مقالات

آموزش عضویت در فروشگاه پوریا کالا

آموزش عضویت فروشگاه پوریا کالا

آموزش عضویت در فروشگاه

عضویت در فروشگاه  دارای مزایای زیادی میباشد که در زیر به طور کامل برایتان شرح میدهیم که بعد از عضویت چگونه میتوانید از این امکانات به طور کامل استفاده کنید .

قدم اول برای آموزش عضو شدن , وارد سایت پوریا کالا میشود هم میتوانید در گوگل به صورت متن فارسی پوریا کالا رو بنویسید و کلیک کنید تا در صفحه اول فروشگاه پوریا کالا را مشاهده کرده و وارد سایت شوید و روش دوم اینکه مستقیما poriakala.ir  را بنویسد و وارد سایت شوید. در عکس زیر جایی که با کادر رنگی نمایش داده شده است را کلیک کنید.

آموزش عضویت

آموزش عضویت

 

آموزش عضویت و استفاده از مزایای آن

بعد از کلیک در قسمت که با کادر رنگی نمایش داده بودیم وارد صفحه جدیدی میشود که در این صفحه میتوانید با کلیک به روی گزینه  ورود و عضویت وارد صفحه جدیدی بشین که در این قسمت میتوانید هم اگر قبلا عضو شده اید وارد پنل شخصی خودتان بشین و هم میتوانید با کلیک بر روی گزینه ایجاد حساب کاربری را کلیک کنید 

عضویت در فروشگاه پوریا کالا

عضویت در فروشگاه پوریا کالا


آموزش عضویت در فروشگاه پوریا کالا

آموزش عضویت در فروشگاه پوریا کالا

آموزش عضویت در ایجاد حساب کاربری

عضویت و ایجاد حساب کاربری

عضویت و ایجاد حساب کاربری

با توجه به عکس بالا  نام و نام خانوادگی  و شماره موبایل را مینویسیم که در این حالت روی گزینه عضویت  کلیک میکنیم با انجام این عمل یک کد 4 رقمی به موبایل شما ارسال میشود که آن را در کادر کد تایید  نوشته و گزینه تایید حساب کاربری را فشار میدهیم

عضویت و تایید حساب کاربری

عضویت و تایید حساب کاربری

نمایش اطلاعات و پنل عضویت شخصی

بعد از عضویت سیستم به طور اتوماتیک وارد صفحه پنل کاربری میشود که در پایین مشاهده میکنید که همه اطلاعات شما در این پنل قابل دسترسی میباشد و در قسمت اعتبار موجودی میتوانید موجودی کیف پول را مشاهده کنید که در این حالت 0 است ولی بعد از عضویت از طرف فروشگاهی مبلغی به عنوان جایزه عضویت به کیف پول شما اضافه میشود که میتوانید از آن مبلغ استفاده کیند ودر ضمن با استفاده از کیف پول در هنگام خرید از تخفیف ویژه فروشگاه نیز میتوانید استفاده کنید.

پنل عضویت فروشگاه پوریا کالا

پنل عضویت فروشگاه پوریا کالا

چگونه میتوان در صفحه اصلی موبایل اپلیکیشن فروشگاه را ایجاد کنیم؟

برای این منظور میتوانید طبق عکس زیر عمل نمایید بعد از وارد شدن به فروشگاه پوریا کالا در بالای صفحه موبایل سمت چپ سه نقطه وجود دارد با کلیک کردن روی آن صفحه ای باز میشود که در آن قسمت افزودن به صفحه اصلی را فشار دهید تا اپلیکیشن فروشگاه به صفحه اصلیتان اضافه شود .این به بخاطر آن است که وقتی از طرف فروشگاه کیف پول شما شارژ میشود روی نماد فروشگاه مشخص میشود که برایتان پیامی ارسال شده که با باز کردن پیام متن ارسالی را مشاهده میکنید. و مشخص میشود که چه مبلغی شارژ شده است.

اپلیکیشن عضویت فروشگاه پوریا کالا

اپلیکیشن عضویت فروشگاه پوریا کالا

با عضویت در پوریا کالا از امتیاز های این فروشگاه استفاده نمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.