.

    مالبند نوسانی یا لق در تراکتور

    این نوع از مالبند در تراکتور برای کشیدن وسایل بزرگ و یا کشیدن چند وسیله که به یکدیگر قلاب شده اند مورد استفاده قرار می گیرد که چرخش در سر پیچ ها را ساده تر می نماید. تنظیم این نوع از مالبند در بسیاری از موارد همانند نوع معمولی آن خواهد بود. برخی از این مالبندها از لحاظ طول و فاصله مقدار ثابتی هستند اما مالبندهای لق یا نوسانی همواره دارای حرکت عریض تری در مقایسه با مالبندهای معمولی هستند.

    اتو مو پرومکس

    نوع دیگر مالبند نوعی است که مختص به اتصال سه نقطه است سشوار پرومکس ارسال رایگان تبریز بین دو انتهای گوی دار بازوهای بلند کن پایینی اتصال سه نقطه متصل می شوند. اهداف این نوع از مالبند برای کشیدن ماشین های کششی ومعمولی که با محور توان دهی و دستگاه های هیدرولیک و تریلیهای سبک کار می کنند می باشد.

    مالبند ثابت در تراکتور

    ادواتی که از محور توان دهی استفاده نمی کنند را با استفاده از مالبند ثابت به تراکتور متصل خواهند شد. بسیاری از آنها دارای یک سوراخ اتصال هستند و در مقابل برخی از آنها دارای چند سوراخ عرضی خواهند بود. این نوع از مالبند در زیر دیفرانسیل در پشت تراکتور نصب می شوند.

    سشوار های صنعتی

    شرکت کوهستان تامین کننده ماشین آلات کشاورزی از قبیل تراکتور، تیلر و ادوات و ملزومات آن با تلاش بر تاثیرگذاری در صنعت کشاورزی و متعاقبا برمحصولات کشاورزی و ارتقا سطح تغذیه نموده است. انواع تراکتورها با قدرت های مختلف از برترین برندهای دنیا را می توان در این مجموعه یافت.

    سشوار

    تراکتور کابین دار و بدون کابین با قدرت 50 قوه اسب بخار با سشوار پرومکس ارسال رایگان تبریز گازوئیل به منظور آماده سازی زمین های شالیزاری، زراعی و باغات مورد استفاده قرار می گیرد یکی ازمحصولات این مجموعه است. تراکتور 40 قوه اسب با برند دانگ فنگ و تعداد 4 سیلندر یکی دیگر از محصولات کوهستان است. در مقالات بعدی محصولات کوهستان را با بیان جزئیات و عملکرد آنها برای مخاطبان وبسایت کوهستان معرفی خواهیم نمود.

    تیلر گلخانه ای

    یکی از ماشین آلاتی که برای گلخانه ها امکان استفاده از آن وجود دارد تیلر است زیرا ابعاد و سایز کوچک و وزن سبک تر آن در مقایسه با تراکتور کاربرد آن در باغات و گلخانه ها را سهل می نماید.

    یکی از مواردی که در خصوص تولیدات گلخانه ای می بایست ذکر کنیم اشاره به این نکته است که میزان محصولات گلخانه ای حدود 10 تا 20 برابر کاشت و تولید در فضای باز خواهد بود که این میزان بسیار بالایی خواهد بود.

    سشوار مسافرتی

    گلستان دارای حدودا 650 هزار هکتار زمین کشاورزی است که قابلیت کشت و تولید 74 نوع محصول را دارا است که به دلیل سرسبز بودن و حاصلخیز بودن این استان، نوین شدن آن کمک شایانی به توسعه یافتن این استان خواهد نمود. توسعه مکانیزاسیون و ماشین آلات کشاورزی از قبیل تیلر و همچنین توسعه ی گلخانه ها سبب تحقق توسعه کشاورزی در استان گلستان خواهد شد. افزایش کشاورزی در استان های مختلف کشور نه تنها منجر به تولید محصولات با کیفیت کشاورزی داخلی می گردد بلکه حفظ آب و خاک و همچنین امنیت غذایی را رقم خواهد زد.

    سشوار مسافرتی پرومکس

    سشوار پرومکس ارسال رایگان تبریز  هکتار زمین کشاورزی فقط 15 هزار هکتار مورد استفاده قرار می گیرد و از این میزان فقط دو هکتار صرف کشت و تولید صیفی جات و سبزیجات که جزو مواد غذایی پر صرف می شود. با توجه به آمار سالانه 300 تن صیفی جات و سبزیجات در گلخانه های گلستان تولید می شود و تا رسیدن به جایگاه واقعی این استان فاصله بسیاری وجود دارد. یکی از ویژگی های بسیار با اهمیت تیلر امکان استفاده از آن در گلخانه ها است که این قابلیت به دلیل کوچک بودن ابعاد و اندازه ی آن است.

    تیلر کوهستان

    برند کوهستان زیر مجموعه هلدینگ پارس آرای کوهستان یکی از عرضه کننده های تخصصی ماشین آلات کشاورزی در ایران است که مناسب ترین و با کیفیت ترین تیلرها را برای کاربرد در باغات، اراضی کشاورزی و گلخانه ها را به بخش کشاورزی ارائه می نماید . یکی ازمحصولاتی که برند کوهستان به بازار ارائه می نماید تیلر گلدن باو با مدل TNS80 –JG80 است که محصول کشور چین با قدرت 8 قوه اسب بخار است.

    وزن سشوار پرومکس

    ابعاد این دستگاه 2050*710*1235 میلی متر است که کوچکی دستگاه سهولت استفاده از آن در اراضی کوچک را فراهم می سازد. وزن آن 256 کیلوگرم است وزن کم این تیلر امکان استفاده از آن در زمین های شالیزاری و همچنین گلخانه های بزرگ را به وجود می آورد. سوخت این دستگاه گازوئیل است و موتور آن تک سلندر 4 زمانه وسیستم استارت آن هندلی است. اگر بخواهیم برخی از قابلیت ها و کارایی های این دستگاه را برشماریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

    ریش تراش پرومکس

    شد یک جامعه رابطه ای مستقیم با توسعه ی کشاورزی آن منطقه دارد بنابراین نوین شدن امور  کشاورزی و در نهایت مکانیزاسیون می تواند در این زمینه راه گشا باشد. یکی از راهکارهایی که برای جلوگیری از رشد فقر به ویژه در کشورهای جهان سوم به کار گرفته می شود توجه ویژه و خاص به کشاورزی به عنوان رویکردی موثر است. سشوار پرومکس ارسال رایگان تبریز

    قیمت سشوار پرومکس خانگی

    امروزه در حدود 800 میلیون نفر در دنیا گرسنه هستند که از دلایل این امر استفاده غیر عقلانی از منابع غذایی، محیط زیست، انرژی و تکنولوژی است بنابراین تحقیق در خصوص توسعه و کاربرد تکنولوژی به منظور افزایش راهکارهای منطقی برای افزایش امنیت و رشد کشاورزی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. با توسعه ی کشاورزی امکان ارتقا درآمد سرانه و دست یابی به اشتغال فراهم خواهد شد که از فواید کشاورزی پویا خواهد بود.

    قیمت سشوار مسافرتی

    برند کوهستان تامین کننده ی ماشین آلات کشاورزی از قبیل تیلر و تراکتور و ادوات وابسته به آن با تجربه مدیران و توانایی در عرضه مناسب توانسته است گامی تاثیر گذار در این زمینه بردارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات این مجموعه می توانید با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید و یا از صفحه ی اینستاگرام مجموعه بازدید به عمل آورید. سشوار پرومکس ارسال رایگان تبریز

    شخم باغات، گلخانه ها، حمل و نقل، سم پاشی و آماده سازی زمین های شالیکاری از جمله کاربردهای این دستگاه خواهد بود.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *